Лінива господиня, високий поверх, панорамні вікна. Шукаю варіант помити не руками. Знаю, що існують і їх хвалять пилососи, які миють. Вікна на 3 скла.
Підкажіть, хто користувався
KateFrosty• 01 апреля 2022
Я) Спочатку декілька разів брала в оренду, обрала підходящу модель і купила собі. Задоволена)
KateFrosty• 01 апреля 2022
Ответ дляmena
покажіть Вашу модель, будьте ласкаві
Не можу( я не вдома На Розетці брала
В мене є - задоволена.
Як раз другий приїхав на кануні війни (перший перекочував би на дачу).
Якість миття мене влаштовує.
Не миє рами та в кутках. Для мене не критично.
Ще проблема з невеличкимі вікнами (просто керую дистанційно) і не любить вікна арочні/круглі.
Спочатку мию рами, потім вікна всередині, бо менш брудні, потім вже назовні.
Якість миття мене влаштовує.
Ответ дляKateFrosty
Яку модель обрали?
Ответ дляvareshka
У меня мамибот. Люблю его очень и прям рекомендую))) им и плитку в ванной можно мыть
А модель? Я теж на таку марку дивилась)