Якщо це правда, і це зробили наші, то для чого? Чому саме зараз, коли почався відхід військ? Щоб знову закидали ракетами? А якщо неправда, так як наші заперечують, то можна вважати що нас хочуть підставити, щоб виправдати застосування якоїсь хім зброї чи ще чогось?
Natalia505• 01 апреля 2022
А для чого наші міста стирають з лиця землі і вбивають наших людей? Чудово горіла база..
Ksenia-e9d7• 01 апреля 2022
Я не знаю, правда или нет. Но они б и так закидали ракетами. Вам мало? Лучше бы конечно ещё по кремлю ёб...ли. У путлера б точно инсульт схватил, на своих людей ему явно насрать
Natalia505• 01 апреля 2022
Ответ дляНата Лия
Нас там нет
Мутная история, как и со складом боеприпасов
100% нас там нєт
ArmUkraineNow• 01 апреля 2022
Було дивовижно, що нас не звинуватили ще декілька днів назад в детонації боєприпасів.
Тут вирішили що щось у них часто ’чєлавєчєскій фактор’ і повісили на нас.
Впевнена, наші це не робили, немає смислу. Ще й відправляти два вертольоти з нашими людьми на їх територію. Наші б не стали так ризикувати життям пілотів. Вони нам самим потрібні для неба в Україні. Чому небо в Україні важливо добре пояснила Маляр.
А для чого - чорт їх знає, бісових дітей. Там така клініка, що не який лікар не може спрогнозувати, що в голові.
Татьяна@..• 01 апреля 2022
Ну подумайте---- вертолётами.... Вы считаете, что наши смогли бы незамеченными пролететь на вертолётах? Реально?
Ответ дляAlika_1
Юля можно сказать живёт Советчицей!

А мне нравится советчица без анонимов. Я теперь вижу, кто те люди, которые создавали миллион тем в ленте.
Я уже десятка полтора ников запомнила, у которых речевое недержание, клепают темы одна за другой, ’ что вижу, о том пою’)
lenalenok30• 01 апреля 2022
Ну есть версия, что Раша сделала диверсию, чтоб оправдать призыв у них там.
Natalia505• 01 апреля 2022
Ответ дляcatch-22
то не мы. то благодатный огонь сошел на Белград
шо вже буде на Великдень?
Перемога 2022• 01 апреля 2022
Ответ дляRubiii
Писали по этому вопросу, что это вряд ли мы, ибо у нас нет такой техники.
А голуби? Вы почему упустили их из виду, списали, так сказать, со счетов?