Дано : недавно розійшлися, 15 років разом були, в анамнезі невдалі вагітності, потім усиновлений хлопчик, з проблемами зі здоров´ям, які трохи ми вирішили, а тепер любимий синочок незважаючи ні нащо.
Плюси :
- дуже любить сина
- секс супер , навіть не можу собі уявити з кимось іншим, аж вивертає при думці про таке з кимось іншим
Мінуси:
- постійно нервовий, кричить, матами може сказати до мене
-працює з 12 міс приблизно 6 міс, то або не робота не така , то начальник винуватий, то колектив криво дивиться
- вся домашня робота і робота навколо дому на мені( копати, садити, косити 350-400м2, я 55 кг, а косарка на ремні 11 кг), мені важко, ну і крім того всі 15 років я працюю, і наші зарплати за рік однакові.
Міняти нічого він не хоче, йому так добре. Син за ним пропадає .
Плюси :
- дуже любить сина
Мінуси:
Результат:
вже голосів:
154 (72.3%)
Розвестися
59 (27.7%)
Миритися і жити дальше
Соседка Маши• 07 мая 2022
Вы чего автор, особенно про косить меня убило просто, я даже больше вешу, но косить не буду !
Ну каждому свое, но по поводу сына я вас очень понимаю.
И по поводу усыновленого мальчика Вам

Ответ дляami
Не можу собі уявити іншого чоловіка рядом, може варто спробувати, але на даний момент не можу себе пересилити.
Так у Вас нет и не было настоящего мужчины рядом. Вам свой непотриб сравнивать не с кем. У Вас еще хорошее либидо: после косы на 11 кг Вы готовы сексом заниматься.
Ответ дляami
Батьки мої дуже не задоволені, але відкрито нічого йому не кажуть, хіба коли бачать що я весною копаю грядки або до вечора після роботи кошу, то мені виказують що нащо тобі того, лишай поки молода. Мені 36, йому 41
тем более, молодая женщина, намного лучше себе найдете
PAJAMA ROOM• 07 мая 2022
Вам стане легше якщо ви розійдетеся? Фінансово, фізично?
Одразу повністю розраховуйте тільки на себе.
Anita-Gerra• 07 мая 2022
Наверно вы просто и в сексе не привередливая, после косилки и лопаты это как раз наверно три минуты и не трогай меня😆
Идеалити! Я считаю, что у вас все гуд! Ни дать ни взять)
Лучшее нашим детям• 07 мая 2022
Секс может быть и без совместного проживания. Отцом он тоже быть не перестанет.
Я б не жила с таким. ИМХО