Сьогодні попалось інтервью про звірські вбивства і згвалтування на півночі від Києва, і ось щойно новина вже про Херсонські згвалтування. Просто жах якийсь! як можна таке робити? навіщо гвалтувати 2-3-5-річних дітей? Як матері, яка це бачила, потім жити???
"Омбудсмен Украины Людмила Денисова рассказала о новых фактах изнасилований в Александровке Херсонской области, о которых стало известно за последние сутки:
- две девочки, 12 и 15 лет, изнасилованы россиянами;
- 6-месячную девочку солдаты РФ изнасиловали чайной ложкой;
- 2-летних мальчиков-близнецов четверо россиян изнасиловали орально и анально, пока еще один - держал их мать. Дети погибли от полученных разрывов и кровопотери;
- 3-летнего мальчика на глазах у матери изнасиловали два россиянина, от полученных травм ребенок скончался."
Я звичайно, бачила й раніше новини, але якось одне за одним попалось і так сумно за цих людей і діток, які постраждали від проклятих рашистів! Що вони пережили... який біль відчували, від якого потім ще й померли (((((
Якщо ці скоти-гвалтівники ще не подохли, то їх не можна просто засуджувати хоч і пожиттєво, їх потрібно каструвати, катувати, відрубувати голови за такі звірські вчинки!
Не знаю чи відкриється відео, можна просто знайти в Ютюбі "Изнасилованный младенец, холодец из крови украинцев, ребенок от орка, самоубийство Путина. Денисова" (на каналі Гордона)
Ответ дляCat88
У меня в голове такое не укладывается, я не верю в такое, или там справка с психбольницы
колись попадалось фото воєнного білета одного руського солдата - там було написано, щось типу, що ’склонен к оргиям, анальному сексу’.
Ответ дляCat88
Мне кажется чисто физически не возможно туда засунуть
хотілось би вірити, що це видумки, але так багато випадків...
Ответ дляCat88
С детьми грудничками??
ні, але сам факт того. що таке написано у воєнному білеті. а там фантазія і далі зайти може
Allka- skakalka• 23 мая 2022
Ответ дляCat88
Ну так ,если разрывы и кровопотери ,то всунули ,порвали , а не зашло как по маслу (( Бедные наши люди и дети ,это ужас просто ,как страшно .
Мне позавчера знакомая рассказала ,у нее родственники живут на Малой Рогани , Харьков и когда русские там стояли ,насиловали девушек .
Бухие заходили в школу ,люди там прятались в спортзале ,выбирали понравившихся девушек ,но выводили во двор ,не на глазах это делали , зверьё
Ответ дляCat88
Я даже не на секунду не хочу это представлять и даже читать
А в мене, на жаль, уява творчої люди. Працює на всі 100. Такі новини дуже болісно сприймаю, оскільки ж зразу малюються в уяві картини тих звірств.
Таке не забувається і не пробачається. Сподіваюсь, що поплатяться не лише кати, але і їх нащадки, якщо такі є чи будуть.
Ответ дляAllka- skakalka
Зачем вообще вы это обсасываете на форуме?????можно нельзя ,чем можно
у мене донька 5 років. я навіть не уявляю, що б я робила в такій ситуації
Ответ дляCat88
Причем ’можно вот ещё просто найти в Ютубе...’ и дальше видео. Автор в Ютубе ещё искала посмотреть-послушать.
Я не отрицаю ужасные факты насилия, но я не могу понять на хрена это искать, смотреть и выносить.
Ответ дляЛеска
Тікать тре і такій ситуації ще до того як рашняві зайдуть у місто.
ну не всі ж втекли. на Півночі країни не встигли, там дуже швидко напали
frumoasa17• 23 мая 2022
Ответ дляAllka- skakalka
На Харківщині гвалтували матір двох дівчаток з інвалідністю, у них на очах, потім вбили
Ответ дляCat88
а як рашисткі мамки хочуть доказів? як це вони собі уявляють??