Amoreta• 28 мая 2022

Низький нижній артеріальний тиск

Підкажіть, будь ласка, у чоловіка інколи почала боліти голова. От зараз знову наприклад, поміряли артеріальний тиск - 111/47.. і так вже було декілька разів, низький саме нижній. З чим це пов‘язано і як підняти?
coch100• 28 мая 2022
Для начала 2 стакана воды.
YanaanaY• 28 мая 2022
С приемом пищи связано? Как давно ел перед тем как меряет давление?
Ива Купальская• 28 мая 2022
Рост высокий? 180 и выше? Мой 190, пожизненно большая разница, нижнее около 50+
автор Amoreta • 28 мая 2022
Ответ дляcoch100
Для начала 2 стакана воды.
А далі?
автор Amoreta • 28 мая 2022
Ответ дляYanaanaY
Ну мабуть годин 5 не їв до цього.. харчування у нього нерегулярне так, але і тиск не щодня так падає.. не розумію з чим зв‘язано
автор Amoreta • 28 мая 2022
Ответ дляИва Купальская
Ні, не високий, 175
У мого не завжди такий низький нижній, може раз у 2 тижні ось так починає боліти голова, червоніє, міряємо тиск і нижній 50 або і нижче.. він просто лягає спати ( це зазвичай ввечері), вранці вже все ок. А я і не знаю що робити в таких випадках та і чого так не розумію 🤔
coch100• 29 мая 2022
Ответ дляAmoreta
А далі?
Обезвоживание частая причина низкого нижнего давления. Далее меряйте опять давление и если помогло, то пусть не забывает пить воду.
Ива Купальская• 29 мая 2022
Или сосудистое
HelterSkelter29• 29 мая 2022
У меня верхнее всегда норма-120,122,118. А нижнее постоянно ниже 75. Мне 32 года.