viki_33• 16 июня 2022

Проститутки путина приехали

А тут тревога,интересно подгузники уже сменили
ok1904• 16 июня 2022
Ответ дляТриАна
Тільки прочитала президент Румунії теж приїхав
Шо це за засада…
Ну Румунія тіпа за нас.
ТриАна• 16 июня 2022
Ответ дляok1904
Ну Румунія тіпа за нас.
За нас тільки ЗСУ
Інші за свої зади і вигоді((
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляPlayland
а хто вам дав право так ображати людей?
ви особисто з ними знайомі, щоб ставити такі діагнози?

і ще чим ви відрізняєтесь від ворогів, які образливо обзивають нас, українців

Європа їм))) толерантність є таке поняття
це не діагноз, а констатація факту
Playland• 16 июня 2022
Диванні аналітики, блін)))
почитайте прості підручники з політології - це так, щоб щось кумекати на цю тему
Funny Cat• 16 июня 2022
Сатанисты приехали в красивую дату с шестерками 16.06.2022 боюсь даже представить для чего
Eugenia Vineyard• 16 июня 2022
Ответ дляGoldig
Будут на Зелю вчетвером давить.
Уже представляю, как они такие : ’А давайте вспомним старые времена и вы нам на рояле сыграете...))))’
автор viki_33 • 16 июня 2022
Ответ дляPlayland
Диванні аналітики, блін)))
Бувайте здорові
ТриАна• 16 июня 2022
Ответ дляPlayland
Диванні аналітики, блін)))
Скажу вам одне підручниками з політики ми москалів не повбиваємо
автор viki_33 • 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Цікаво: куди дивляться адміни? Чому автор теми ще не у пожиттєвому бані?
Розкидатися такими висловами у бік тих, хто надає допомогу - не лише нерозумно, а й вкрай небезпечно. Коли приберуть п´яту колону принаймі з цього форуму? Є сайти за поребриком - чешіть на них, у вас там багато однодумців знайдеться з подібними висловами і мисленням.
Куд куд куд куда
A no name• 16 июня 2022
Ответ дляPlayland
Диванні аналітики, блін)))
Це не ’диванні аналітики’, це люди явно відробляють свої 30 срібняків. Не може людина у здоровому глузді писати таке.
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
я против уступок, но победы не видать, нет оружия в достаточных количества, и что делать. Нужно 1000 гаубиц, а дают по 3 штуки, и так далее
Перемагати з допомогою Британії, Польщі, і США.
tatka• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Тобто з власними думками у рідній країні не можна? Ходити строєм і думати виключно правильно? Як партія наказала? А інак - нагадайте, що там в 37 році було.
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляТриАна
За нас тільки ЗСУ
Інші за свої зади і вигоді((
ну, а можно подумать, что Украина до войны не ради выгоды своей жила. Газовую трубу до последнего не хотели в концессию сдать с западными государствами, чтобы гарантии безопасности были, хотели сами греть руки на газу, жаднючие политики, леса все повырубывали и т.д.
Павлик Равлик• 16 июня 2022
Ответ дляBoroDoro
Приїхали до таких же що вже сидять, Єрмак, портнов, татаров наприклад, що про них скажете?
Ето другоє, ви нє панімаєтє
виканастя• 16 июня 2022
Ответ дляBoroDoro
,,Не все так однозначно,,
ИринаКа• 16 июня 2022
Ответ дляPlayland
а хто вам дав право так ображати людей?

Яка толерантність??? Українців вбивають, а у них доворняки.
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
як раз ці діячі гальмують допомогу Україні по максимуму і бояться поразки кремля
ТриАна• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Ви говорите про політиків, а я вам про наших захисників
Війна в нашій країні вплинула на весь світ, політики інших країн так само винні що напідсосі у путлера сиділи
A no name• 16 июня 2022
Ответ дляtatka
Власні думки тримайте при собі, якщо вони на шкоду державі. А те, що написала автор - то на шкоду.
lulilu• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Откуда у вас такая информация?
Пишут же что вообще не дают.
ИринаКа• 16 июня 2022
Ответ дляok1904
Ну Румунія тіпа за нас.
Румунія за доходи при транспортуванні зерна. За нас армія
ИринаКа• 16 июня 2022
Ответ дляТриАна
За нас тільки ЗСУ
Інші за свої зади і вигоді((
100%
AHetfield• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Ви серйозно? Знаєте, цю війну можна було зупинити вже, надав нам достатню кількість зброї і не дзвонити путіну, залишити його в ізоляції. Німеччина нам навіть обіцяні каски не надала. Майже нічого окрім обіцянок.
Не кажучи про те, що перші неділі вони просто спостерігали і висловлювали занепокоєність, поки ми вистрілювали і продовжуємо вистрілювати свою зброю.
Якби вони були зацікавлені в тому, щоб ми виграли, ця зброя я боєприпаси до них вже давно була в у нас. А так вам може здаватися, що якщо якась країна обіцяє, то вона 100% передасть зброю. Ну, Ок, Шольц! Не хочеш передавати, не треба. Нащо тоді блокувати передачу важкої зброї від Іспанії?
A no name• 16 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Слухайте, запам´ятайте раз і назавжди: ніхто нічого не винен! Нам як громадянам України повинне лише наше керівництво, обране нами ж. Все решта - на добровільних засадах. Тому вкрай нерозумно розкидатися подібними висловами і кричати про ’нам повинні’.
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляlulilu
Откуда у вас такая информация?
Пишут же что вообще не дают.
ну что-то дают, цедят по капле
ИринаКа• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Серйозно? Про Будапештський меморандум не в курсі?
Sara-a• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
ну мало ли, а вдруг впечатлит и подумают над происходящим
Это шутка такая ?
Да им плевать.
Приехали продавливать «мирные переговоры» для пуйла
Sara-a• 16 июня 2022
Ответ дляBoroDoro
А Портнов сейчас у власти ?
Worrm• 16 июня 2022
Ответ дляoboeva
Это вы о ком?
Макрон, Шольц, Драгі
Worrm• 16 июня 2022
Ответ дляPlayland
а хто вам дав право так ображати людей?

Це головні спонсори терориста путіна. це військові злочинці.