Рідна сестра, рік різниця, пліч о пліч все житття. Разом навчались, майже одночасно повиходили заміж, дітей хрестили, через день телефонували одна одній, споріднені душі. Батьки 20 років в Криму, сестра розлучилась і переїхала с дітьми жити до них, потім знову вийшла заміж, живе вже окремо від них. Я з лютого місяця обірвала всі відношення з мітірью. З самого початку війни, сестра повністю мене підтримувала, казала, їсти не може, спати теж, весь час плаче, не спілкується с батьками, бо не може , вони зомбовані і все таке інше. Тільки одна подруга по роботі, в неї донька в Україні і тількі вона розумїє як їй болить. Я їй писала, що творять орки, бо в них немає правди. Пару днів назад запитала в мене, чі не плануємо з дітьми повертатися додому, я відправила з телеграма відео Бучі і тут дивна тиша. А сьогодні пише мені, спочатку я навіть не повірила, що то вона « Поубавьте свой пыл… В Донецке и не такое творилось и похуже видео… детидонбаса 8 лет так живут …хватит слать эту чушь .и т. и. Це лише частина того лайна, що я прочитала від неї. Як в душу мені насрала, виходить прикидалась весь цей час. Я просто не можу відійти, що ж за в говнолюди там? А ті хто не був, потім перетворюється (((((((((
IloveMinecraft• 08 апреля 2022
Перестаньте ялозити ці теми. Поселіть любов в своє серце і побачите як зміниться ваше життя
ГалинаМалина• 08 апреля 2022
У меня много родни в Крыму,на материке.мы любим друг друга.кровь не вода.
Kapitoshka-4fe1• 08 апреля 2022
Ну ну, робіть висновки. Я вам давно казала, нема там з ким говорити. Замбі
Natali8377• 08 апреля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
А як поселити любов в своє серце зґвалтованим дітям??????
’детидонбаса’ и ’гдевыбыли8лет’ - эта песня будет вечной. По сабжу: вы не одна такая. Мы тоже оборвали все концы: там безнадежно все. Но наши в Рашке самой живут, 12 лет назад уехали, а такое ощущение, что мы всю жизнь были чужими . 12 лет назад. А до этого такие, как мы были.
Майстерня домашнього текстилю• 08 апреля 2022
Ответ дляAmalpi
Вот раньше же не было этих ников с буквами и цифрами, с февраля как озверели
Вже 100 раз було роз´яснення.
Ответ дляГалинаМалина
Любили б одне одного навіть коли б Вам таке писали?
Ответ длявиканастя
А мужа ее не мобилизуют, мстить за 8 лет?
Ні
Natali8377• 08 апреля 2022
Ответ дляГалинаМалина
І на ракети з Криму кажете, що то Божа роса??
Лара Крофт• 08 апреля 2022
Если вы хотите общаться с родными , то не следует обговаривать военные вопросы
Если нет, можно сраться до усеру. Но следует вспомнить, что политики друг другу руки пожимают и торговлей занимаются. Если б так срались как у нас все людишки с родственниками, то уже б планеты не было
Определите себе цель и думайте что делать
Общаться или посылать
Natali8377• 08 апреля 2022
Ответ для-Инга-
таки ваше решение ’выпивать каждое утро’ не пошло вам на пользу
Це 200%)))
ДевушкаЛав• 08 апреля 2022
Я думаю дело в телевидении, скорее всего какое то нлп или 25-кадр, иначе я объяснить недалекость этих людей не могу.
Не зря оккупанты на захваченных территориях сразу подключают своё тв, это одно из первых что они делают заметьте.
Ответ дляKrupinkaSs
Автор,а чего вы ожидали ,когда отправляли ей то видео?
Тієї ж позиції, яка було до відео
Ответ дляЛара Крофт
Общаться или посылать
Ми спілкувалися про все. І про дітей і про неї і про нас
Allas_shop• 08 апреля 2022
Автор, дайте ей время.
У неё произошел перегруз психики.
Не давите, оставьте в покое. Все зверства рашистор рано или поздно дойдут до всех.
У неё психика сопротивляется,чтобы не осмысливать масштабы ужаса.
Оставьте всё и время расставит по местам.
У неё произошел перегруз психики.