Потрібно віддати борг в доларах. На чорному ринку можна купити по 36. Чи варто купувати зараз, чи почекати, може впаде?
dreamsunny• 29 марта 2022
Ответ дляoksana19823
У нас в обмінниках 33
Так обменники не продают, курс указан, но продажи валюты нет...ВП у нас....
dreamsunny• 29 марта 2022
Я бы купила валюту....тем более долг в долл.... Предпосылок к укреплению гривны нет......
english book• 29 марта 2022
Ответ дляNafffAnja
По 33 у нас у мінял…
Не буде нижче, бо навіть вони поки що відштовхуються від курсу Мінфіну, який наразі є штучно закріпленим (таке собі - ручне регулювання). Тільки відпустять-йо.не по 40
А його ніхто відпускати й не планує.
НБУ знає,як втримати курс в прийнятрому коридорі.Це питання нацбезпеки.Так,Ви його не купите,але головне,що товари будуть прив´язані до прийнятного курсу.Так,як це відбувається зараз.
ежик в тумане• 29 марта 2022
Ответ дляenglish book
А його ніхто відпускати й не планує.
Якщо. Ви думаєте, що купити неможливо, значить, Вам не так вже й потрібно...
Galina_lll• 29 марта 2022
Сейчас трудно прогнозировать. В обменнике гривна по отношению к рублю сильно упала.
english book• 29 марта 2022
Ответ дляежик в тумане
Чому неможливо?Можливо.
Кому потрібно,той купляє.Навіть по курсу обміну НБУ,обмінюючи гривню з карток на евро в Европі
Були й інші способи перші дві неділі.Зараз не цікавлюся,тому що дійсно вже непотрібно.
Мені тут жити,і мене біль цікавлять ціни на товари,чим курс готівкового долару в обмінниках.Тому підтримаю будь які обмеження від НБУ.
english book• 29 марта 2022
Ответ дляStre_ko_za
Може навпаки,рубль упав?
dreamsunny• 29 марта 2022
Ответ дляStre_ko_za
В Украине запретили обмен рублей ещё вначале войны...так что про обвал гривны по отношению к рублю рассказывайте на рашистских ресурсах ..
МаргаритаЛьвовна• 29 марта 2022
Ответ дляdreamsunny
нет, в наших новостях было сегодня, что во время и после переговоров в стамбуле подешевела нефть и укрепился рубль
Galina_lll• 29 марта 2022
Ответ дляЮлия 0811
Ото тролі паляться
Причем здесь тролли? Я помогала людям менять на bestchange
Galina_lll• 29 марта 2022
Ответ дляdreamsunny
Я имею ввиду здесь
Galina_lll• 29 марта 2022
Ответ дляenglish book
Може навпаки,рубль упав?
Тот, кто умеет пользоваться обменником в интернете - был бы только рад. И я в том числе)
Galina_lll• 29 марта 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Буквально неделю назад меняла в обменнике 1грн=3.3 р. Сегодня 1грн=2.5 р ((. И падает((.
МаргаритаЛьвовна• 29 марта 2022
Ответ дляStre_ko_za
ну в новости было про курс рубля по отношению к доллару.
а разве у нас щас гривну на рубль и наоборот где-то можно менять??
Galina_lll• 29 марта 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Нет, нельзя конечно. Только в обменниках в интернете.
Ответ дляenglish book
А його ніхто відпускати й не планує.
Війна закінчиться (дай Боже)-відпустять