Не знаю, вибачте що кіпішую, але подзвонив родич воєнний, сказав зараз точно нада заховатись!
Що ж я себе тільки рятувати буду?! Мені і вас шкода! Вибачте що кіпішую, може дасть бог мене іцей раз нас!
Ответ дляАлёнушка78
Куди, кому, яка область?
Нащо кривлятись? Не ховайтесь! У мене черкаська, але я дивлюсь що карта тривога росте!
Ответ дляs.w.e.t
У вас даже тревоги нет!
Тихо, але так сказав!
Ответ дляs.w.e.t
У вас даже тревоги нет!
Ну та не ховайтесь! Я попросив редила а ваше діло вибір!
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Автор, нехай все буде добре!
Нехай, я тільки за, але...
ShalenaBdgilka• 31 марта 2022
Ответ дляs.w.e.t
У вас даже тревоги нет!
И что? В Меноровке вчера бахнуло, а через пару минут серены включились
Ответ дляolyagol
За 15 последних минут не выросла. Давайте без паники, всё в укрытие и ждём отмену.
Давайте! Але я панікую, дитина є... Як вони задрали, ми не ховались останнім часом, і родичі теж, а тут телефонують ховайтесь 100%
L-i-s-a-92af• 31 марта 2022
Ответ дляKseniyaFomina
Черкаська
В нас все спокійно.Навіть тривоги немає
Ответ дляYaroslavaLivinson
І такі випадки теж знаю, що без тривоги падають ракети (((