Железобетон• 20 мая 2022

Харьковчане, кто решил переехать на ЗУ?

Есть такие? Если есть, рассказывайте, какой город выбрали и почему 🙂
Лыжи со вспышкой• 20 мая 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Я була багато разів у Львові до війни, а чи були ви стільки ж раз у Харкові? Чи знаєте ви,що у нас місто студентів с усіх куточків України, що в нас давно звикли до любої мови і українською теж, студентів з різних країн, які взагалі на різних мовах розмовляють? Ч знаєте ви, що усі садочкі в нашому місті вже давно українські, чи знаєте,що давно майже усі школи українські і у більшості россійську вже даіно не вивчають і усі кроки українською? Добре відносяться до усіх в нашому місті, тому що ми що про лблов харків´ян до міста усім відомо та про те,що ми раді його показувати.. Скільки таких матів ви чули у свій бік на дорозі? А як сказати про людину, яка в спину дитині говорить ’понаїхали підараси’?? Я в свою адресу вже багато чього за спиною почула)) хоча відусіль розмовляю українською.

elenze66• 20 мая 2022
Ответ дляЖелезобетон
У вас в центре жилье очень дорогое? Или какой самый удобный район для проживания? Без детей, школы и садики не интересуют.
Так, в самому центрі дуже дорого. Але місто невелике, можна знайти недалеко від центру за нормальні гроші. Ще залежить від забудівника, чим якісніше, тим дорожче. Я живу в самому центрі, дуже зручно. Подобається р-н парку, озера, там багато зараз будують новобудов. Інфраструктура добре розвинена по цілому місту, тільки з Пасічною проблеми, міст старий, кожного ранку затори.
Люблю_джаз• 20 мая 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Вот насчёт неадекватов за рулём - в точку! У нас в городе сейчас много переселенцев из Харькова, я таких ’водил’ в жизни не видела. Они походу вообще не в курсе, что такое пешеходный переход даже
Харьков город миллионник, много машин/пешеходов,
Хорошие дороги- есть где разогнаться ((
Ни в коем случаи не оправдываю ездоков в Харькове, но!!!
Мы сейчас в Черкассах. И я тут ’как дома’: на пешеходном давят (если что не меня), не пропускают, паркуются на тротуарах, возле подьездов не пройти. И это только черкассы - СА. И это маленький город. Так что везде хватает..
Oksana0612• 20 мая 2022
Ответ дляLilittte
Не будет.
У нас не раша, чтоб людей заставлять, кто как хочет, так и говорит-это и есть отличие свободной страны от диктаторской .
Вже є. Так же не раша, мова одна - українська.
Аноним ФЕЯ• 20 мая 2022
Куда удастся перевестись мужу по работе, туда и поедем жить.
В Харькове больше просто не смогу чувствовать себя хоть в какой-то безопасности.
Лыжи со вспышкой• 20 мая 2022
Ответ длянеДоЖиру
80% воюють російськомовні хлопці
Так хочеться назавжди закрити тему мови в Україні.
Дуже сумно, але тут на дійсьно вважають, що тільки місцеві на фронті (( я це постійно чую ((
Lilittte• 20 мая 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Вы не первый раз вносите раскол между востоком и западом, вам за это платят ?
дамаБезСобачки• 20 мая 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Живу у Львові пів життя. Багато хто хейтять місто (як коммент вище), що тут срач, пошарпані будівлі, скажені ціни на оренду, вічні затори....АЛЕ при цьому купа людей переїзжають сюди (ще до війни), квартири розмітаються, для мене це завжди було загадкою
Я ціле життя живу у Львові, ще й останні 15 років на тихій вуличці в центрі. Люблю центр свого міста. Інші райони так забудували, що гидко глянути. І цілком розумію людей, яким у Львові не подобається. Нормальних майданчиків для дітей практично нема - все якісь недобитки для віку до 4-х років, тротуари косі- криві, враховуючи клімат, з постійними кслюжами, бо вода з тих ям не стікає. Мені бабця каже - для чого ти гумові чоботи купила, ти ж в центрі живеш? - А для того, що поки дітей до школи відвелу пару разів дорогу треба по кісточки в воді переходити, після сильних дощів, або, коли сніг тане. Громадський транспорт жахливий, розрахувати добирання кудись не можливо, бо постійні затори. Тому, що не рлзширяють місто, а кожен клаптик забудовують - ніяк накрастись не можуть. От зараз ситуація з біженцями.
Я зараз живу в Польщі, в місті з такою ж кількістю населення. Тут будинків, вище 6 поверхів майже нема, трамвайних маршрутів, мабуть, в разів 10 більше ніж у Львові, я вже мовчу про їх якість чи про автобуси. Місто набагато більше, багато зелених зон, є дачі прямо в місті і ніхто їх не забирає, і не забудовує. Не повірите, лисиці і куниці в районі бачила. Лисицю - не одну. Комфортно всім, і автомобілям, і велосипедистам, пішоходам, і, навіть, диким тваринам. Діти мої до школи самі їздять трамваєм і я не переживаю як вдома. Транспорт ходить, по графіку, не переповнений, контролери ввічливі, на відміну від наших хамів, всюди переходи зі світлофорамт, хіба в житлових зонах - без. Я додому дуже хочу, але як згадаю своє засране місто і тих злодіїв при владі, аж страшно повертатись. Так, що я цілком розумію людей, які не хочуть жити у Львові.
У мене, як і в багатьох, найбільший страх, що після війни та вся злодійська система залишиться. Поки що ті всі самі при владі 😟
ленусик25• 20 мая 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Знаєто що більш всього дивує? Те що ми такі ж самі українці, ми сплачуємо податки, в нас українськи паспорти але з невідомих причин ви усе життя вважаєте нас недоукраїнцями. На Західній Україні не чиста українська мова, відрию Вам секрет. А близько до Угорщини взагалі угорською розмовляють, а вони, якщо Вам не відомо, наразі вставляють палки в колеса проти санкцій росіі. Годі вже про мову. Ви сварите населення між собою!!!навіщо? Коли наші харківські російськомовні хлопці у нас на передовій захищаючь нашу країну. Перші дні в області були тільки харківські, в них навідь зброї не вистачало, про жилети, наколінники я взагалі мовчу, деяці знайому шукали зброю серед своїх знайомих. Але вони втримали цих собак і не пустили далі. Якби не вистояв Харків, до Київа дойшли б вони швидко. В мене наразі брат служить, там більшість на російській спілкується. Мій знайомий з передової до Львова приїхав, а х ним К с собакою тут спілкувались. Годі вже ставити себе вище за нас!набридло! Фінам росія теж через мову погрожує, в Сирії, Авганістані і Грузії теж через мову? Придністров´я? Чи тільки Ви істину війни знаєте? Ви дійсно вважаєте,що він через мову напав?тоді чьому не до Вас в першу чергу прийшов?
Все в точку !!!!!

МинерАлочка• 20 мая 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Я з Тернополя.
Підтримую Вас обома руками!

Дякую ВСУ, Харкову, Чернігову, Сумам та іншим містам та містечкам, де так склалося, що більшість говорить російською.
Завдячуючи вашій лютій обороні - у нас не рвуться бомби на вулицях і лунає дитячий сміх.
Хто цього не розуміє - той просто дурний.
Лыжи со вспышкой• 20 мая 2022
Ответ дляМинерАлочка
Я з Тернополя.
Підтримую Вас обома руками!

Обіймаю нажаль таких дуже багато (( дуже. Ми в малерькомі містечку, де туристів раніше ре бічили. Так іноді неприємно багато чього чути за спиною..
elenze66• 20 мая 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Івано -Фрагківськ дуже гарне місто 100%. Мені сподобалося дуже. Ми також з Харкова, думаємо що робити зараз, де будемо жити. Але Харків за останні роки став дуже сучасним, тому харків´янам важко в інших містах, особливо в маленьких ( ми в області зараз). Можливо ви просто не були там, тому сприйняли це як образу. Якщо буде все добре, закінчиться війня, обов´язково варто побувати в нашому місті. Просто харків´яни патріоти свого Харкова, навідь у Євпропі ми часто с чоловіком звертаємо увагу на те, що в нас гарніші парки. Та у багатьох містах України не розуміємо як людина,яка мешкає тут може бросити сміття, окурок на землю. Як не прибрано листя, як може буде не скошена трава і т.п.
Я була в Харкові по роботі, років 15 тому, жила там 3 місяці. Мені було не затишно, запам’ятався парк, фонтани, морозиво. На рахунок людей і колективу на роботі, була трохи шокована. Зовсім непривітні люди, злі, кожного ранку в транспорті хтось сварився, особливо пенсіонери. Впевнена, що все вже змінилося, бачила фото, відео, дуже гарне місто, але коли я повертаюся додому, то готова цілувати рідну землю, так мені добре і затишно в рідному місті.
Аноним ФЕЯ• 20 мая 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Потому что Харьков не может сравниться ни с одним городом ЗУ. Я имею ввиду современность, доступность, внешний вид города. После Харькова везде будет ’не то пальто’. Чего стоят только туалеты в парке Горького.
И тут речь не о доме - квартире. Тут речь о доме- городе

ПыСы-если что, я не из Харькова.
Это последнее десятилетие только, а что было раньше?
Я наоборот, будучи харьковчанкой, считаю, что город один из некрасивых, серый промышленный город.
Ни истории особой, ни водоема достойного, ни красивых зданий.
Но его модернизировали и выжали максимум из возможного.
неДоЖиру• 20 мая 2022
Ответ дляМинерАлочка
Я з Тернополя.
Підтримую Вас обома руками!

Лыжи со вспышкой• 20 мая 2022
Ответ дляelenze66
Харків 15 років назад і зараз-це 2 абсолютно різних Харкова ))
KidStaff• 20 мая 2022
C этого момента писать под анонимами в этой теме запрещено! С уважением, Администрация.
irina172000• 20 мая 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Вы уже не первый раз разжигаете конфликт. Очень вы смелая и боевая. У нас на ЗУ очень хороший друг в ПВО служит и он и большинство его коллег русскоязычные. Пеките пироги и отправляйтесь в часть, научите их на каком языке им говорить, я думаю они вас очень внимательно выслушают и помогут вашим ближайшим родственникам доказать любовь к Родине в строю. Женщины тоже кстати служат, могу вам помочь.
Леска• 20 мая 2022
Ответ дляkosmosgo
Вы аккуратнее говорите, нужно западную только хвалить. Правда никому не нужна.
Не, ну камон.
Верю, Харьков лучше и современнее, парки, лавки, туалеты и тд. Но. Сейчас сложилась такая ситуация.
Человек с ноги открывает двери , обсырает любой город, который не Харьков, с порога и хамло по жизни (это очень заметно с комментов автора). Какую реакцию вы ожидаете? Ну кроме пожелания ехать обратно в Харьков, восстанавливать туалеты, парки, атмосферу.
Somik• 20 мая 2022
Ответ дляLilittte
Киев от Харькова не особо отличатся менталитетом, вот в ЗУ мне было бы сложно жить.
А друзья в Черновцы именно из Харькова переехали, ещё в марте, через неделю переезжают в Киев.
Удалено администрацией...

Lilittte• 20 мая 2022
Ответ дляOksana0612
Что уже есть ?
Живу в Киеве и близко нет такого! 80% на русском говорят.
Сейчас в Черновцах так тут тоже половина жителей местных на русском говорят )
Приедьте загнобите их , а то ЗУ и на русском )
Русский от слова Русь, а не расея, раше русский язык не принадлежит !
Жулька1• 20 мая 2022
Де всі знаходять таких гидких людей?? Я з Дніпра. Зараз на ЗУ, була майже по всій Україні. На ЗУ бачила лише приємних та гостинних господарів, в інших частинах також.
Дуже хочу переїхати на ЗУ, сподіваюсь після перемоги зробити це.
wowbrand• 20 мая 2022
Я киянка, близька подруга з Харкова, з Салтівки. Поки що подруга в Європі, але вже підшукує варіанти в Києві для себе та своєі сім´і. Спочатку планує пожити в орендованому житлі, а потім може щось придбає в Києві.
hrushyk• 20 мая 2022
Ответ длянеДоЖиру
самый добрый город в Украине, такая атмосфера была в Крыму
В Харкові я була один раз ,6 років тому
От в мене перша асоціація яка виникла - Харків дуже схожий на Євпаторію )
Леска• 20 мая 2022
Ответ дляЖелезобетон
Я в Харькове, мадам. Если вам нечего сказать по теме - идите мимо. Все же элементарно.
Чем вам на вопрос ,,куда переехать,, не подходит ответ ,,оставайтесь дома,, ведь у вас прекрасный город, парки, туалеты, атмосфера.
LoveYou• 20 мая 2022
Ответ дляПупс
Не путайте туризм с эмиграцией. В отпуск во Львов можно было съездить, но жить
Наше місто найкраще, дуже європейське) Я зараз мала можливість порівняти з містами ЄС, то в нас нічим не гірше. Але радити тим, хто його не сприймає, не буду.
Дарья_Моколова• 20 мая 2022
Ответ дляЖулька1
Да приємних дууже багато. Але багато і приємних, які потім за спиною обговорюють, що ми ’чекали руский мір’ (( нажаль. Але дійсно багато хороших. Ви довго на Західній були? І де? Туристичні міста дуже приємні. Буковель то взагалі любов. А ось містечка де до туристів раніше не звикли відрізнаються і є різні люди як дуже хороші, так і ті,що за спиною чи у лоб не дуже ставляться до нас.
Oksana0612• 20 мая 2022
Ответ дляLilittte
Что уже есть ?
Я про Львів, тут дуже гостро. Не тому, що я хочу чи ні)) Знайомі дітям репетиторів беруть, бо в школі буде тяжко вчитися. Я нікого не гноблю - це факт.
Дарья_Моколова• 20 мая 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Раньше было печально. Серость и грязь. Но сейчас все наоборот.
Жулька1• 20 мая 2022
Ответ дляДарья_Моколова
Я і є на ЗУ зараз. Була таки по туристичним місцям, тут не заперечую.

Про чекання рузького миру- знаю, що і в Дніпрі таке кажуть, і, на жаль, знаю тих падлюк, хто справді чекав. Зараз вони чомусь у Європу подались.

Гадаю, всюди є різні люди. Сподіваюсь, ми не матимемо проблем з переїздом, бо доньці ще в школі навчатись.
Віта1• 20 мая 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Нам некомфортно здесь всем, потому что нас здесь не любят ). Нас считают здесь москалями, хотя мы такие же украинцы ) я столкнулась с тем,что мне в лицо улыбаются и за спиной я слышу как обсуждают,что ’мы ждали русский мир и тепер біда прийшла у кожну хату’. Спрашивают как там Харьков и тут же перебивают и говорят ’а який жах у Львові’. Будто Львов может сравнить с ужасом в Харькове. Единственное, я скажу обратное про Буковель. Там даже официант со мной поздаровался на русском, хотя я уже по привычке на укр с ним говорила. Там вообще нашим рады, потому что у них сезон не заканчивался. А в городке где мы от нас отворачиваюстя, если мы даже между собой на русском говорим, хотя везде со всеми на укр общаемся. Я стала с дочкой даже на улицах на укр общаться,чтоб головы не поворачивали на нас.
та, ну! може це Вам здається. В нащому маленькому містечку ніхто (принайм з моїх знайомих) не зважає на якій мові розмовляють.