viki_33• 16 июня 2022

Проститутки путина приехали

А тут тревога,интересно подгузники уже сменили
екатерина-137d• 16 июня 2022
Интересно зачем
Worrm• 16 июня 2022
Ответ дляСухогруз
ну они могли не платить и остаться без газа -как бы работало их производство? что значит путя поднял цены на газ? это рынок скачет как хочет. у кого контракты с фиксированными ценами - все осталось на прежнем уровне.
это глабилистика - все зависят друг от друга. все страны переплетены - не так просто разоравать все в угоду кому-то
продовжуйте оправдовувати вбивства нашого народу. НІякий сраний газ не коштує наших життів. Зараз завдяки тому що ЄС платить путіну він за ці гроші утримує армію яка щодня вбиває 200-500 наших солдат. Продовжуйте оправовувати. В Другу світову антигітлеровська коаліція припинила будь-які бізнес відносини із гітлером. співпраця з світовим терористом - це злочин і крапка. Не буває виправдання цьому. Як можна таке виправдовувати? за ці гроші гвалтують нас, вбивають, зносґть з лиця землі наші міста, наші будинки, наші долі і життя. саме за ці гроші. 62 мільярди путіну уйшло і 1 мільярд нам на допомогу. От і все.
Irpland• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
приехали, ну пусть хоть на Ирпень глянут
Піду зустрічати) Wellcome to a new reality
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляIrpland
гляньте на них вживую
AHetfield• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Так з ваших слів, наша армія ’добре укомплектована’. То якої ж допомоги ви очікуєте? Ви вже визначиться: або визнайте, що армія була геть не готова до наступу і ми повністю залежні від постачань зброї від інших держав (це ж вина Шольца за вашою логікою?), або припиніть всіх звинувачувати адже ’армія укомплектована’.
То чому армія Німеччини чи Франції попри відсутність прямої загрози війни укомплектовані та озброєні, а наші ні? Ось головне питання. А не переведення стрілок на Шольца. Шольц відстоює інтереси своїх громадян, як би нам не хотілося інакше. Бо пересічного німця цікавить його країна, його добробут. Так само як нас до цієї війни мало цікавили війни в інших країнах.
Тому що боєприпаси закінчуються! Тому що потрібно більше зброї, більше важкої зброї. Це так важко зрозуміти?
І давайте вже відповідайте на всі запитання, а не вибірково. Бо тут радше ви путінська консерва. Фактично «Давайте сохраним лицо Шольцу, Макрону, Драги»
oksigen_ks• 16 июня 2022
Ответ дляСухогруз
Глабилистика? Это что?
Tatka_jj• 16 июня 2022
Торогуватись приїхали.... автор респект! точно ’проститутки’! Сидять на подсосє у рашки і тремтять, бо мабуть з Кремля вказівка прийшла, або вони вмовлять Україну здатися, або їм перекриють кіслород разом з газом.
JannyMoney• 16 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Нам винні за Будапештський це по-перше
За постачання зборої росії з 2014, в обхід санкцій, це по-друге,
і нарешті ’нам винні’, бо не повинна в світі одна диктатура просто прийти на чуже і його знищувати, бо так захотілось.
Бо якщо станеться саме так, то і усі інші диктатури поводитимуться так само. Европи не буде.

А шольци з макронами далі бояться що ’путін втратить ліцо, коли програє’
В Будапештском не стоит, что какая то страна обязана Украине оружие давать. Почитайте его еще раз.
России поставляли не оружие, а технику, которую можно использовать и в мирных целях. Это два. Кроме того и ПОСЛЕ 2014 были контракты, которые были заключены ДО и которые допоставлялись. Новые на оружие не заключались.
Кроме того Украина сама торговала с Россией и после 2014. И работать туда наши люди ездили как и раньше.
Ну и третье. Да, не должен. Да, угроза мировому порядку. Но так случилось. И каждая страна имеет право действовать в этой ситуации в первую очередь в СВОИХ интересах. Если бы Россия напала на Польшу или Германию Украина бы тоже свое оружие не отдала да и беженцев бы не приняла на таких условиях, как принимают украинцев.
А теперь все должны бо...
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляAHetfield
Вы и правы и неправы. Никто не виноват в том, что 30 лет Украина разворовывалась, а инфантильные люди не хотели отвечать за свою жизнь и выбирали во власть идиотов. В Европе суды работают, у нас там сидят преступники, один пример лишь. Каждый думает о своем благополучии, как и украинцы до войны. А по ТВ что творилось? Собачьи бои какие-то, все глотки драли за свой карман лишь.
JannyMoney• 16 июня 2022
Ответ дляMalinka111_
Да, только наши власти для вступления в ЕС делают все наоборот - ни законов не принимают, ни соцзащиты под стандарты не приводят. И реформу силовых структур и судов по российскому образцу делают.
И всю поддержку лидеров Европы сводят на ноль, уже начинают писать бред и оскорблять их дальше
Да. И рядом с таким соседом надо было 8 лет не плом щелкать (пардон муа), а оружие производить (самим!) и людей готовить (самим!). Поговорить мы все можем. Но нужно было делать. Молча. Становиться действительно самим независимыми от России во всех смыслах, экономически сильными и лучше вооружаться. А не говорить про НАТО.
Говорить можно было бы после того как нас уже приняли.
Аюшка• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Можно их ещё в Мариуполь свозить!
Сухогруз• 16 июня 2022
Ответ дляoksigen_ks
Глабилистика? Это что?
ну вы поняли - не прикидывайтесь дурней чем есть. ясно же чтоэто описка.
JannyMoney• 16 июня 2022
Ответ дляWorrm
Удалено администрацией...
Что за газ поставляется в Украину? Чей?
PinkyPink• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Я серйозно. Хто мав забезпечити наявність зброї та достатній кількісний склад армії: Німеччина? Франція? Чи все ж наша влада? Зараз йде дешева маніпуляція, задумайтесь самі - у чому вина Шольца чи Макрона, що наша армія не озброєна? Хто винен, що наша армія не фінансувалася і нам тепер нічим оборонятися? Про війну, як виявляється, попереджали за рік. То ставте питання тим, хто мав забезпечити нашу армію, а не іноземцям.
Що стосується іноземних держав. Моду сказати за Францію: по ТБ Україні присвячено більше ефірного часу, ніж Франції. Йде чіткий наратив: зброї недостатньо, щодня гинуть люди, ми маємо допомогти більше, зробити більше. Ви думаєте французькі платники податків хочуть витрачати кошти на іншу державу? Ви особисто що зробили, щоб зупинити війну у Сирії? Так само французи: вони думають про свій добробут і свою державу насамперед. Тому їх підводять до думки, що допомога Україні буде збільшуватися, а їх витрати на комунальні, продукти і т.д. збільшаться. Ви думаєте пересічним французам то подобається? Франція надає озброєння, але ж нам все мало. Замість ’дякую’ ми відплачуємо невдячністю.
Так, Німеччина винна. А конкретніше Меркель і її партія, які рік за роком свідомо блокували постачання зброї з країн НАТО до України. Наша влада вела перемовини і намагалася закупити зброю неодноразово, але Німеччина блокувала продаж
Marty• 16 июня 2022
Интересно зачем, что они смотреть планируют? Киев живет своей жизнью. И Ирпень/Буча после освобождения и сейчас это два разных места((
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляPinkyPink
+++

і при тому німеччина свою економіку робила все більш залежною від рф
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляJannyMoney
А теперь все должны бо...
є флрмальне ’не повинні’ і є справедливе і далекоглядне в плані світового порядку і тут ’ ДУЖЕ повинні’
A no name• 16 июня 2022
Ответ дляAHetfield
Боєприпаси закінчуються у кого? В українській армії? Так, вибачте, забезпечення нашої армії це чия задача - Шольца чи нашої влади? Ви в супермаркеті теж на касі чекаєте поки ваші товари хтось оплатить чи все ж на себе розраховуєте? Звідки підхід ’нам всі повинні’? Шольц винен німцям, які обрали свою німецьку владу.
Чому українська армія виявилася без зброї - то явно не в компетенції Шольца, Макрона. Питайте з тих, у чиїй компетенції це питання. Питайте чому наша армія без зброї і як планують вийти з ситуації ті, кого обирали ви, а не німці чи французи.
А за допомогу прийнято дякувати, навіть якщо вона особисто вам здається недостатньою. А зараз те, що ви робите - спроба залишитися наодинці з ворогом, без жодної підтримки. Бо навіщо допомагати невдячним? Вам все одно буде не те, не так і мало.
olalesenko• 16 июня 2022
Ответ дляWorrm
Удалено администрацией...
за оскорбление глав дружественных государств. Пожизненный.
AHetfield• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
А ви вважаєте, що важке озброєння можна було купити просто, як в супермаркеті?
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляMarty
в каком смысле разных? Хотите сказать, что там жизнь уже наладилась?
A no name• 16 июня 2022
Ответ дляPinkyPink
Скажу вам чесно - я не слідкувала за Меркель і її партією. Мене більше цікавило що робила наша влада у нашій країні. Мене більше цікавить: чому у нас не було жодного заводу, що виготовляє хоча б патрони? Чому була згорнута програма з виготовлення отих ракет ’ Нептун’, якими москву перевели у статус підводного човна (трапилося це незадовго до війни)? Чому фінансування армії за останні роки було зменшено, кількісний склад урізано? Чому будувалися дороги, а не закупалася зброя навіть з інформацією про напад? Чому не будувалися оборонні споруди, щоб зупинити ворога? Чому розмінували перешийок?
Ось ці питання мене більше цікавлять. І вини Шольца чи Макрона чи інших світових лідерів ( крім агресора, звичайно) я не бачу. Бо насамперед ми самі мали турбуватися про свою безпеку. То ж поставте питання інакше: а що МИ зробили, щоб на нас не напали? По усім перерахованим пунктам.
А іноземцям просто дякуйте, навіть за найменшу допомогу.
A no name• 16 июня 2022
Ответ дляAHetfield
Я вважаю, що держава, яка мала ядерну зброю, була гарно захищена. А вона в Україні була. Ставте питання до нашої влади, до себе як виборця - адже самі наголосували таких керманичів. Чому так трапилося, що ми залишилися без озброєння?
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
вы палку не перегибайте. Да, мы виноваты в коррупции, но с другой стороны, силы неравны. На нас напало ядерное государство, у которого больше населения 3,5 раза, подводные лодки, самолеты, ракеты, и которое, кстати, способствовало тому, чтобы у нас не было армии, подло нанесли удар в спину, втихаря, без причины. Потому не получится сказать, что давайте останемся один на один. Во вторую мировую Германия напала на Польшу, но в итоге получилась вторая мировая. Это даже не конфликт приграничных территорий или Карабах, это полномасштабная война с бомбежками всей страны. А эти трусы сидят и наблюдают за этим со стороны, и оружия не дают. То, что дают - это капля в море для такой войны, по 10 гаубиц суют.
oksigen_ks• 16 июня 2022
Ответ дляСухогруз
Аж два раза описку сделали?)) Экое совпадение
PinkyPink• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Це маніпулятивний тест. Якщо Ви не слідкували, то чому запитання у формі неправдивих звинувачень? Звідки Ви знаєте, що це дійсно так?
Сміх з першого ж пункту, бо чоловік моєї подруги як рад працює на підприємстві, що виготовляє патрони.
Фінансування армії не було зменшено і на цей закид кожного разу на порадниці відповідають з цифрами. Ви може теж наведете конкретні цифри?
Зброю купували, ту, що могли купити. З ЄС постачання блокувала Німеччина і зараз навіть під час війни доводиться битися за кожну поставку з тими, хто боїться злити путіна. В Турції закупили байрактари, у США Джавеліни, Стінгери, Nlaw і багато іншого. Нептуни були прийняті на озброєння.
Просто дякувати німцям за те, що робили і роблять все, щоб ми не могли купити зброю? І ви могли сипати своїми звинуваченнями, половина з яких фейки?
AHetfield• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Круто. Претензія просто у самісіньку ціль. Коли віддавали ядерку я ще навіть в школу не ходила.
JannyMoney• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Вот! И я об этом!
Немцы не любят Шольца. Они его не любят все и дружно.
Но когда Мельник начинает высмеивать нем. правительство или его решения, то он настраивает против себя и против Украины не немецкое правительство, а весь немецкий народ :( Он вредит Украине.
AHetfield• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
А до Польщі були Судети. От з України власне і намагалися/ються зробити Судети 2.0.
PinkyPink• 16 июня 2022
Ответ дляAHetfield
Як сєпари, пішли а воєн торг і купили танки