Hard Candy• 01 апреля 2022

В кого є Робот-пилосос для вікон

Лінива господиня, високий поверх, панорамні вікна. Шукаю варіант помити не руками. Знаю, що існують і їх хвалять пилососи, які миють. Вікна на 3 скла.
Підкажіть, хто користувався
KateFrosty• 01 апреля 2022
Я) Спочатку декілька разів брала в оренду, обрала підходящу модель і купила собі. Задоволена)
mena• 01 апреля 2022
Ответ дляKateFrosty
покажіть Вашу модель, будьте ласкаві
KateFrosty• 01 апреля 2022
Ответ дляmena
покажіть Вашу модель, будьте ласкаві
Не можу( я не вдома На Розетці брала
mena• 01 апреля 2022
Ответ дляKateFrosty
Не можу( я не вдома На Розетці брала
на розетці в кабінеті є список покупок ;)
vareshka• 01 апреля 2022
У меня мамибот. Люблю его очень и прям рекомендую))) им и плитку в ванной можно мыть
Allbina• 01 апреля 2022
В мене є задоволена, з аліекспесс за 100 доларів
Nevada• 01 апреля 2022
Я доречі з осені мріяла, бо також великі вікна в сталінці, навесні хотіла замовляти. Сьогодні як раз зайшла на Алі, бо все в роздумах: а може наразі не на часі такі придбання. Так от, ціни піднялися на них в 2 рази і взагалі не пропонують безкоштовної доставки
Aribeth• 01 апреля 2022
В мене є - задоволена.
Як раз другий приїхав на кануні війни (перший перекочував би на дачу).
Якість миття мене влаштовує.
Не миє рами та в кутках. Для мене не критично.
Ще проблема з невеличкимі вікнами (просто керую дистанційно) і не любить вікна арочні/круглі.
Спочатку мию рами, потім вікна всередині, бо менш брудні, потім вже назовні.
автор Hard Candy • 01 апреля 2022
Ответ дляKateFrosty
Яку модель обрали?
автор Hard Candy • 01 апреля 2022
Ответ дляvareshka
А модель? Я теж на таку марку дивилась)
parele• 01 апреля 2022
С Али долларов 90. Отличная штука.
автор Hard Candy • 01 апреля 2022
Ответ дляparele
С Али долларов 90. Отличная штука.
Так дешево😳
parele• 01 апреля 2022
Ответ дляHard Candy
Так дешево😳
Я два заказывала - сначала себе, потом в офис. Мой обошёлся в 90 с промокодом, в офис 86.
KateFrosty• 01 апреля 2022
Ответ дляparele
С Али долларов 90. Отличная штука.
О! Мой очень похож