Іринка Українка• 02 апреля 2022

Днепр, кто-то слышал удары?

Где не пишем, просто интересно, мне показалось или действительно что-то было
чаревна• 02 апреля 2022
Ответ дляLuka_dp
23.15 и 23.20 последние пуски.
С 00.00 пусков не зафиксировано. Беларусы инфу дают
А где вы инфу смотрите?
Malinka111_• 02 апреля 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Так, це саме донедавна, оскільки майже все велике виробництво родом ще з радянських часів. Місто ж було закритим не просто так. Хоча б із цієї причини не надто розумно було вважати його безпечним.
Уже давно все развалили.
Кучма отдал ракеты россии.
Вы вспомнили начало прошлого века
demra• 02 апреля 2022
Ответ дляLuka_dp
Нет. Эти из акватории Черного моря скорее всего, или Мелитополь
В Белоруссии пусков не зафиксировано
Одесса первая писала.
Tekila_• 02 апреля 2022
Ответ дляValeriya_fw
Ну не я вам писала, а вы мне, свои умозаключения оставьте при себе, ещё и с нецензурной лексикой
Нецензурная это конкретно какое слово? И в смысле вы мне не писали??
demra• 02 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Все равно это дофига за раз
Ракеты,которые должны были закончиться две недели назад (
Так он писал за сушу а есть морские .
nana-mk• 02 апреля 2022
У нас сейчас тревога. Галушки. С Беларуси не пускали нового ничего
Жужa• 02 апреля 2022
Я сьогодні слухала спеціалиста з авіатехніки та авіаозброєння. Так вот невтішен те, що у рашки зберігається перевага у повітрі. Навіть літаки, які просить Україна, ’штурмовики’ нам не допомогуть з однієї причини. В нас не зосталось аеродромів, де є не пошкоджені злітні смуги. Літаку немає де взяти розбіг для взльоту. Але є добра новина. Допомога у вигляді далекобійній зброї, пзрк, крупнокаліберні ракети можуть закрити небо. А відносно ракет, якими шмаляють орки. Ракет у раісі багато, це ще з запасів СРСР, воні старі, плохо керовані, половина не долітає , але якась частка долітає((. Зараз розпочнеться друга хвиля війни і ракети будуть летіти все частіше для деморалізації містян. Але Великобританія та Німеччина вже заявили, що до нас їде більш летальна збоя, при цьому англійці сказали прямо про наступальну зброю
виканастя• 02 апреля 2022
Ответ дляЖужa
Быстрее бы она доехала! Что они там телятся, обеспокоенные.
Valeriya_fw• 02 апреля 2022
Ответ дляTekila_
Та уймитесь уже наконец-то, конкретно, в смысле.. жаргончик ещё тот
Another Lyolya• 02 апреля 2022
Ответ дляMalinka111_
Уже давно все развалили.
Кучма отдал ракеты россии.
Вы вспомнили начало прошлого века
По-перше, кінець століття, а не початок. По-друге, якщо ви про ядерну зброю, то на момент підписання Кучма був Президентом десь місяці 3-4, а такі договори готуються трішечки довше.
І по-третє. Я переформулюю простішими словами: якщо в місті є бодай якісь стратегічні підприємства, нехай навіть їхні потужності давно не використовуються, то нанесення ударів по цьому місту - лише питання часу.
Жужa• 02 апреля 2022
Ответ длявиканастя
Згодна. Менш би язиками плескала у пресі, більше би справу робили
Tekila_• 02 апреля 2022
Ответ дляValeriya_fw
Вы хотя бы имеете понятие о ьом, что такое жаргон?
Слова параноидальный и средневековый?? Или какое слово вы ещё отнесли к жаргону?
Тамилa 1• 02 апреля 2022
Ответ длячаревна
Пишут с Белоруссии 20 штук выпущено
Ракеты летели над городом с севера на юг.
Tekila_• 02 апреля 2022
Ответ дляЖужa
Эх, скорей бы
Shamanmir• 02 апреля 2022
Ответ дляЖужa
Новость отличная! Вот только смущает открытость. Неужели они не могут по тихому дать нам оружие. Чтобы рашкисты незнали А мы потом херяк и нежданчик)
Жужa• 02 апреля 2022
Ответ дляShamanmir
Маю надію, що це сказано постфактум
Another Lyolya• 02 апреля 2022
Ответ дляTekila_
Рискну предположить, речь о ’пох’))
Парапсихолог• 02 апреля 2022
Карта тревоги на 0.15 ночи
Есть подозрение, что они тупо гатили по возможному передвижению от Киева к востоку и югу.
По последней карте только в Запорожской области тревоги.
Tekila_• 02 апреля 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Рискну предположить, речь о ’пох’))
Удалено администрацией...
Luka_dp• 02 апреля 2022
Ответ дляdemra
Одесса первая писала.
С нас началось, с города. Потом область. В канале тревог пусто было, а потом м. Днипро. А это всегда херово (
Shamanmir• 02 апреля 2022
Ответ дляЖужa
Маю надію, що це сказано постфактум
Счастье любит тишину!
demra• 02 апреля 2022
Ответ длячаревна
А где вы инфу смотрите?
https://t.me/Hajun_BY
Another Lyolya• 02 апреля 2022
Ответ дляTekila_
Удалено администрацией...
Як бачите, нахамити можна цілком культурно, навіть у війну, без усіляких там ’нах’ та ’пох’. От як вам нахамили.
Tekila_• 02 апреля 2022
Ответ дляAnother Lyolya
я бы поспорила что лучше, но лень и не хочу флудить
Another Lyolya• 02 апреля 2022
Ответ дляTekila_
Серед цивілізованих людей краще обходитись без копролалії.
Втім, я чула про дослідження, що іноді це допомагає подолати стрес. Але то вам слухача краще найняти))
elenafr• 02 апреля 2022
В Полтаве кто слышал взрывы?
Сосна• 02 апреля 2022
Ответ дляЕМ777
Удалено администрацией...
Думайте, что пишите.
Леонсия• 02 апреля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Коли над нами в першу ніч збили ракету, Каштани, повірте мені, там таке сяйво було в небі, як вдень. Тому не факт.
Зараз дуже хвилююся, мама чоловіка в Д.
О це так (. Саме після такої ночі в каштанах ми й вирішили вивезти дітей, бо той звук й зарево над нами, а потім пошкоджений уламками будинок на р-ні(. Колір обличчя дітей та їх вигляд, крики у ванну я буду пам´ятати все життя.
СhanelKa• 02 апреля 2022
Ответ дляЛеонсия
Так. І при цьому сотні тем про повертатися ( з дітьми ! )
Ну жінки безстрашні у нас - ок, але ж діти,вони ще самі рішення не приймають!
А те, що дітей використовують як щит ? Про все інше, ще страшніше, не хочу писати навіть
Леонсия• 02 апреля 2022
Ответ дляСhanelKa
Мої діти дуже просяться в каштани, але їм пояснюю, що як тільки саме для них буде безпечно, тоді це станеться. Вони сумують за тим спогадами та часами в безпечних каштанах, зараз вони інші.
Моя подруга, в якої не має дітей, яка залишилась в області з батьками, кричить, щоб я і не думала повертатись, благає, щоб спасали дітей .
Я розумію, що не в усіх є можливість вивезти дітей, але це не означає що всі діти повинні однаково страждати. Мені теж було боляче чути, що зрадниця, виїхала з дітьми. Але, коли подруга прислала відео 3-х розстріляних машин з людьми, у т.ч. з дітьми з їх села, я перестала вагатись і зрозуміла, що вчинила правильно.