nataranha• 30 марта 2022

Хтось є тут з Покровська?

Родичі не виходять на зв´язок уже тиждень. Немає ніяких новин. Дівчата, хто з Покровська, Донецької області, що там у вас? Може хтось напише мені в приват, щоб не боялися розголошувати. Там двоє малих діток. Переживаємо і ситуацію не знаємо. В новинах немає інформації чи це місто контролюється нашими ЗС, чи окуповане. Відгукніться, будь ласка.
Kora2309• 30 марта 2022
Я из Покровского района,сегодня в город приезжали девочки из Покровска, вроде всё терпимо,пару раз было громко,говорили,но не критично, странно,что на связь не выходят,завтра поставщик будет от туда, ещё у него узнаю

автор nataranha • 30 марта 2022
Ответ дляKora2309
Дякую Вам. Не знаю що з ними, де вони.... Думала може обстріли десь застали їх, чи в підвалах вони і телефони сіли. В новинах бачила лише за обстріли касетними бомбами за 4 березня і все.
Kora2309• 30 марта 2022
Ответ дляnataranha
Ну на счёте застали , всё может быть,увы,но судя по рассказам знакомых, поставщиков, всё более менее,и прилёты за городом были
автор nataranha • 30 марта 2022
Ответ дляKora2309
Дякую, будемо чекати новин
Stepa_nida• 30 марта 2022
В мене родичі звідти.
Свекруху забрали до себе,вона тримає звʼязок з іншими містянами.
Там відносно все ок (є складнощі з придбанням ліків/товарів), було пару прильотів, але окупації нема. Крім того, були офіційні евакуації для тих, хто не почувався у безпеці.
Why• 30 марта 2022
Не, в Покровске все ок. Прилеты были за городом. Если не ошибаюсь, в город ни разу.
автор nataranha • 30 марта 2022
Ответ дляStepa_nida
В мене родичі звідти.
Дякую вам
автор nataranha • 30 марта 2022
Ответ дляWhy
Дивно тоді. Може евакуювалися кудись і телефони сіли, якщо не прилітає туди то повинні бути в будинках....