kot trifon• 08 июня 2022
Папа или парта? Что выбрали? НЕ выехавшие с детьми заграницу, чувствуете вину? Я-да
Невольно кажется, что теперь хуже тех мам, которые смогли. Теперь выкладывают фото счастливых детей у дверей заграничных школ. Теперь, чтобы просто учиться за партой, нужно выехать из страны.
Тема просто поговорить.
Ответ дляLyudaT
Не выехали. Не чувствую никакой вины
моему ребенку лучше дома. Дома друзей целая улица, мама-папа, у нас работают и развлекательные центры, и плаваньем ребенок занимается, аквапарки вот открылись
мой ребенок счастлив дома. Те друзья, которые выехали, уже возвращаются.
Очень рада, что в Украине, ещё остались города с максимально нормальным образом жизни. А с какого вы города??
Мы выехали с Донбасса, с тремя детьми ...вырвала насильно война из дома ...ехала навзрыд рыдала ((( сейчас в Австрии, дети пошли в местные школы....а как дальше жить, учиться одни вопросы....будущего в нашем крае Донецком уже не предвидится
Ответ дляДобрина
Полтава.
Капризулька• 09 июня 2022
Ответ дляKatrinkaSh
Для моей дочери бомбежки и сирены были значительно большим стрессом чем новая школа. Выехали. Параллельно учиться в украинской дистанционной школе. Не просто, конечно, но такая ситуация. К осени станет ясно, что и как дальше, а пока так. А папа в Украине, и он сам говорит что ’-хорошо что уехали, что я сделаю если прилетит?’... Главное что бы была жизнь, а парты приложится.
У нас такая же ситуация, но отличие в том, что уже принято решение учиться в гимназии не в Украине. Для меня ,это больной вопрос, но ребенок хочет учиться и поэтому , я вынуждена остаться. Да ,нам тяжело здесь без папы, а ему без нас ,но он уверен ,что так будет правильно. Ребенок, не ощутил проблем в школе, благодаря знаниям английского, в первый месяц не было проблем с обучением и общение, сейчас уже неплохо понимает язык страны. Ну а мне остаётся терпеть разлуку, с Украиной ,до тех пор пока не смогу оставить , его одного.
Ответ дляEvabard
Никто насильно не отправлял в класс меньше, предлагали, но выбор оставляли за родителями. Во Франции вообще сын подруги перешёл в 5, хотя в укр был в 4. Но по возрасту он должен бать в 5. С Польше проще.
Хто вам сказав, що в Польщі простіше?
Син пішов у нас в 6,5 років до школи, потім один клас перестрибнув. Зараз закінчив 6 клас в укр.школі.
В Польщі обійшла 4 школи, усюди брали виключно за роком народження - до 4 класу! В результаті він пішов до інтеграційного українського класу, де в основному наші 6-класники. Вчаться за польською програмою на польській мові, суміш 5 та 6 класів (дивлюся за матеріалом, що викладають).
Думаю, якби принести документи про закінчення 6 класу в Україні, то тоді б взяли на новий навчальний рік в польський 7 клас. А так - ні. Правила є правила...
Ответ дляOlenaS
Хто вам сказав, що в Польщі простіше?
Не должны были брать в 4.
Если ребёнок пошёл в 6,5, значит он в 6 класс пошёл в 11,5.
В Польше это минимум 5 класс.
У брата сын в Киеве ходил в 7 класс, ему сейчас почти 13 лет и в Польше он пошёл в 7 класс.
Они могут предлагать все, что угодно, они настояли на том, что б идти в тот же, что был в Украине.
Так же подруги сын в 8 был в Украине и в 8 в Польше сейчас, сдавал экзамены, что б пойти в лицей. Хотя мальчику вот-вот было 14 лет. Он в школу пошёл в 6.3
В Польше это минимум 5 класс.
Ответ дляEvabard
Не должны были брать в 4.
В Польше это минимум 5 класс.
Ви неуважно читали текст.
Дитині в лютому виповнилося 11 років (2011 р.н.), 6 клас він розпочав у 10,5 років. Знайомі поляки одного року народження з ним навчаються в 4 класах. Меня так само пропонували виключно 4 клас.
Мені було не дуже принципово, бо все одно вчився в рідній школі онлайн і ми не плануємо залишатися на наступний навчальний рік в Польщі. Якби залишалися - звичайно, я б всі сили прикладала, щоб дитину прийняли до 6 класу.
Точно так, якщо принести на наступний рік підтвердження, що дитина закінчила 6 клас + мову син вже пристойно вивчив - точно візьмуть до 7 класу. Але в нас інші плани стосовно навчання.
Ответ дляOlenaS
Ви неуважно читали текст.
Считаем.
Пошёл в :
Первый в 6,6
Второй в 7,6
Третий 8,6
Четвёртый 9,6
Пятый 10,6.
Как он мой пойти в 6 класс в 10,6?
У вас не сходится возраст и класс.
Пошёл в :
Первый в 6,6
Второй в 7,6
Третий 8,6
Четвёртый 9,6
Пятый 10,6.
Как он мой пойти в 6 класс в 10,6?
У вас не сходится возраст и класс.
Ответ дляEvabard
Считаем.
Пошёл в :
Первый в 6,6
Второй в 7,6
Третий 8,6
Четвёртый 9,6
Пятый 10,6.
Как он мой пойти в 6 класс в 10,6?
У вас не сходится возраст и класс.
Пошёл в :
Первый в 6,6
Второй в 7,6
Третий 8,6
Четвёртый 9,6
Пятый 10,6.
Как он мой пойти в 6 класс в 10,6?
У вас не сходится возраст и класс.
Я писала, що дитина через клас перестрибнула. До третього класу син не ходив, з другого перейшов до четвертого.
Ответ дляEvabard
Нет, сецчас нельзя, можно сдать экстерном, если учишься дистанционно, но прыгать нельзя.
Можна перестрибнути через клас за рішенням педради. Для цього є певний механізм. І основне - бажання освітян. А воно не завжди є, і не в кожній школі на це підуть.
Або вчитися на екстернаті. Але не дистанційно, а самостійно - за встановленим планом згідно навчальних програм. Отримуєш такий самий табель за навчальний рік і знову рішенням педради учень переводиться через клас.
Ви можете мені дуже настирливо доводити, але наша родина через все це проходила. І всі документи ми вивчали свого часу. А ще в нашому відділі освіти сидів такий самий впертий чундук, який теж доводив, що так робити не можна - покажіть нормативні документи. Про те, що це його робота і його службові обов´язки знати нормативну базу та на її підставі реалізувати запит батьків в інтересах дитини (а саме дитина була ініціатором цієї історії) - цей обов´язок як посадовця він забув. І про те, що напряму не заборонено жодними документами, то є дозволеним. Головне - мати бажання реалізувати, а не вставляти палки в колеса.
В нашій ситуації я зверталася напряму до нинішнього омбудсмена (його тільки обрали) - через те, що якраз він писав про такі випадки, коли дітям не дають можливості перестрибнути через клас. Він нас направив до школи, в якій до того був на посаді директора, і там нас заступник проконсультувала (школа була зацікавлена в таких нестандартних випадках, в них були різні висновки юристів тощо) і надала необхідні для адміністрації школи документи.
Ответ дляOlenaS
За решением пед совета?
Ребёнок как минимум должен пройти какие-то экзамены, на основании которых можно это делать, а не просто скакать из-за того, что так хочется. Так можно с 6 в 9, чего уж там.
Но сейчас просто скакать нельзя, надо подтверждать материал класса, через который ты скачешь.
Или проходить экстерном, 2 класса за год.
Ответ дляOlenaS
Разговаривала со знакомой, она зауч школы в Киеве.
Сказала, что перейти через класс можно экстерном, после аттестации. Просто так, по желанию, если ребёнок учится офлайн в школе, перейти через класс не возможно.
Если вас перевели, то сделали это незаконно.
Ответ дляEvabard
За решением пед совета?
Тобто, ви вважаєте, людина, яка наразі є освітнім омбудсменом, некомпетентна і юридично неграмотна?
Я НІДЕ не казала, що дитину ПРОСТО ТАК за бажанням можна перевести з одного класу в наступну паралель або через паралель. Зрозуміло, що для цього в навчальному закладі створюється комісія, кожен вчитель-предметник готує атестаційні роботи, учень всі ці роботи пише - доводить, що певні навчальні програми він засвоїв. Не перевести можуть лише у випадку, що результати незадовільні. І тоді це питання виноситься на педраду і педрадою учень переводиться (чи не переводиться) до наступного класу.
Ще раз - є певний механізм, є певна процедура. До речі, за яку педпрацівники школи не отримають взагалі нічого (я маю на увазі в грошовому вимірі).
Тому я вище і казала про те, що зазвичай в школах немає бажання з цим зв´язуватися. А якщо над школою є відділ освіти з некомпетентними співробітниками - то директор ніколи на це і не піде, бо собі дорожче.
Далі є ще нюанс, коли це робити. Є відмінності, чи на початку навчального року, чи в кінці. Вибачте, але не хочу розписувати, мені мій час дорожчий.
Підсумую - ви мені доводили, що перестрибнути через клас чи два не можна. Насправді це є можливим. За умови дотримання певної процедури і безумовно - з перевіркою того, що учень засвоїв навчальні програми з усіх предметів.
Стосовно процедури вдаватися в подробиці не хочу.
Це все абсолютно законні шляхи і ми так за правові рамки не виходили.
Ответ дляEvabard
Ні, екстернат не єдиний можливий варіант. За ним переводять в кінці навчального року. Ще можна зробити на початку, ніяк не прив´язуючись до екстернату