Дівчата, хелп. Дитина просить піжаму, що світиться. Колись були такі в сінсей. На сайті не написано світяться вони, чи ні. Можливо, хтось останнім часом робив там замовлення і знає, які моделі світяться?
Дякую
mademuazzel• 18 мая 2022
Ті, що купувала ще до війни, не світилися. Але моєму не потрібно було. Хлопчик
Галюська81• 18 мая 2022
Я купувала малому. Там на сайті при гортанні фото зазвичай є фото у темряві,а в описі так не написано, що світиться
А я би хотіла розказати про наші кігурумкі. Є теж такі, які світяться. Ми їх дуже любимо, бо їх можна де завгодно носити! Для домашнього використання у нас є кігурумі із флісу. Гуляти зручніше в костюмах із велсофту. Для теплого сезону підходять полегшені варіанти з бавовни. Якщо цікаво, то ми брали кігурумі в Черкасах ось тут.