Потрібно віддати борг в доларах. На чорному ринку можна купити по 36. Чи варто купувати зараз, чи почекати, може впаде?
english book• 29 марта 2022
Ответ дляAlenkaElena_ua
А кто-то продавал доллар сегодня/вчера?
Какая цена?
Продаж 31.50 максимум в обмінниках
Якщо знайдете кому потрібні,то 33-34.
Продавала фірма в суботу/неділю.
За весь час продавали по 32-35-38.Зараз по 38 бажаючих нема. Принаймні в Києві не знайшлося.Ледь знайшли по 33.
Якщо знайдете кому потрібні,то 33-34.
Продавала фірма в суботу/неділю.
В мене аналогічна ситуація, треба віддати в дол.
Ми купили по 34.
Навіть якщо курс впаде (в чому сумніваюся), навряд чи нижче 30 і цю різницю я буду вважати платою за свій спокій. А так би щовечора думала і моніторила курс, переживала що сильно скакне, що тоді робити і т.д.
Ми купили по 34.