Уроды, среди белого дня, перед таким праздником, пощады не будет, ненавижу!!!
Ответ дляGalyna1211
Ну за своє місто можу сказати, в нас був військовий інститут в радянські часи, до нього відносились якісь об´єкти біля міста (чи то казарми, чи то технічні споруди), з 90х років там нічого нема, поле, фермерське господарство. Вони його обстріляти цілеспрямовано і потім розказували у себе про ,,стратегічний об´єкт,,
Тобто реально на старих військових картах він вказаний, як військове щось, а по факту вспахали поле, згорів сарай з трактором.
Це за Київщину?
Skr.Natali• 23 апреля 2022
Ответ дляolechka_uli
Они пишут на ракетах - Христос воскрес 😨

впрочем что ждать от нелюдей
Ответ дляЛ@кМУс
Какой кошмар,где вы такое читаете?
И не боятся они Бога.
Они сволочи и нелюди
Galyna1211• 23 апреля 2022
Ответ дляok1904
Це за Київщину?
Та яка різниця. Факт в тому, що за останні 30т років багато землі, що належало МО пішло під цивільну приміську забудову, бо міста ростуть і є потреба в недорогому житлі. Тому прильоти в житлову інфраструктуру не завжди випадковість.
Ответ дляfrumoasa17
Я саме про це. Це не випадковість. Ціль була житлові будинки.
Сили ППО знищили над Одесою дві з чотирьох російських крилатих ракет, які здійснювали удар по Одесі.
Дві інші ракети потрапили у військовий об’єкт та два житлові будинки.
Крилаті ракети противника були запущені літаками стратегічної авіації ТУ-95 Росії з акваторії Каспійського моря.
Українські військові знищили дві таких ракети та два БпЛА оперативно-тактичного рівня, які, ймовірно, здійснювали корекцію польоту крилатих ракет та ставили активні перешкоди засобам протиповітряної оборони Повітряних Сил ЗСУ.
Джерело: Повітряне командування ’Південь’
frumoasa17• 23 апреля 2022
Ответ дляБасина
Я це знаю, так як я з Одеси, навіть у який військовий об’єкт влучили, є знайомі там.
Вбили 3місячну дитину
Ответ дляБасина
Свєрхнация з додатковою хромосомою)))
У них не хватает парочку
Ответ дляirina _d
Судя по всему, там недостаток хромосом, а не лишние.
Они там все заточены только жрать, срать и ржать. Всё.
Причём срать посреди комнаты. Не раз уже продемонстрировали. Украинцы в шоке от этих быдлорусичей. Но в истории это не раз уже было: варвары на Рим, монголы на Киевскую Русь.
Ответ дляfrumoasa17
Вбили 3місячну дитину
Нелюди!!!! 😭😭😭😭
dreamsunny• 23 апреля 2022
К сожалению есть погибшие, среди них трёхмесячный ребенок((
Гореть в аду рашистам!
Ответ дляVeronikca
Они с монголами смешались за пару столетий, имеем иго
Lastochka888• 23 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Корегувальники були, отже спеціально стріляли по будинкам, якщо відео одразу з’явилося. Це не те, що ракета дала збій чи після противоракети ппо.
В Одессе много любителей параши, че удивляться. Лично знаю многих, но способны ли на наводки, думаю нет.
Ответ дляolechka_uli
У них не хватает парочку
Синдро́м Да́уна (трисомія за 21 хромосомою) — генетична аномалія, яку спричинює присутність додаткової хромосоми у 21 парі. Синдром Дауна є хромосомною аномалією (не є хворобою і не лікується), якій притаманна додаткова хромосома 21 — цілковита (трисомія 21) або часткова (внаслідок транслокації).
Ответ дляБасина
Да ну, дауны улыбашки обычно. А россияне какие-то тупые злобные скунсы
Ответ дляБасина
Дауны - солнечные люди, в них нет зла, а это дети тьмы, ищадье ада
frumoasa17• 23 апреля 2022
Ответ дляLastochka888
Є, але не так багато, як здається.
Ответ дляЛ@кМУс
Пострадала вся Украина!!
Вы только проснулись.
И Моего Мариуполя нет.
Вы только проснулись.
И Моего Мариуполя нет.
И Харьков постоянно уничтожают. Красивейший европейский город. К нам в Харьков приезжала из Омска дама, думала мы в Украине по мусоркам еду ищем. Так у неё челюсть на полу все дни была, когда по городу прошлась. Уехала под большим впечатлением.
Ответ дляirina _d
То їх Медінський даунами назвав кілька років тому
Российское интернет-сообщество активно обсуждает интервью министра культуры России Владимира Мединского, в котором он заявил, что у русского народа имеется одна лишняя хромосома.
Интервью было дано еще в октябре прошлого года американской русскоязычной газете ’Русская Жизнь’, издаваемой в Сан-Франциско.
’Я считаю, что после всех катастроф, которые обрушились на Россию в двадцатом веке, начиная с первой мировой и заканчивая перестройкой, тот факт, что Россия еще сохранилась и развивается, говорит, что у нашего народа имеется одна лишняя хромосома, - сказал министр в интервью.
Многие пользователи интернета, узнав о данном высказывании Мединского, отметили, что непарное количество хромосом является признаком ’синдрома Дауна’.
Ответ дляVeronikca
Я в восторге от Харькова, такого чистого города нигде не видела
Ответ дляGalyna1211
Різниця для мене є, чоловік розповідав про ракету і фермерське господарство, але я йому не повірила