Віталій-• 27 апреля 2022

Відповідь на неправдивий допис "Девочки, помогите, Волонтер Подлец... (((("

Оскільки хтось з цього форуму прислав мені посилання на цей неправдивий допис, даю пояснення.

Автор «Луиза-c722» даного допису «Девочки, помогите, Волонтер Подлец... ((((«
Сторінка: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3130219

Так от. Автор допису «Луиза-c722», вона ж в телеграм «Proud_fight» виклала допис в якому перекрутила все по своєму, а точніше просто збрехала.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «В этот момент он предложил снять нас на камеру с ребенком, сказал, что видео никуда не попадет. Кроме его странички.»
Перед тим як проводити фото чи відео зйомку я завжди беру згоду на це, що підтверджено записом (обличчя чи місцевість на ньому не видно)! Також Автор «Луиза-c722» погодилась з тим, що відео буде викладено в соціальні мережі і на відео буде видно її, її дитину, та навколишню місцевість.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я стала звонить сразу ему, у меня тряслись руки, стала просить, чтобы он убрал видео и название, все убрал.»
Вона погодилась з тим, що я виправлю текст і напишу по іншому.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Потому что такое нельзя писать, на широкий загал, будь то правда, или не правда..»
Так все таки правда?! Бо є докази переписки з нею, де вона сама пише, що дитина особлива і потім пише, що вона хворіє.
Чи написавши мені, що в неї хвора дитина, вона збрехала? Так де правда, вона збрехала, що дитина не хвора, чи бреше тепер тут на форумі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «ибо ради просмотров он готов придумать любое название»
Ніхто не придумував назву за ради переглядів, писав так, як пояснила автор допису «Луиза-c722»!
Та і на рахунок переглядів взагалі смішно, як правило відео дивляться 10 – 15 людей. Але після того як автор допису «Луиза-c722» підняла цей галас, відповідно відео подивились більше людей. Чого вона цим добилась?

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его номер телефона 06…» та викладає мій номер в мережу без погодження зі мною. Звісно я не давав і не даю згоду на те, щоб мій номер викладали в мережу!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Его никнейм в Телеграмме @V…» так само, я не давав на це згоди!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Особенно, мамы
Помогите, пожалуйста😕😢
Если нужна еще какая-нибудь информация. я скину»

Але далі автор допису «Луиза-c722» не викладає ні якої правдивої інформації.
А лише ганьбить мою честь і гідність! Чим відповідно в котрий раз порушує законодавство України!
«Згідно з Конституцією України, життя і здоров‘я, честь і гідність, недоторканність і безпека особи визнаються найвищою соціальною цінністю держави!»

Автор допису «Луиза-c722» пише: «И самое главное, что у меня ребенок здоровый(((«
Чим знову вводить в оману людей! Або раніше набрехала мені заради гуманітарної допомоги в більшій кількості! Якщо вона мені набрехала, то це шахрайство, так дрібне, але шахрайство! Або вона бреше тут знову!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Понимаете, я знаю вот про нарушение авторских прав, про нарушение конфиденциальности»
Знову так, вона дала згоду на відео запис та розміщення його в мережі!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Он залил много видео, там наше видео дальше есть» Потім пише: «Нет, мое видео было и есть единственным на его маленьком канале.»
Вам не здається, що тут знову вона сама собі протирічить або просто бреше.

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Спасибо большое. а больше о нем ничего не выбивает гугл?»
Таким чином вона або радіє, що хтось інший знайшов про мене інформацію в інтернеті (хоча я не ховаюсь), або спеціально далі налаштовує людей проти мене і хоче, щоб ті що живуть виключно емоціями мені якось нашкодили!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девочки, признавайтесь, кто разбудил волонтера-подлеца?) Звонит мне в 3 часа ночи, представляете? )»
Так дзвонив, оскільки після того як автор допису «Луиза-c722» виклала без мого дозволу в мережу мій номер телефону, мені почали дзвонити як раз ті, хто живе емоціями а не розумом!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я его сбросила и заблочила, нормальный человек в такое время не позвонит, а он позвонил, чем снова доказал что он какой-то не очень нормальный»
А нормальна людина буде порушуючи законодавство України викладати в мережу чужі персональні данні, та провокувати інших дзвонити мені о третій годині ночі?!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Я вот переживаю, что до этого момента свой адрес не стерла, он же озверел наверное, когда этот пост увидел,
может еще приедет разбираться сюда»
Витерла вона не тільки свою адресу, але і більшу частину переписки де вона пише, що в неї хвора дитина, що їй треба допомога та інше.
Звичайно їхати з кимось щось вирішувати я і не збираюсь. Для цього є відповідні державні структури, які будуть задіяні, якщо автор допису «Луиза-c722» не видалить мої персональні данні з мережі і не перестане мене оббріхувати.

Автору допису «Луиза-c722» пишуть: «По-перше, текст в оригіналі чомусь відрізняється від вашого - без уточнення діагнозу.»
Автор допису «Луиза-c722» відповідає: «Да, він його в годин 8 вечора після мого йому дзвінка поміняв»
Так я виправив як вона і просила. А на рахунок прибрати все, знову брехня! Такої домовленості не було!

Автор допису «Луиза-c722» пише: «Девчонки, спасибо большое, если будет продолжение, или если он приедет ко мне на разборки (предчувствую, что он злой - может и приехать), то я создам новую тему и засниму его на видео.. Вот.. И буду следить, чтобы он нам больше не навредил. Всем большое спасибо, особенно той мудрой советчице, которая разбудила его посреди ночи, я хоть посмеялась )»
Я злий, та це смішно. Було б із-за чого. Знову таки, нікуди їхати, на неякі розборки не збираюсь!
І знову ж таки, Автор допису «Луиза-c722» радіє з того, що мене розбудили посеред ночі. Про що це може говорити…?! На скільки людина свідома…?!
voloshka_s• 27 апреля 2022
Ответ дляРеверанс
так зачем она приплела особенного ребенка, ведь ни документов , ни диагнозов никто не просил??
Вона звернулась в особисті повідомлення і написала йому особисто. чого ви вирішили, що вона приплела?

sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляSveterok
Люююди? Зачем кормить взросльіх баб? Зачем? Лучше ВСУ помочь
Він мабуть не їй віз їжу, а особливій дитині.
voloshka_s• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ну тут він погарячкував
Автор в повному бані. Тепер зрозуміло його мовчання.
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляvoloshka_s
Я вже побачила. Обидва в бані.
Реверанс• 27 апреля 2022
Ответ дляvoloshka_s
Зачем писать, что особенный ребенок ,если он самый обычный?
Masushki2• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ну чо, он захисниць в неї скільки.
Ото ж .((
Никто не видит аморальности в поведении Луизы.
А к тому ,что он поступил не так как персонально требуют каждая из советчиц ,то теперь в полной мере понимаю выражение яжемамка .
Как многие не понимают ,что пришла к вам помощь - взяла и тихо пошла дальше . А им нужно ,чтобы ’ удовлетворили’ (
Masushki2• 27 апреля 2022
Ответ дляSveterok
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляMasushki2
Ото ж .((
Особисто мені все зрозуміло.

І це в нас особлива дитина...
І це: дівчата допоможіть, особисті данні його скину
І це: дякую, я насміялася.
І це: його дзвінок зкинула, а його заблочила...
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляMasushki2
Ото ж .((
А потім Європа з нас офігіває.
Тер мені зрозуміло чого.

lisulya• 27 апреля 2022
Ответ дляvoloshka_s
Але назавжди залишиться в гуглі як волонтер-подлєц. А це значить, що та допомога якою він оперував суттєво зменшиться, бо ’ложечки нашлись, а осадочок залишився’ і ніхто з тих, хто
планував допомогти йому в його справі, не буде сидіти і 30 сторінок розбиратись подлєц він чи не дуже. І чи тільки він, чи може й інші волонтери такі.
А значить, дякуючи Луізі, поміч іншим людям теж знизиться. Хоча питання саме діагнозу, було виправлене ще до створення теми про ’волонтера-подлєца’. Да уж...
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляlisulya
harchushyn• 27 апреля 2022
Ответ дляsashik77
То тре так і писати - непосидюча. Або є над. Гіпервктивна то не є особлива.
Автор в попередній темі пояснив значення цього слова
harchushyn• 27 апреля 2022
Ответ дляАюшка
А вы лично знаете ребенка Автора?
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
А Віталію вона пояснила? А якщо пояснила, то коли? Коли він виклав відео? Подивіться перший скрін Віталія. Там пояснень нема
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Подивіться перший скрін Віталія. Там нема пояснень. Там дуже добре видно - в нас особлива дитина. І три крапки.
harchushyn• 27 апреля 2022
Ответ дляРеверанс
Для неї особливий).
KateSavch• 27 апреля 2022
Ответ дляShaan
Она не только это просила. И он исправил не так, как она просила
Он исправил ровно так как она ему в чате писала «особлива дитина». Это ее слова, вот он на это и исправил. Правильно сделал.
В следующий раз мадама хорошо подумает прежде чем выдумывать «особлыва дитина» на своего ребёнка.
Shaan• 27 апреля 2022
Ответ дляЮлия-7443
Так, номер волонтера повинен бути відкритим для тих людей, яким він може фізично допомогти.
А не для всієї порадниці, в три години ночі. Коли людині можуть дзвонити по важливим питанням, замість цього доведеться відповідати неадекваткам з форуму
Номер волонтера открыт для всех, иначе как его найдут те, кому нужна помощь?
BoroDoro• 27 апреля 2022
Щира дяка волонтерам!
А таких брехух і любителів шари як Луїза на гіляку

Immelstorn• 27 апреля 2022
Ответ дляShaan
Ми живемо в 21 сторіччі, зараз для того щоб зв´язатись з людиною, не обов´язкоао знати її номер
Реверанс• 27 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Для неї особливий).
У всех особливи.Для своих мам.
Не перекручивайте.
В контексте манипуляторша подводит к мысли, что ребенок болен.
Не все родители любят говорить что ребенок-инвалид.
Из-за таких притрушенных потом и нормальным не помогают.Выгорают волонтеры
sashik77• 27 апреля 2022
Ответ дляharchushyn
Для неї особливий).
Ви бачили. Скрін? Там саме контекст хвороби.
Реверанс• 27 апреля 2022
Ответ дляShaan
Покажите мне открытые телефоны наших волонтеров например Роман Доник ,Евгения Серая,Антон Сененко?
Зачем вы ерунду про волонтеров пишите?
Карты волонтеров есть.
Телефонов в открытом доступе нет.
Lena Lu• 27 апреля 2022
Поддерживаю волонтёра! Огромное ему спасибо за помощь людям!

Любую здесь тему откройте, если пишут ’особенный’ ребёнок- то действительно имеют ввиду, что ребёнок с диагнозом - потом уточняют, что это или СД, или аутёнок и т.д.
Одно упущение волонтёра,что так и нужно было написать, что особенный ребёнок и все. Видео не удалять!

Как гадко, так достало это вранье во всем и очень печально видеть людей которые поддерживают вранье и требуют удалить видео, что бы та могла и дальше обманывать других волонтёров.
Здесь очень было много тем и как выводят врунов на чистую воду. Чего стояли кумушки, которые не смогли поделить деньги обманным путём.
Не нужно закрывать глаза на враньё!!!
Shaan• 27 апреля 2022
Ответ дляdamjana
Она согласилась на запись видео и то что оно будет на его странице
Да, но она же не знала, что подписью к этому видео будет ’ребёнок с синдромом дауна’, а позже ’особенный ребёнок’, что для многих, вот как для этого волонтера, например - одно и то же
KateSavch• 27 апреля 2022
Ответ дляShaan
Он не прибрал, а исправил на особенный. В его сообщении это прозвучало как диагноз. Мама не давала разрешения на разглашение, а ему написала в личной переписке, а не в группе!!!
Ну и прекрасно что он опубликовал. Теперь весь мир узнал что мамка лгунья, и ради лишней пачки крупы готова ребёнка своего в «особенные» записать. Мерзость.

Еще и тупенькая. Могла б свои односельчанам сказать что волонтёр ошибся, перепутал ее с другим ребёнком, описка вышла. А так ее односельчанки две эти темы прочтут, со скринами, и все в селе будут знать об этом позорище.
voloshka_s• 27 апреля 2022
Ответ дляlisulya
Він міг врегулювати це питання по чоловічому, вибачитись перед жінкою і видалити те відео з дитиною,
Бо винен першочергово він. Жінка в такому стресі і в такому стані за пачку гречки, чи що там, отримала своїй дитині неіснуючі діагнози. Але ні, йому здалося, що він правий, виправивши опис під відео того, що йому повідомили в особисті повідомлення. Я вважаю, що судовий розгляд справи, якщо такий буде, буде на стороні матері дитини, і йому прийдеться вибачатись. Але навіщо до цього доводити, не розумію.
Julieta78• 27 апреля 2022
Ответ дляРеверанс
Вы та Луиза и есть наверное?
Столько негатива давно не встречала.
Эту бы энергию да в хорошее русло
А вы попробуйте свой ’позитив’ перечитать)) а за одно посмотрите, сколько тут ваших сообщений,а сколько моих ) энергичная вы наша)
Shaan• 27 апреля 2022
Ответ дляlisulya
’Особенный ребенок’ это НЕ диагноз.
Почему тогда для волонтера оказался диагнозом? Подскажу: потому что этим словом и называют таких детей очень часто.
Попробуйте с кем-то в разговоре сказать: ну, Вася - особенный ребёнок. А потом спросите у собеседника, что он подумал: что Вася ребёнок с диагнозом или просто аномально хорошо играет в шашки?
Юлия_Юлия-2175• 27 апреля 2022
Ответ дляvoloshka_s
Немного не понял? це всерівно, що людині з депресією приписати шизофренію і розказати про це в соцмережі. А потім, ой, я немного не понял.
Для волонтера і усіх, хто читає тему буде уроком не ставити діагнози і не розголошувати їх, зберігати певну приватність.
Але мені шкода саме волонтера, який добровільно витрачає свій час, нерви і зусилля. І не зобов´язаний знати всі тонкощі діагнозів та умови їх нерозголошення. Ми ж не знаємо ким він працює в мирний час. А тут, виглядає так, що відклав всі інші плани і повіз допомогу саме особливій дитині (інакше для чого жінка про це писала, хотіла саме на жалість надавити).
Чомусь думаю, що якийсь діагноз таки є, але жінка його перед оточенням приховує. Бо не бачу причини аж такого кіпішу для нічних розборок - якщо сусіди знають, що дитина здорова, то чому мали б думати про дитину цієї жінки - віз особливій дитині, по дорозі завіз ще й їм.
Хто відстоює права жінки - зрозумійте, що війна і ті ж волонтери нічого не зобов´язані. І завтра можуть відмовитися допомагати.
Життя було іншим в обох сторін - волонтери є добровольцями і не навчені як надавати допомогу, щоб випадково не образити, і тим, хто просить, можливо, принизливо брати допомогу і хочуть анонімності, бо ще вчора жили в достатку.
Не по темі, але мій знайомий волонтерить, основний свій бізнес призупинив практично. Так от знаходяться люди (близькі мені), які просто не вірять, що він це робить безкорисно. Образливо це чути і прямо не знаю як спілкуватися з ними далі. Бо так, є різні випадки, але є ті, хто щиро допомагає, як і ті, хто гостро потребує допомоги.