Юльчик 25• 18 мая 2022

Піжама, що світиться в темряві Сінсей? Хто купував?

Дівчата, хелп. Дитина просить піжаму, що світиться. Колись були такі в сінсей. На сайті не написано світяться вони, чи ні. Можливо, хтось останнім часом робив там замовлення і знає, які моделі світяться?
Дякую
nova_mama• 18 мая 2022
У Вайкікі ще були такі. Тільки зараз не бачила.
Там частина малюнку світилася.

hmarinka• 18 мая 2022
А на сколько безопасна эта краска? Может не стоит на тело такое, тем более на всю ночь...
mademuazzel• 18 мая 2022
Ті, що купувала ще до війни, не світилися. Але моєму не потрібно було. Хлопчик
Галюська81• 18 мая 2022
Я купувала малому. Там на сайті при гортанні фото зазвичай є фото у темряві,а в описі так не написано, що світиться
Эфигения• 18 мая 2022
Ответ дляhmarinka
Безопасно.
И краска там не к телу.
И там не вся пижама, а часть рисунка светится.
динарка• 31 мая 2022
А я би хотіла розказати про наші кігурумкі. Є теж такі, які світяться. Ми їх дуже любимо, бо їх можна де завгодно носити! Для домашнього використання у нас є кігурумі із флісу. Гуляти зручніше в костюмах із велсофту. Для теплого сезону підходять полегшені варіанти з бавовни. Якщо цікаво, то ми брали кігурумі в Черкасах ось https://zakupka.com/uk/cherkassy/t/kigurumi-25253/ тут.