Tania07• 10 апреля 2022

А есть у вас знакомые что вернулись с заграницы?

Вот пишут везде что люди возвращаются. Это правда?
S_mille• 10 апреля 2022
Із-за кордону поки не знаю, щоб хтось повернувся. А з ЗУ - є такі,що вернулися, бо гроші скінчились

ShalenaBdgilka• 10 апреля 2022
Нет нету, наоборот продолжают уезжать, большинство друзей и знакомых выехали в первые 2 недели
vykrutasyk• 10 апреля 2022
так. є. львівська область. це місцеві
Kvitkaliliia• 10 апреля 2022
Так, є
автор Tania07 • 10 апреля 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Вот и у меня все уехали в первые дни. Осталась я и кума.
Лорисель• 10 апреля 2022
Хто закордоном то ще ні. Чекають травня.. хто виїхав далеко -Британія.Ірландія....то планують рік -два сидіти. Поки не відбудується країна хоч трохи
Sicillia• 10 апреля 2022
Ждем конца апреля
Somik• 10 апреля 2022
Сегодня границу с Польшей пересекло более 20 тысяч людей, возвращаются
автор Tania07 • 10 апреля 2022
Ответ дляЛорисель
А чому чекають травня?

katshmat• 10 апреля 2022
Ні, вони вже добре влаштувалися на нових місцях і не планують взагалі повертатися, шукають вже варіанти як згодом легалізуватися. Особливо ті ,що з трьома дітьми і з батьком . Поясніть мені чим вони такі особливі, і чому їх троє дітей краще за моїх двох?
katyunik• 10 апреля 2022
По новостям из Польши въехали за 9 число 22.9 тыс людей
автор Tania07 • 10 апреля 2022
Ответ дляkatshmat
Згодна з вами. Чому вони особливі?
Shamanmir• 10 апреля 2022
Ответ дляkatshmat
Ну это к президенту вопрос, наверное
Лорисель• 10 апреля 2022
Ответ дляTania07
А чому чекають травня?
Чекають 9 травня. Вважають, що основні події мають трапитися до 9 травня.
Светік• 10 апреля 2022
У меня сегодня выехало с Польши 5 человек
katyunik• 10 апреля 2022
Ответ дляTania07
А чому чекають травня?
9 мая честно говоря страшно что там этот неадекват придумает
lulilu• 10 апреля 2022
Да. У меня знакомые - мама и дочка с Германии вернулись. Сейчас на зу. Не понравились условия.
Ирина Веселуха• 10 апреля 2022
Ответ дляkatshmat
А хто вам з двома дітьми заважає легалізуватися за кордоном ?
Лорисель• 10 апреля 2022
Ответ дляkatshmat
Такий закон. Батько трьох дітей має право на виїзд. Не всі будуть залишатися. Але ті, кому немає чого втрачати -так.

МиссКаприз• 10 апреля 2022
Ответ дляИрина Веселуха
Акцент был на муже
Lapushka777• 10 апреля 2022
Да, знаю таких, кто вернулся обратно в Украину.
Сама когда-то жила заграницей и было оочень тяжело, несмотря на знание языка, гражданство и наличие мужа рядом. Не знаю, из личного опыта и многих знакомых: заграница не всегда равно стабильность и благополучие, чаще всего - это батрачка с утра до ночи, экономия во всем и нервы по выколачиванию хоть какого-то «места под солнцем»...
МиссКаприз• 10 апреля 2022
Ответ дляЛорисель
Для меня это тоже не понятно. Инвалидов не всех пропускают, почему папа троих детей особеннее?
Лорисель• 10 апреля 2022
Вертаються .як правило .з Зах.України.бо кінчаються гроші. Хто виїхав закордон -не поспішають.хіба що дуже погано влаштувалися.
Лорисель• 10 апреля 2022
Ответ дляМиссКаприз
Видимо потому что одна мама троих не прокормит.
judit• 10 апреля 2022
Нет. Наоборот обустраиваются уже на дольший час
Татьяна_М5• 10 апреля 2022
Уезжают, половина моих, во вторник
katshmat• 10 апреля 2022
Ответ дляИрина Веселуха
Мені заважає , те що чоловік вдома, до якого я повернуся в Україну, я не звикла, як багато людей , чекати чоловіка по пів року з заробітків. Для мене це ненормально. Тому сама легалізуватися за кордоном можу , але не буду.
МиссКаприз• 10 апреля 2022
Ответ дляЛорисель
Ну такое… пережитки ссср. В жизни разные ситуации, муж погиб в аварии - прокормит?
snejs• 10 апреля 2022
Ответ дляkatshmat
Так вы же тоже со своими двумя можете выехать
Злюченька• 10 апреля 2022
Ответ дляkatshmat
❤️