Хочу відчувати щось приємне в цей час. Поділіться враженнями від цієї лінійки. Який з ароматів найцитрусовіший?
ShellyBelly• 23 мая 2022
Ответ дляmarata
В мене була улюблена Пасіфлора, зараз така. Теж крута
Який у Вас акуратний манікюр.Обожнюю такий
Наталья-Реся• 24 мая 2022
Ответ дляSonyaPlekhanova
Мандарин Базилік
Люблю їх хочу флакон
Я теж-) Є у мене відливант оригіналу і кілька версій аналогів, доречі, деякі аналоги концентрованіші, є дуже близькі по звучанню, тільки болгарська версія була ні про що. Куплю таки якось собі оригінал, або на подарунок замовлю чоловіку.
А взагалі хочу всю лінійку взяти на затест на розпив, стільки гарних відгуків-)