Evgesha_• 17 мая 2022

Нужна помощь стоматолога. Гранулема и антибиотик

Может есть у нас стоматологи, посоветуйте пожалуйста. У меня прикорневое воспаление в десне, врач сказал гранулема, на лечение к врачу только завтра. Четвертый день хожу с тупой непрекращающейся болью. Врач сказал, что антибиотик можно пить, можно не пить. А я на распутье - с одной стороны отек, боль и чувствуется гной, с другой я аллергик и печень не в лучшем состоянии.

Прописали Линкомицин по 2 таблетки 3 раза в день. Пить?

п.с. врач тут один, насколько компетентный не знаю, к другому обратиться возможности нет
crystal• 17 мая 2022
У меня такая же ситуация была.
Закончилось удалением, к сожалению.
До завтра уже можно и не пить, если есть риск алеергии.
Если вам решат удалять, то нет в этом смысла.

автор Evgesha_ • 17 мая 2022
Ответ для crystal
У меня такая же ситуация была.
Закончилось удалением, к сожалению.
Спасибо большое
Басина• 17 мая 2022
Якщо і пити АБ, то не лінкоміцин - токсичність висока, біодоступність низька.
Треба відкривати зуб, чистити канали, давати відтік ексудату через канали чи хірургічно... Антибіотик при періодонтиті призначають не завжди. А от німесил і содо-сольові полоскання не завадять.
автор Evgesha_ • 17 мая 2022
Ответ дляБасина
Дякую! Так, завтра будуть знимати міст, відкривати зуб та інше. Живу на Ібупрофені до завтра, Лінкоміцин не буду пити. Ще раз дякую.
Басина• 17 мая 2022
Ответ дляEvgesha_
Якщо все ж при очному огляді будуть призначати АБ, то просіть сучасний, а не лінкоміцин.
rainbow in the sky• 17 мая 2022
І в мене сьогодні виявилася ця гранульомаЯ пішла лікувати карієс в сьомому зубі,зробили знімок і на шостому побачили її, дуже боліло,я думала,що то той що з карієсом. Але там поклали вже ліки і закрили тимчасовою пломбою. Відійшов наркоз,а воно болить як і боліло Невже треба видаляли цей зуб? Він дуже давно запломбований без нервів.Лінкоміцин приймаю другий день. Дівчата,хто знається на цьому,порадьте що робити в такій ситуації! Ми в окупації,мій лікар не в місті,потрапила до випадкового. Дякую!
Ксюша-говоруша• 17 мая 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Можливо треба відкритим трошки потримати
Можливо є реакція на те, що поставили в канал (канали)
Якщо кілька днів ще не пройде, я б пробувала з відкритим походити
Сама гранульома це грануляційна тканина, якою оточена інфекція. Болить при загостренні, відповідно можливо треба дати відтік, для початку
rainbow in the sky• 18 мая 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Так він в мене закритий, запломбований давно,без нервів,канали запломбовані. Назначили лінкоміцин на 5 днів,а сьогодні температура 37.3. Мабуть доведеться його видаляти
Ксюша-говоруша• 18 мая 2022
Ответ дляrainbow in the sky
То треба відкрити

автор Evgesha_ • 18 мая 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Мені сьогодні відкрили канали, я одразу жити почала, як відтік пішов гною. Чотири ночі не спала.

Канали теж були запломбовані, нерви видалені, але ще в 2006 році, ось десь інфекція і попала туди.
Ксюша-говоруша• 18 мая 2022
Ответ дляEvgesha_

Правильно, тепер трошки «побавляться» і потім зазвичай все ок на роки, буває багато років
автор Evgesha_ • 19 мая 2022
Ответ дляКсюша-говоруша