Девочки,где посмотреть,может астрологи,таролог ...какие прогнозы ...как долго это все будет продолжаться?
LudaSHOPSale• 02 июня 2022
Ответ дляSara-a
Будут обстреливать,чтоб сорвать поставки.
Армия не пойдёт.
А так бы лукашенко их давно уже бросил воевать.
Они скорее против него пойдут и он об этом знает
Армия не пойдёт.
Всего там 45000 вренных на всю! Белорусь. Из них хоть туды сюды 20000
А из них половина против, есть данные разведки, генералы Белорусии против посылать солдат за мифы Путина.
Плюс Лукашенко боится за трон.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2022
Ответ дляSara-a
Я сейчас очень острожна в таких высказываниях -забрать Крым и лднр, очень тяжело пока нашим парням, но они конечно готовы.
Когда будет все нужное вооружение и отобьют все захваченное после 24 февраля, только тогда можно будет говорить о тех территориях.
Якщо підписати мирні зараз, то потім рашка буде верещати про те що Україна -агресор і про громадянську війну. Вони і так про нее вже згадали. Цікаво тільки де громадянська війна? В Херсоні? Чи біля Харькова? А може в Чернігові?
Ответ дляLudaSHOPSale
Главное установки у нас
А туда влезает разное. Конечно , время. Как нам его не хватает. Обучение 2/3 недели на них. Нам же надо вчера. Все тянут.
Химеросы пока только в Польшу прибыли , вроде.
Поэтому таракан с пуйлом так и беснуются,хотят их уничтожить в дороге.
Но верю,что все будет хорошо!!!
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Конечно сейчас нельзя.
Они же сейчас хотят все захваченное себе.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Плюс Лукашенко боится за трон.
Тільки сім’ї генералів під контроль рашки взяли. Так шо в них виходу немає. Одна надія на військових, а вмирати вони не хочуть за хуйла
Ответ дляTakamaka
Первоисточник не проверяла, но пишут вот что.
США не будет оказывать влияние на дальность стрельбы из РСЗО Himars, которые будут поставлены Украине
Об этом заявила новый посол США в Украине Бриджит Бринк.
🇺🇦Реальная Война
Там все от боеприпасов зависит. Они поставят те , что максимум на 80 км
LudaSHOPSale• 02 июня 2022
Ответ дляSara-a
Да там хлопок может быть
Как сегодня в Бердянске
где-то в Севастополье на загрузке подводных. Ох эти хлопки
Вообще нам можно стрелять и по дырылы и по Крыму, это наша территория , по России мы не стреляем согласно договора , Блинкен сегодня сказал, там договор действительно
Как сегодня в Бердянске
LudaSHOPSale• 02 июня 2022
Ответ дляSara-a
До осени, скорее всего
Корона сейчас в Сша массово
недавно блинкен и Бил гейтс болел.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2022
Ответ дляInuk
Там від Польщі нежданчик великий буде.
LudaSHOPSale• 02 июня 2022
Ответ дляSara-a
Но верю,что все будет хорошо!!!
Знаєте, що робили США в той час, як в нашому інформпросторі лунав ґвалт: нам не дають HIMARS, бояться Путіна, хочуть миру?
(Я тут воевала тоже в пару тем!!) про зрада Всепропала)
Они Перевозили системи в Європу (так, вони вже там) давно
І робробляли програму навчання українських військових поводженню з нею та її обслуговуванню (так, вона вже також повністю готова)
Ellina Art Girl• 02 июня 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Згадувати важко, дуже. Але і забути неможна.
В С тоже все буде гарно. Вірю в це, тепер аби голоду не було.
Я тоже в это верю!!! Держитесь. Ваш город-герой. Как и мой.
Главное, чтобы не было голода и перебоев с водой и услугами коммунальными.
LudaSHOPSale• 02 июня 2022
Много букв
Но много ответов
( не от астролога и таро)
Все, що ви хотіли запитати про HIMARS, але не знали, кому вірити - говорить Пентагон:
1. Навчання на HIMARS - три тижні
Українці повинні знати не лише, як користуватися системами, а й, як підтримувати систему + логістика, технічне обслуговування тощо.
Одні й ті ж українці навчаються працювати та обслуговувати одночасно.
Це приблизно три тижні, щоб навчити їх користуватися системою і, можливо, кілька додаткових тижнів для супроводжувачів.
2. Удари по Росії
Чи є у вас конкретні зобов’язання, щоб вони не завдавали удару всередині Росії?
Так
3. Вчасно
За останні кілька днів росіяни зробили певний прогрес на Донбасі та навколо нього.
У них не було вирішального прориву.
А українці ведуть шалений бій.
А зараз це зосереджений артилерійський поєдинок на сході.
Ось чому ми приділяємо велику увагу забезпеченню 108 гаубиць M777 і 200 000 боєприпасів.
Більшість цих гаубиць зараз у бою, і вони дуже допомагають українцям.
Тож, я думаю, ми не бачимо, як українська оборона згинається.
Вони тримаються, але це важка боротьба.
І ми віримо, що ці додаткові можливості з’являться у відповідні терміни та дозволять українцям дуже точно орієнтуватися на типи речей, які їм потрібні для поточної боротьби.
4. А як щодо наступу
З оборонними цілями, чи означає це, що вони не можуть використовувати ХІМАРС для наступу та вигнання росіян з території, яку вони утримують?
Україна захищає свою територію, все, що вони роблять на території України, в цьому контексті є оборонним.
Офіційне запевнення полягає в тому, що вони не використовуватимуть ці системи для націлювання на російську територію.
Вони захищають – вони мають право як суверенна нація захищати свою територію.
Не вони почали цю війну, розпочали росіяни.
А росіяни в наступі.
Якщо українці витісняють їх з української території, те, що наприклад, українці нещодавно зробили поштовх до Херсона.
Якщо вони відштовхуються вздовж лінії зіткнення на Донбасі, ми будемо вважати це оборонним.
5. А кількість боєприпасів?
Я не збираюся вдаватися в загальну кількість боєприпасів.
Це чотири системи, але ми надаємо їм початковий транш боєприпасів.
Для них важливо пройти навчання з системами, ознайомитися з системами.
Ми будемо в змозі швидко нарощувати додаткові боєприпаси, якщо це необхідно на полі бою.
6. Чому тільки зараз?
Першим ділом було залучити гаубиці М777 в бій, а тепер ми переводимо HIMARS.
7. А чому по території Росії не можна бити?
Ядро битви зараз знаходиться на українській території на сході.
HIMARS та керовані боєприпаси, які йдуть разом із ними, дозволять Україні досягати будь-якої цілі, яка їй потрібна для цієї боротьби на території України.
Ці системи не були б особливо корисними для ураження російського бомбардувальника, який запускає крилату ракету повітряного запуску, це все одно за сотні й сотні кілометрів.
Тому ми думаємо, що даємо їм можливості, необхідні для цього етапу бою.
8. Які наслідки, якщо українці вдарять по Росії?
Вони дали нам запевнення, що не збираються використовувати ці системи для ударів по території Росії.
І ми віримо, що українці виправдають ці запевнення.
Це конкретне запевнення дійшло до верху українського уряду, включаючи президента Зеленського.
9. Точно це допоможе українцям відбити схід?
Жодна система не переверне війну.
Це битва національної волі, у вас з кожного боку мобілізовані десятки тисяч, сотні тисяч людей.
Це важкий, важкий конфлікт, і, швидше за все, це буде конфлікт, про який ми багато разів говорили, і він розтягнеться на довгий час.
За весь хід війни росіяни не поводилися особливо добре.
Вони, звичайно, не в плані.
Вони передбачали, ви знаєте, захопити країну за кілька днів, на початку, можливо, 30 днів.
Вони далеко від плану.
Тож, виходячи із загальних очікувань щодо розвитку конфлікту, я вважаю, що українці зробили надзвичайну роботу.
І ми, звичайно, намагалися зробити свій внесок у надання їм допомоги, необхідної для захисту своєї країни разом із союзниками та партнерами.
Те, що HIMARS дозволить їм зробити, — це отримати більше протистояння.
Тож зараз, гаубиці, які ми їм надали, мають близько 30-кілометрової дальності, HIMARS мають більш ніж вдвічі більше, що дозволить їм навіть з меншою кількістю систем, більше протистояти.
І інше, що відрізняє це – надзвичайна точність.
Отже, це не те, що ви запускаєте багаторазово – незважаючи на те, що це система залпового запуску, ви насправді не хочете запускати кілька ракет одночасно.
Це точні керовані системи з розширеним діапазоном дії.
І тому для високоцінних цілей, які дозволять їм утримати частину тиску українських сил на фронті, ми вважаємо, що ці системи будуть дуже корисними.
10. Коли дасте ще?
У міру того як бойові дії продовжують змінюватися, українці приходять до нас зі своїми пріоритетами.
Ми робимо власні оцінки.
Ми завжди зіставляємо те, що потрібно українцям, з нашою оцінкою ситуації на полі бою, а також з тим,
Но много ответов
( не от астролога и таро)
1. Навчання на HIMARS - три тижні
2. Удари по Росії
Так
3. Вчасно
У них не було вирішального прориву.
А українці ведуть шалений бій.
Вони тримаються, але це важка боротьба.
4. А як щодо наступу
А росіяни в наступі.
5. А кількість боєприпасів?
6. Чому тільки зараз?
Жодна система не переверне війну.
Вони, звичайно, не в плані.
Вони далеко від плану.
10. Коли дасте ще?
Ми робимо власні оцінки.
Ответ дляLudaSHOPSale
Это отлично !
Ответ дляSara-a
Так они тянут технику, чтоб обстреливать нашу территорию и конечно мы можем пойти в насупрение на них за это.
Перестраховываются
по тому, що відбувається, в мене складається враження, що він не заспокоїться на сході чи півдні, а піде далі на центр і захід(((
Ответ дляxthyjujhbz
А мне вот подозрительно о посольствах… как они на неделю все выехали из Киева, значит знали 💯 что будет нападение, а сейчас вернулись, значит тоже знают что 100% в Киеве ничего не будет уже?? Или как?
И при том знакомый зсушник (в чине ) местный говорит, много работы, повышенная опасность на 2-3 недели в Киеве.
Ответ дляSunbeam1
зараз протягом 2-3 тижнів, чи через 2-3 тижні?
Зараз.
Ми пропрнували вилазку на дачу до знайомого, коли зсушник буде вільний, сказав, що зараз дуже напружено всюди, тому він зосереджений на роботі, відмовився від запрошення, хоча два тижні назад казав, щоб за нього не забули, коли будемо до когось їхати в село на природу з міста, тут поряд.
Ответ дляok1904
Зараз.
якщо він не сказав Вам тїхати з міста - значить все більш-менш норм
Слідкую за статтями на сайті одної астрологші, то вона цікаво все пояснює, що довготривалі прогнози робити не можна зараз, так як постійно треба коригувати аспекти, нові данні вносити , на даний моме6т в неї, що Україна виходить з цієї трансформації, спочатку було кінець грудня2022, початок січня 2023, зараз середина січня2023-лютий 2023