olechka_uli• 23 апреля 2022

Сволочи, пострадала Одесса

Уроды, среди белого дня, перед таким праздником, пощады не будет, ненавижу!!!
ok1904• 23 апреля 2022
Ответ дляGalyna1211
Ну за своє місто можу сказати, в нас був військовий інститут в радянські часи, до нього відносились якісь об´єкти біля міста (чи то казарми, чи то технічні споруди), з 90х років там нічого нема, поле, фермерське господарство. Вони його обстріляти цілеспрямовано і потім розказували у себе про ,,стратегічний об´єкт,, Тобто реально на старих військових картах він вказаний, як військове щось, а по факту вспахали поле, згорів сарай з трактором.
Це за Київщину?
Л@кМУс• 23 апреля 2022
Ответ дляolechka_uli
Они пишут на ракетах - Христос воскрес 😨
Пострадала вся Украина!!
Вы только проснулись.
И Моего Мариуполя нет.
Skr.Natali• 23 апреля 2022
Ответ дляolechka_uli
впрочем что ждать от нелюдей
lenuscka• 23 апреля 2022
Капец ,я в это время окно мыла, такой рокот,жесть, в жилой дом прилетела ракета, не долетелв назначение пишут
Л@кМУс• 23 апреля 2022
Ответ дляolechka_uli
Суки , радуются
Какой кошмар,где вы такое читаете?
И не боятся они Бога.
автор olechka_uli • 23 апреля 2022
Ответ дляЛ@кМУс
Какой кошмар,где вы такое читаете?
И не боятся они Бога.
Они сволочи и нелюди
Galyna1211• 23 апреля 2022
Ответ дляok1904
Це за Київщину?
Та яка різниця. Факт в тому, що за останні 30т років багато землі, що належало МО пішло під цивільну приміську забудову, бо міста ростуть і є потреба в недорогому житлі. Тому прильоти в житлову інфраструктуру не завжди випадковість.
Басина• 23 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я саме про це. Це не випадковість. Ціль була житлові будинки.
Сили ППО знищили над Одесою дві з чотирьох російських крилатих ракет, які здійснювали удар по Одесі.

Дві інші ракети потрапили у військовий об’єкт та два житлові будинки.
Крилаті ракети противника були запущені літаками стратегічної авіації ТУ-95 Росії з акваторії Каспійського моря.

Українські військові знищили дві таких ракети та два БпЛА оперативно-тактичного рівня, які, ймовірно, здійснювали корекцію польоту крилатих ракет та ставили активні перешкоди засобам протиповітряної оборони Повітряних Сил ЗСУ.

Джерело: Повітряне командування ’Південь’
Л@кМУс• 23 апреля 2022
Ответ дляlenuscka
А что сирен у вас нет?
Басина• 23 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Судя по всему, там недостаток хромосом, а не лишние.
Они там все заточены только жрать, срать и ржать. Всё.
Свєрхнация з додатковою хромосомою)))
frumoasa17• 23 апреля 2022
Ответ дляБасина

Я це знаю, так як я з Одеси, навіть у який військовий об’єкт влучили, є знайомі там.
Вбили 3місячну дитину
автор olechka_uli • 23 апреля 2022
Ответ дляБасина
Свєрхнация з додатковою хромосомою)))
У них не хватает парочку
Veronikca• 23 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Причём срать посреди комнаты. Не раз уже продемонстрировали. Украинцы в шоке от этих быдлорусичей. Но в истории это не раз уже было: варвары на Рим, монголы на Киевскую Русь.
автор olechka_uli • 23 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Вбили 3місячну дитину
Нелюди!!!! 😭😭😭😭
dreamsunny• 23 апреля 2022
К сожалению есть погибшие, среди них трёхмесячный ребенок((

Гореть в аду рашистам!
Басина• 23 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Вбили 3місячну дитину
Щоб їх, тварюк, покорчило і не відпустило! Суки!
автор olechka_uli • 23 апреля 2022
Ответ дляVeronikca
Они с монголами смешались за пару столетий, имеем иго
ИринаКа• 23 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Вбили 3місячну дитину
У соловйова вже все є. Але там вони розбомбили аеропорт, а наше пво - будинок.
lenuscka• 23 апреля 2022
Твари, погиб трехмесячный ребёнок в Одессе во время ракетного обстрела
Lastochka888• 23 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Корегувальники були, отже спеціально стріляли по будинкам, якщо відео одразу з’явилося. Це не те, що ракета дала збій чи після противоракети ппо.
В Одессе много любителей параши, че удивляться. Лично знаю многих, но способны ли на наводки, думаю нет.
Басина• 23 апреля 2022
Ответ дляolechka_uli
У них не хватает парочку
Синдро́м Да́уна (трисомія за 21 хромосомою) — генетична аномалія, яку спричинює присутність додаткової хромосоми у 21 парі. Синдром Дауна є хромосомною аномалією (не є хворобою і не лікується), якій притаманна додаткова хромосома 21 — цілковита (трисомія 21) або часткова (внаслідок транслокації).
irina _d• 23 апреля 2022
Ответ дляБасина
Да ну, дауны улыбашки обычно. А россияне какие-то тупые злобные скунсы
автор olechka_uli • 23 апреля 2022
Ответ дляБасина
Дауны - солнечные люди, в них нет зла, а это дети тьмы, ищадье ада
frumoasa17• 23 апреля 2022
Ответ дляLastochka888
Є, але не так багато, як здається.
lenuscka• 23 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Пишут что ракета не долетела назначения,и сегодня ещё будут обстрелы в Одессе
Veronikca• 23 апреля 2022
Ответ дляЛ@кМУс
Пострадала вся Украина!!
Вы только проснулись.
И Моего Мариуполя нет.
И Харьков постоянно уничтожают. Красивейший европейский город. К нам в Харьков приезжала из Омска дама, думала мы в Украине по мусоркам еду ищем. Так у неё челюсть на полу все дни была, когда по городу прошлась. Уехала под большим впечатлением.
Басина• 23 апреля 2022
Ответ дляirina _d
То їх Медінський даунами назвав кілька років тому

Российское интернет-сообщество активно обсуждает интервью министра культуры России Владимира Мединского, в котором он заявил, что у русского народа имеется одна лишняя хромосома.

Интервью было дано еще в октябре прошлого года американской русскоязычной газете ’Русская Жизнь’, издаваемой в Сан-Франциско.

’Я считаю, что после всех катастроф, которые обрушились на Россию в двадцатом веке, начиная с первой мировой и заканчивая перестройкой, тот факт, что Россия еще сохранилась и развивается, говорит, что у нашего народа имеется одна лишняя хромосома, - сказал министр в интервью.

Многие пользователи интернета, узнав о данном высказывании Мединского, отметили, что непарное количество хромосом является признаком ’синдрома Дауна’.
lenuscka• 23 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Є, але не так багато, як здається.
Как и в каждом городе есть такие, не только в Одессе
автор olechka_uli • 23 апреля 2022
Ответ дляVeronikca
Я в восторге от Харькова, такого чистого города нигде не видела
ok1904• 23 апреля 2022
Ответ дляGalyna1211
Різниця для мене є, чоловік розповідав про ракету і фермерське господарство, але я йому не повірила