zy-zy88• 14 июня 2022

А Вас вчили в школі гімну України?

Я, з середньої школи вчилась в рф.
Так склались тоді обставини.
І ось зараз вспоминаю +-2004 рік ( якраз через рік після приходу путіна до влади), тоді нас школярів заставляли вчити гімн, співати його щопонеділка перед початком уроків, всіх, від першачків до одинадцятикласників, просто в коридорі школи, виходили всі, що було за запізнення? Якась страшна кара, але яка саме я не пам´ятаю.
Це все наводить на думи, що ще тоді почало зарождатися те що є зараз. Чи в мене вже параноя?
max2013• 14 июня 2022
А що є зараз?
vikat• 14 июня 2022
Да, конечно, мы в школе в Украине учили гимн Украины, и как минимум, на всех линейках он звучал
22Анна• 14 июня 2022
Да,все также было, как вы описали.
judit• 14 июня 2022
Гимн ссср и еще стояли на первом уроке )))
Гимн Украины как песню, немного с другими словами.
LadyDShoes• 14 июня 2022
Вам не здалося))), все почалося з 90-х))
Tipo_ya• 14 июня 2022
Учили Гимн, но такого как у вас в школе не было.
Lianaa_06• 14 июня 2022
Что зарождалось?
Гимн пели на линейках, может ещё какие-нибудь праздники. Так чтобы учить в 5-6 классе. Гимна не было каждую неделю, вообще не знаю ни кого, у кого было бы так.
Katie27• 14 июня 2022
В кожній країні є патріотичне виховання в більший чи меншій степені, в цьому немає нічого поганого. Але краще б вони в своїй рашці поряд із співанням гімну свою країну розбудовували, а не на чужі нападали
Aneto4ka777• 14 июня 2022
Не учили гимн. Не играл никогда на линейках. Укр.мова в школе как предмет была.
vray• 14 июня 2022
А кто- то помнит по радио. Реве та стогне Днепр широкий?😂 6 или 7 утра?
Kupiryukzak• 14 июня 2022
Я из тех времён, когда в школе на первом уроке пели гимн СССР
lizaz• 14 июня 2022
В одній зі шкіл гімн перед першим уроком кожного дня вмикали, не знаю коли почали, я там була в 2012 перший раз, то ж думаю, що давно там так
Mikulishna• 14 июня 2022
Гимн Украины в мои школьные годы учили, конечно. В школе массово не пели, насчет линеек уже не помню
vetka• 14 июня 2022
Ответ дляKupiryukzak
в каком году это было?
PAJAMA ROOM• 14 июня 2022
Вчили на уроці музики.
На урочистих заходах у школі звучав, вчилася у 90х.
Tolko-beauty• 14 июня 2022
Учили, в дневник вклеивали гимн и флаг, Луганская обл. Школу закончила в 2008
Zelenkа• 14 июня 2022
Вчили, і пісні народні, і у вишиванці я ходила у садочок в 80-х. Хто хотів, у того була Україна.
Леся _ С• 14 июня 2022
Ответ дляvray
Я пам´ятаю лише Т. Петрененка з піснею ’Україно...’, Прямо як будильник, щоранку будив мене 🙈
AHetfield• 14 июня 2022
Вчили в школі, так. Але на лінійках не співали. А може я забула. Модна пояснювальну бригаду на рахунок « що ще тоді почало зарождатися те що є зараз». Бо на «запах» не дуже
lastochka936• 14 июня 2022
Школу закінчила у 2000 році.
Чернігів.
Вчили гімн.
Перед початком кожного урока укаїнської мови всі стоячи читали молитву за Україну.
’Боже єдиний великий, нам Україну храни...’
Всі предмети викрадалися українською.
ksusha1155• 14 июня 2022
В школу пішла в 91 році, вчили звичайно
YN8678• 14 июня 2022
Да, мы учили гимн Украины
irkin• 14 июня 2022
Учили. На уроке укр.литературы. Не пели, но рассказывали наизусть. Помню, в школе в холле висел большой плакат со словами. Закончила в 2000 году школу с русским языком преподавания в Тернополе.
Теодор Бастард• 14 июня 2022
Я учила в первом классе гимн СССР, я его до сих про помню. Гимн Украины потом постольку поскольку. Да, он играл на линейках, на подъёме флага. Но петь его никто не заставлял да и слов мы не знали, ну максимум первый куплет. Запорожье
Теодор Бастард• 14 июня 2022
Ответ дляvray
О, вот эту на пении в начальных классах пели и учили ноты. Там тоника ДО, как сейчас помню. Ещё ’щебетала пташечка під віконечком’ была в репертуаре, пели всю четверть напролет 😂
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2022
Ответ дляvray
о 6й, і це було прекрасно для підйому)
olya8385• 14 июня 2022
вчили i спiвали на свята, не кожного дня
Romashechk@• 14 июня 2022
Перший клас мій припав на 1989-1990 н.р. Пам´ятаю , як хвилювалася перед 1 вересням , не спала до півночі і чула по радіо гімн ссср . Того ж року мама мені вже вишивала вишиванку. В 2-му класі нас мали зробити жовтенятками , але сказазали , що відміняється , я десь трохи може і засмутилася, як то так... В 3му класі ( 1992-1993 н.р) ми записували в зошит гімн України і вчилися його співати . Вже тоді в нас були уроки релігії офіційні , вивчали звичаї українського народу і т.д. Хоча в нас і так дома святкували всі релігйні свята і ці традиції не були чимось новим , але все одно було дуже цікаво.
Liliana12345• 14 июня 2022
Вчили гімн СРСР. Тоді теж так було.
Antonina Lindeman• 14 июня 2022
Вчили