ami• 07 мая 2022

Я не знаю як поступити

Дано : недавно розійшлися, 15 років разом були, в анамнезі невдалі вагітності, потім усиновлений хлопчик, з проблемами зі здоров´ям, які трохи ми вирішили, а тепер любимий синочок незважаючи ні нащо.
Плюси :
- дуже любить сина
- секс супер , навіть не можу собі уявити з кимось іншим, аж вивертає при думці про таке з кимось іншим
Мінуси:
- постійно нервовий, кричить, матами може сказати до мене
-працює з 12 міс приблизно 6 міс, то або не робота не така , то начальник винуватий, то колектив криво дивиться
- вся домашня робота і робота навколо дому на мені( копати, садити, косити 350-400м2, я 55 кг, а косарка на ремні 11 кг), мені важко, ну і крім того всі 15 років я працюю, і наші зарплати за рік однакові.
Міняти нічого він не хоче, йому так добре. Син за ним пропадає .
Результат:
вже голосів: 213
154 (72.3%) Розвестися
59 (27.7%) Миритися і жити дальше
автор ami • 07 мая 2022
Ответ дляЛинда
В мене одне питання: чому ви себе неповажаєте?
Все думала що зміниться, коли дитину усиновили, що буде старатися для сім´ї

автор ami • 07 мая 2022
Ответ дляIgra idet
А что там косить на 4 сотках то? Можно было бы, но не при таком муже, от такого бежать надо
Трави багато біля дому
Igra idet• 07 мая 2022
Ответ дляami
Трави багато біля дому
Та не за час вырвать можно, а косить и 20 мин хватит
Линда• 07 мая 2022
Ответ дляami
Розумієте, ви в себе одна.
Дитина виросте і піде.
З ким ви залишитесь?
Тим паче зараз дитина все це бачить і росте в неповноцінній, ненормальній сім´ї.

Знайдіть собі нормального чоловіка, а дитина - повноцінного бітька.
автор ami • 07 мая 2022
Я вже сиджу на біфрені, і все не розумію чого таке ставлення до мене, через то дуже переживаю, прокручую в голові наші діалоги по декілька раз, щоб зрозуміти що пішло не так в розмові що призвело до скандалу
Alysіa• 07 мая 2022
Ответ дляami
Не можу собі уявити іншого чоловіка рядом, може варто спробувати, але на даний момент не можу себе пересилити.
Как можно заниматься сексом с мужчиной который на тебя руку поднял? И оскорбил!? Как?
автор ami • 07 мая 2022
Ответ дляRose_m
И как они относятся к Вашему мужу?
Не люблять його, жаліють мене, казали лишити давно
Rose_m• 07 мая 2022
Ответ дляAlysіa
Это зависит от того, что для женщины ценней. Это сложно понять/принять, но если женщина сама для себя не ценна, то и унижение, оскорбления не имеют драматического окраса. Неприятно, да, лучше бы этого не было, но жить можно.
Физическое удовлетворение автору понятно, это конкретное явление, его потеря осязаема, а любовь к себе это что такое? Непонятно. Потерять то, что у тебя нет,безболезненно
Alysіa• 07 мая 2022
Ответ дляami
Брехня, вас все влаштовує, ніколи ви з ним не розлучитися.

Rose_m• 07 мая 2022
Допишу. Поэтому когда в отношении себя женщина не может расставить приоритеты, помогает вопрос о том как следует поступить человеку, которого она любит.
Олеся Малиновская• 07 мая 2022
Ответ дляami
Було і таке що міг вдарити
Это вы должны были первым пунктом написать и все остальное можно было бы не читать. К
Alysіa• 07 мая 2022
Ответ дляRose_m
Спасибо за объяснение. Для меня всегда это было загадкой.
torbochki.in.ua• 07 мая 2022
Звідки у Вас сили на секс при всьому тому?
Якщо після того як Вас б‘є чоловік Ви лягаєте з ним у ліжко є психологічні проблеми, потрібна психотерапія. Якщо іншого не можете уявити - співзалежність.
lovely• 08 мая 2022
Ответ дляami
Для дитини, яка і так має проблеми зі здоров´ям, агресія чоловіка до вас точно не на користь. Це дуже тяжко психологічно для сина вашого((. Тому краще жити окремо і нехай зустрічаються.
Киппи• 08 мая 2022
Ответ дляami
Ну, так больше личико под мордобой подставляйте. Может поумнеете, а может последние мозги отобьет.
Добрый Йиннот• 08 мая 2022
Ви збуджуєтесь від насильства, мабуть.
Секс з нормальним партнером вас не влаштує, бо не буде адреналінових гойдалок.
Вас збуджують коливання емоцій.

Тому ’якісний’ секс з колишнім - це не його здобуток, а ваш ’програмний збій’.
автор ami • 08 мая 2022
Піднімав руку на мене 3-4 рази за 15 років спільного життя
Spring2016• 10 мая 2022
Как сексом заниматься у него спина не болит, а как траву косить то болезный он. Но если вы после 11 кг косы, лопаты и граблей ещё и на нем сверху скачете, то я вам аплодирую, на вас пахать надо.