А тут тревога,интересно подгузники уже сменили
JannyMoney• 16 июня 2022
Ответ дляPinkyPink
Це маніпулятивний тест. Якщо Ви не слідкували, то чому запитання у формі неправдивих звинувачень? Звідки Ви знаєте, що це дійсно так?
Сміх з першого ж пункту, бо чоловік моєї подруги як рад працює на підприємстві, що виготовляє патрони.
Фінансування армії не було зменшено і на цей закид кожного разу на порадниці відповідають з цифрами. Ви може теж наведете конкретні цифри?
Зброю купували, ту, що могли купити. З ЄС постачання блокувала Німеччина і зараз навіть під час війни доводиться битися за кожну поставку з тими, хто боїться злити путіна. В Турції закупили байрактари, у США Джавеліни, Стінгери, Nlaw і багато іншого. Нептуни були прийняті на озброєння.
Просто дякувати німцям за те, що робили і роблять все, щоб ми не могли купити зброю? І ви могли сипати своїми звинуваченнями, половина з яких фейки?
А у вас есть доказательства, что именно Германия блокировала поставки оружия от НАТО все годы?
Ответ дляJannyMoney
Агенція НАТО з підтримки та постачання (NSPA) - аналог української програми закупівель ProZorro.
’Все дуже просто: ми подаємо заявку і проводимо закупівлі. Однак закупівлі вимагають і політичного схвалення, тому виникли проблеми через позицію певних країн’, - пояснював голова МЗС.
За інформацією німецького видання Bild, яке цитує ’Європейська правда’, поставки озброєнь ще у травні заблокувала особисто канцлерка Німеччини Ангела Меркель.
Йшлося про 90 великокаліберних снайперських гвинтівок Barrett M82 зі США та 20 комплексів протидії дронам EDM4S-UA з Литви.
’Кожне рішення про надання Україні летальної підтримки через NSPA залежить від консенсусу союзників в окремих випадках’, - сказала речниця НАТО виданню.
Джерело Bild стверджує, що Нідерланди стали на бік Німеччини за вказівкою з Берліна, бо уряд Меркель не хотів створювати враження, ніби він єдиний, хто виступає проти продажу.
У серпні, як стало відомо виданню, Володимир Зеленський просив канцлерку Меркель під час її візиту до Києва припинити блокаду закупівлі зброї у США, Литви та інших країнах НАТО, але вона, за словами присутніх на зустрічі, сказала, що це виключено.
Tanya11133• 16 июня 2022
Ответ дляolalesenko
за оскорбление глав дружественных государств. Пожизненный.
Удалено администрацией...
Ответ дляA no name
Слухайте, запам´ятайте раз і назавжди: ніхто нічого не винен! Нам як громадянам України повинне лише наше керівництво, обране нами ж. Все решта - на добровільних засадах. Тому вкрай нерозумно розкидатися подібними висловами і кричати про ’нам повинні’.
Ні, пані. Як раз Європа нам винна. Вони добре розуміють - якщо не приведи Господи Україна паде, хто наступний? Так, саме вони. Україна зараз живий щит перед Європою. Тому й допомагають, тільки хтось не тільки словом, але й ділом, а дехто твльки обіцянками, не забуваючи при цьому хйлу зателефонувати і проконсультуватись, скільки Україна повинна подарувати йому своїх земель.
На добровольних засадах, впевнена, нам ніхто не допомагав би, навіть Польща.
Ответ дляFuntikS
в каком смысле разных? Хотите сказать, что там жизнь уже наладилась?
Нет, конечно не наладилась. Но сразу после освобождения это был страшный, кромешный ад. Сейчас стало по другому, более спокойно. Я просто вспоминаю, тех людей, в первые дни, которые прошли все это, их лица, копоть, пыль и т.д.
Kristinka2106• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
приехали, ну пусть хоть на Ирпень глянут
Пускай лучше на Донбасс там ’поярче ’ Ирпеня
Malinka111_• 16 июня 2022
Ответ дляJannyMoney
Да. И рядом с таким соседом надо было 8 лет не плом щелкать (пардон муа), а оружие производить (самим!) и людей готовить (самим!). Поговорить мы все можем. Но нужно было делать. Молча. Становиться действительно самим независимыми от России во всех смыслах, экономически сильными и лучше вооружаться. А не говорить про НАТО.
Говорить можно было бы после того как нас уже приняли.
Так ничего не сделано. Сейчас заводы в Европе запустили для производства под Украину.
А сама Украина сидит ждёт , когда манна с неба упадет.
Это так видят европейцы, которых к тому же оскорбляют.
Ответ дляMarusya22
это иллюзия, которая не поддерживается внутри самой Европы, это нам бы так хотелось, чтобы было. Да, Европа сейчас трусливо за всем наблюдает, но у них нет такого, что если нас, то следующие они, или есть в очень небольшом виде. У них есть НАТО, и оно защитит, там совсем другие военные технологии, к которым пуйлу очень далеко. Все держится на ядерном шантаже. Европа обязана помочь, но не так, чтобы прям претензии такие, да еще и от кого? От украинских коррупционеров? От жирной морды Ермака? Когда мы уже внутреннего оккупанта победим? Когда выгоним всех этих уродов, которые и приводят к хаосу.
Kristinka2106• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
ну это такое дело...Донбасс янека уважал и выбирал, там многие рашку ждали и звали
Есть такие которые и не ждали,звали. Там такие же люди как и в Ирпене и других городах. Только почему-то когда долбили Киев,все рыдали,умоляли, не трогать центр. А на Донбасс всегда всем было насрать
JannyMoney• 16 июня 2022
Ответ дляPinkyPink
Дякую. По-перше Бильд это бульварная газетенка, которая и про инопланетян напишет, если это привлечет читателей)
По-друге в Германии существует закон, запрещающий поставлять оружие в страны с конфликтом. Меркель действовала в рамках своего законодательства, как и должен действовать президент.
Ответ дляFuntikS
Есть у них такое. Почему больше всего трясется Польша и балтийские страны, как вы думаете? Положили на все только бкзбшенный орбан, который вообще выражений не стесняется и шольцемакрон, которые и нашим и вашим
Malinka111_• 16 июня 2022
Ответ дляMarusya22
Франция и Германия не боятся нападения. Совсем.
Вы хотите, чтобы Украине не помогали?
Ответ дляKristinka2106
кстати, а с чем связан ваш ник 2106, если не секрет. На Донбасс не насрать, за него война с 2014 года и отдавать кому-то территории никто не желает. Но факт есть факт - там много тех, кто в Украину и не хочет.
JannyMoney• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
порох томас оформил, это большое достижение, главное не экономика, деньги то для жадных европейцев
И языковые законы. Они тоже очень, очень помогли от нападения.
Я про это и говорила тогда. Что он больше симулировал деятельность, чем реально делал. Прежде чем улицы переименовывать надо было экономику сделать сильной.
Ну и вопрос с ЛДНР как-то решить. Пусть даже полным отделением их из состава Украины.
Ответ дляPinkyPink
Про зменшення фінансування армії:
Учора, 15 грудня, Верховна Рада схвалила Державний бюджет на 2021 рік, до якого входять і кошти на утримання Збройних Сил України. Згідно з документом у наступному році армія отримає менше фінансування, аніж мала у 2020-му.
Відповідно до Стратегії національної безпеки та Концепції розвитку сектору безпеки і оборони, щорічне бюджетне фінансування сектору безпеки і оборони має становити не менше 5% від валового внутрішнього продукту (ВВП). Згідно з проєктом Державного бюджету України на 2021 рік, ця сума повинна скласти 267,1291 млрд грн, що становить 5,93% ВВП. Однак безпосередньо армія через Міністерство оборони, отримає лише 117,504 702 млрд грн.
Загуглить як у січні 2022 у ВРУ внесли законопроект на фінансування армії на 50 млрд, і як його відмовили ставити на голосування ( голова ВРУ, є у вільному доступі).
По патронам:
В Україні немає повного циклу виробництва боєприпасів, а єдиний завод із виготовлення набоїв залишився в окупованому Луганську. У 2017 році британська Stiletto Systems в альянсі з канадською Magnum заявляли, що готові створювати в Україні виробництво стрілецьких боєприпасів калібром від 5,45 до 152 мм потужністю до 100 млн патронів на рік. Сподіваюся, не треба писати, що все в проектах так і залишилося?
Те, що ви називаєте ’патронним заводом’ не є виробництвом повного циклу різнокаліберних набоїв. Те, що у нас виготовляють патрони до пістолета ’ Макарів’ ’дуже’ допомагає нам зараз оборонятись.
По патронам:
Kristinka2106• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Дата рождения
Ответ дляMarusya22
потому что если Вы не заметили, то рашка Польшу и Балтию самое больше ненавидит, да и советское прошлое еще свежо. Да, теоретически можно предположить, что они будут следующими, об этом много кто говорит, но на деле - вряд-ли.
Malinka111_• 16 июня 2022
Ответ дляMarusya22
Не перекручивайте. Я такого не говорила.
А зачем из оскорбляет?
Они НЕ обязаны ни копейки давать.
Black Umbrella• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Я серйозно. Хто мав забезпечити наявність зброї та достатній кількісний склад армії: Німеччина? Франція? Чи все ж наша влада? Зараз йде дешева маніпуляція, задумайтесь самі - у чому вина Шольца чи Макрона, що наша армія не озброєна? Хто винен, що наша армія не фінансувалася і нам тепер нічим оборонятися? Про війну, як виявляється, попереджали за рік. То ставте питання тим, хто мав забезпечити нашу армію, а не іноземцям.
Що стосується іноземних держав. Моду сказати за Францію: по ТБ Україні присвячено більше ефірного часу, ніж Франції. Йде чіткий наратив: зброї недостатньо, щодня гинуть люди, ми маємо допомогти більше, зробити більше. Ви думаєте французькі платники податків хочуть витрачати кошти на іншу державу? Ви особисто що зробили, щоб зупинити війну у Сирії? Так само французи: вони думають про свій добробут і свою державу насамперед. Тому їх підводять до думки, що допомога Україні буде збільшуватися, а їх витрати на комунальні, продукти і т.д. збільшаться. Ви думаєте пересічним французам то подобається? Франція надає озброєння, але ж нам все мало. Замість ’дякую’ ми відплачуємо невдячністю.
а нагадайте при якому сонцесяйному президентові склади зі зборєю взривались?
Ответ дляFuntikS
Теоретически, как и полномасштабное вторжение хйла в Украину
Ответ дляJannyMoney
а он и есть симулятор и пиарщик, пришел он с чем? Он сказал - у нас должен быть Сингапур по экономике. А в реальности он совок и скрытая коммуняка.
Malinka111_• 16 июня 2022
Ответ дляJannyMoney
В развитых странах улицы номеруют и все.
Улица 43, улица 12.
Только у нас пилят деньги бюджета на смене табличек и переоформлении документов на недвижимость.
Улица 43, улица 12.
Ответ дляJannyMoney
Источников, которые подтверждают то, что Германия долгие годы блокировала поставки оружия и лоббировала интересы путина великое множество. Это уже признанные факты. В Германии существует закон по которому третьи страны не могут поставлять немецкое оружие, которое уже куплено, в страны с конфликтом? Почему же немцы ни разу на этот закон не ссылались, а аргументировали это только тем, что не хотят провоцировать россию?