Болгарія це проросійська країна.
Я думаю, що ці хто виїхали або до рузьських приєднаються і там будуть кликати путіна щоб їх спас, або зрозуміють що халяви немає і вернуться.
І так, до слова, про роботу.
Прийняла на компанію зараз за 3 тижні останні 14 беженців- ВПО. Виробництво мяса. Посади різні, в основному в цеху. Оплата 700-800 грн за день. Норма робоча 22 дні.
Ттбто людина, яка немає коштів може заробити. Є аванс і зп.
І що думаєте, з 14 лишилося на пятницю двоє!!!!
І то жінки, які мають діти, вони лишилися і роблять обвалку мяса. Решта усе гниле і промоскальське. Я собі зробила висновок. Не буде воно ніде працювати. Ні в Болгарії, ні в Польщі, ні в Іспанії. Ніде.
Не привикло.
Хоча недавно, 8 років тому так кричали що они нас кормят...
Ну-ну. Видно хто кого зараз годує.
І так, до слова, про роботу.
Не привикло.
Ну-ну. Видно хто кого зараз годує.
Мармедадка- шоколадка• 17 апреля 2022
Ответ дляКонфет04ка
Конечно не выехала. Я работаю в своей стране, плачу налоги в своей стране, покупаю в магазинах своей страны, поддерживаю экономику своей страны, в своей второй квартире разместила беженцев из действительно горячего региона. В отличие от наших местных мамочек с гербами и прапорками на аватарках и гимном вместо гудков, сгребших ещё в конце февраля своих деточек и шатающихся по бесплатным хостелам, спорзалам и комнатам в домах сердобольных европейцев. Я в сотый раз говорю, что действительно есть регионы, в которых находиться опасно, которые уже разрушены, из которых объявлена эвакуация, в которые действительно рано возвращаться и из которых реально нужно эвакуироваться. Лично к вам, как к харьковчанка, вопросов нет, у нас как раз ваши земляки живут. Я больше о тех, кто из дома западнее Днепра (реки) парит булки на казённых харчах, занимая место тех, кому это место действительно нужно.
Напишите это лучше квитке6465
Ответ дляlisulya
АТО в нас 8 років було, а не війна. Сирени і загрози ракетного удару в моєму регіоні лише останні півтора місяці, а не 8 років.
А війна,то тільки ракети? Почитайте, що таке війна.
Ок, пу й досі називає це операцією..
Може вже час відкрити очі?
Діло не в тому. Ви читали умови перетину кордону, що зараз претензії до держави?
Ок, пу й досі називає це операцією..
Може вже час відкрити очі?
Ответ дляСhanelKa
Ок, пу й досі називає це операцією..
Може вже час відкрити очі?
Ок, пу й досі називає це операцією..
Може вже час відкрити очі?
Да мені плювать як це називає пу, му, чи бу. Мене хвилює загроза моїм дітям.
Ответ дляameli25
Болгарія це проросійська країна.
І так, до слова, про роботу.
Не привикло.
Ну-ну. Видно хто кого зараз годує.
І так, до слова, про роботу.
Не привикло.
Ну-ну. Видно хто кого зараз годує.
В цеху очень тяжелая работа и 700 грн за смену? Это копейки и удивляться почему люди не хотят здоровье на этой работе оставлять? И нормальная оплата у нас будет только тогда, когда все будут отказываться работать за эти деньги и не будут находиться вот такие женщины, готовые работать за три копейки и подставляющие всех. В нынешней ситуации многие пользуются моментом и занижают оплату, добавляют бесплатные рабочие дни в месяце, ну а что же, разрешили ведь.
Ответ дляlisulya
То зробити документи був ваш обов’язок, а не держава за вами бігати повинна.
Хвилюватися і робити. А не просто хвилюватися
Мені чоловік робив дозвіл на виїзд з дитиною з 2014, і на кожні три продовжував, хоча наразі його й не треба було, але ж ескалація постійна ці роки
Ответ дляСhanelKa
Де це такий обов´язок робити закордонні документи вказаний? Я не збиралась вивозити дитину закордон найближчі півтора року. І вірила президенту, який казав що війни не буде. І до зараз і не вивозила, доречі.
Ответ дляlisulya
Якщо за кордон - то маєте мати цей документи в мирний час.
Ні, то сидіть вдома
Розмови без толку.
До речі, ще вчора випускали з українським паспортом.
Ні, то сидіть вдома
Розмови без толку.
Ответ дляСhanelKa
Ні, то сидіть вдома
Розмови без толку.
Ні, то сидіть вдома
Розмови без толку.
Так я й не проти його мати. Як мені його зараз добути безпечно? Не нарушаючи законів, ставанням в чергу о 7 ранку? Не підвергаючи дітей ризику, стоячи з дитиною під сиренами?
Чому відсутня можливість записатися в онлайн чергу і прийти в конкретний день на конкретний час по запису?
І вчора мені не треба, мені треба мати можливість це зробити коди буде необхідність.
Ответ дляlisulya
Бо зараз не мирний час
На ці питання не має відповіді
Все одно, я думаю що випустять мам з дітьми в критичній ситуації, з любими документами. Але, щоб повернутися додому, все одно прийдеться робити паспорт, і навіть за кордоном на це великі черги, і не має метрики і інші проблеми, хоча і без війни
На ці питання не має відповіді
Ответ дляСhanelKa
Бо зараз не мирний час
На ці питання не має відповіді
Так в воєнний час навпаки не треба допускати великих скупчень людей, бо це небезпечно. Чи я щось неправильно розумію?
Ответ дляameli25
Болгарія це проросійська країна.
І так, до слова, про роботу.
Не привикло.
Ну-ну. Видно хто кого зараз годує.
І так, до слова, про роботу.
Не привикло.
Ну-ну. Видно хто кого зараз годує.
І скільки годин на день? Це ж реально каторжна робота. Після такої роботи тільки прийти і впасти. То зрозуміло, що люди не хочуть.
nataly_zoozp• 17 апреля 2022
Ответ дляlisulya
Бо черги в міграційну, кажуть, жахливі. Записатись в електронну чергу сьогодні цілий день не можу. Це бери дітей і йди стій в загальну чергу, може пощастить?
мабуть залежть від того в якому місті ви знаходитесь
у нашої всієї родини є біометрія, а у хлопця моєї старшої доньки не було, вчора пішли в міграційну - черги майже не було - за дві години все зробили, сказали по срочному тарифу чекати загран десь тиждень-два, це на Запоріжжі, електронна черга доречі теж не працює у них
Ответ для-MilaNova-
Таких там 80%
Наглых и с деньгами, но любят халяву.
Смотрела как- то в Италии одни видосики записывали. Выехали вообще из спокойных районов и плачут, чтоб их пожалели. А я смотрела и думала, вот бы её к нам в Чернигов и пусть посидит в подвале под бомбами и попьет талый снег с запахом угля....
Наглых и с деньгами, но любят халяву.
Мы в Швеции. С нами тут в миграционный подавалась семейка, муж, жена, 2 детей, родители жены. Выехали через рашу, зять на лексусе, тесть на прадике. Ждут жилье от миграционки, машины забиты гумпомощью, гребли ящиками - просто подходил, брал ящик соков и нес в машину. Не стесняясь рассказывал, что тупые рагули сидят там в зсу, а они теперь в швеции жить будут.
Еще один хвалился, что вовремя 24 утром успел свалить, потому что дома на него дело заводили, был закладчиком.
И сидят рядом с этими хероями мамки с чёрными кругами под глазами, которые с Харькова, Чернигова и Киевской области...
Ответ дляnataly_zoozp
А вони працюють по суботам?
nataly_zoozp• 17 апреля 2022
Ответ дляtarasyla
та ладно ’не хочуть’ - згодна - не звикли працювати, репетитор по математиці моєї старшої доньки зараз з малою дитиною в Чехії, викладач вишу з математики, працює наразі на складі в маленькому містечку, бо не знає чеської, і дуже вдячна місцевій осередку що взяли її на роботу, балакали з нею - робить на тому складі, що скажуть - треба мести - мете, треба коробки сортувати - сортує і не каже людина, що чого це я з вищою освітою на такому місці працюю. Ось таких людей я дуже поважаю! Доречі в Чехії є дуже велика потреба у вчителях, але потрібне знання чеської, а це з два тижні не вивчиш((
Ответ дляlisulya
война, как бы ваше удобство..не в приоритетах
nataly_zoozp• 17 апреля 2022
Ответ дляlisulya
А вони працюють по суботам?
так, одне відділення до 14:00 по субботах, вони і до війни працювали по субботах, але до 16:00
nightwoman• 17 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
І куди тепер усі ці люди підуть? В Україну?
Если смотреть адекватно на ситуацию, 90% беженцев имеют целое жилье в Украине. Им есть куда вернуться после окончания войны.
Другой вопрос, захотят ли возвращаться?
nataly_zoozp• 17 апреля 2022
Ответ дляТаша 75
в Харькове или Чернигове? или может в Мариуполе? я из Харькова, как возвращаться с детьми? если что, сейчас на ЗУ
та многие ж ломанулись из относительно спокойных мест, вот точно девочка заметила - в основном те, кто никогда не был заграницей и не имеет даже загранпаспорта, такой себе рум-тур по Европе)), или же те, кто здесь не имеет ни кола ни двора - в надежде остаться и прижиться, так что может и правильно, что сейчас начнут выпускать за кордон из областей - где реальная угроза существует для мирных жителей
daiannaSan• 17 апреля 2022
Ответ дляlilykas
Надеюсь,украинцы покинут гостиницы еще раньше,т.к. скоро наступит мир .
Хотелось бы в это верить! Арестович так и обещает. Но как знать, что дальше будет(((( и что это за пауза в наступлении...
Ответ дляДнепр Елена
Не рабы, но никто не обязан бесплатно вас кормить и жилье предоставлять. Не хотите работать - снимайте жилье за свои и сами питайтесь. Реально позорите только нашу страну таким потребительским отношением. У нас фронт с 3 сторон области, куча переселенцев и кто хотел нашёл работу, а некоторым и общежития дало предприятие и пусть небольшие зп, но они есть.
Вас - це кого? Я вдома)
Я проти примусової роботи, а на рахунок не подобається - їдьте додому, згодна.
А така агресія до свої теж якось не дуже красить, як і споживацьке відношення біженців.