viki_33• 16 июня 2022

Проститутки путина приехали

А тут тревога,интересно подгузники уже сменили
ТриАна• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Слухайте, запам´ятайте раз і назавжди: ніхто нічого не винен! Нам як громадянам України повинне лише наше керівництво, обране нами ж. Все решта - на добровільних засадах. Тому вкрай нерозумно розкидатися подібними висловами і кричати про ’нам повинні’.
Та нахіба тоді Будапешським меморандум і все інші міжнародні гарантії були
Як зерно наше всім так потрібно шо б з голоду не поздихали а як українців вбивають то ніхто нікому нічого не винен
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Нам винні за Будапештський це по-перше
За постачання зборої росії з 2014, в обхід санкцій, це по-друге,
і нарешті ’нам винні’, бо не повинна в світі одна диктатура просто прийти на чуже і його знищувати, бо так захотілось.
Бо якщо станеться саме так, то і усі інші диктатури поводитимуться так само. Европи не буде.

А шольци з макронами далі бояться що ’путін втратить ліцо, коли програє’
mariya59• 16 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Перемагати з допомогою Британії, Польщі, і США.
Вы действительно полагаете, что Британия и США помогают Украине, не преследуя при этом никаких своих интересов?) Джонсон использует войну в Украине, чтобы удержаться в своём кресле, которое под ним шатается и очень сильно...
https://www.nytimes.com/live/2022/06/06/world/uk-b...
Malinka111_• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Они приехали накануне того, как должны дать что то там по кандидатству в членство в ес, это знак поддержки
Да, только наши власти для вступления в ЕС делают все наоборот - ни законов не принимают, ни соцзащиты под стандарты не приводят. И реформу силовых структур и судов по российскому образцу делают.
И всю поддержку лидеров Европы сводят на ноль, уже начинают писать бред и оскорблять их дальше
Malinka111_• 16 июня 2022
Ответ дляPlayland
а хто вам дав право так ображати людей?
ви особисто з ними знайомі, щоб ставити такі діагнози?

і ще чим ви відрізняєтесь від ворогів, які образливо обзивають нас, українців

Європа їм))) толерантність є таке поняття
Это заказные распространители .
Понятно, что при таких Евроинтеграция не светит
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляmariya59
вони наші союзники, хай і зі своїми інтересами.
США у Другій світовій теж, очевидно, мали інтерес не дати перемогти Гітлеру, і що?
Worrm• 16 июня 2022
Удалено администрацией...
Malinka111_• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Это заказные работнички, которые делают всё, чтобы другие страны не помогали
A no name• 16 июня 2022
Ответ дляAHetfield
Ви серйозно? Знаєте, цю війну можна було зупинити вже, надав нам достатню кількість зброї і не дзвонити путіну, залишити його в ізоляції. Німеччина нам навіть обіцяні каски не надала. Майже нічого окрім обіцянок.
Не кажучи про те, що перші неділі вони просто спостерігали і висловлювали занепокоєність, поки ми вистрілювали і продовжуємо вистрілювати свою зброю.
Якби вони були зацікавлені в тому, щоб ми виграли, ця зброя я боєприпаси до них вже давно була в у нас. А так вам може здаватися, що якщо якась країна обіцяє, то вона 100% передасть зброю. Ну, Ок, Шольц! Не хочеш передавати, не треба. Нащо тоді блокувати передачу важкої зброї від Іспанії?
Я серйозно. Хто мав забезпечити наявність зброї та достатній кількісний склад армії: Німеччина? Франція? Чи все ж наша влада? Зараз йде дешева маніпуляція, задумайтесь самі - у чому вина Шольца чи Макрона, що наша армія не озброєна? Хто винен, що наша армія не фінансувалася і нам тепер нічим оборонятися? Про війну, як виявляється, попереджали за рік. То ставте питання тим, хто мав забезпечити нашу армію, а не іноземцям.
Що стосується іноземних держав. Моду сказати за Францію: по ТБ Україні присвячено більше ефірного часу, ніж Франції. Йде чіткий наратив: зброї недостатньо, щодня гинуть люди, ми маємо допомогти більше, зробити більше. Ви думаєте французькі платники податків хочуть витрачати кошти на іншу державу? Ви особисто що зробили, щоб зупинити війну у Сирії? Так само французи: вони думають про свій добробут і свою державу насамперед. Тому їх підводять до думки, що допомога Україні буде збільшуватися, а їх витрати на комунальні, продукти і т.д. збільшаться. Ви думаєте пересічним французам то подобається? Франція надає озброєння, але ж нам все мало. Замість ’дякую’ ми відплачуємо невдячністю.
Worrm• 16 июня 2022
В часи другої світової иснувала чітка политіка антигітлерівської коаліції - перше що вони запровадили - це заборону на будь-яке співробітництво з гітлером, буль-якою ціною.
Ганьба цим лідерам, це позор в исторії. Кров на їхніх руках, наша кров.
A no name• 16 июня 2022
Ответ дляИринаКа
Серйозно? Про Будапештський меморандум не в курсі?
Звичайно, в курсі. Питайте з тих, хто його підписав з нашого боку на тих умовах. До речі, ні Шольц, ні Макрон до того меморандуму жодного відношення не мають - їх країни не підписанти.
A no name• 16 июня 2022
Ответ дляТриАна
Перед тим як коментувати - почитайте які країни учасники того меморандуми і про які країни мова у автора теми.
AHetfield• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Кожен з нас залишиться при своїй думці. Ті мої, які воюють на фронті йшли туди з нашою зброєю. А вони були добре укомплектовані з власних слів. А після того, як загинув мій друг в наслідок того, що вони вистріляли геть усе, у мене просто немає більше слів вдячності тим, хто лише обіцяє. Так зрозуміло?
Відповіді на запитання, чому Шольц заблокував передачу вспанської зброї, я так розумію не буде?
Відповідей по країнам-гарантам безпеки також?
Valentina shop2020• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
нет, это у нас страна розовых пони, за янека голосовали, а теперь Макрон виноват
И ч т о плохого ьыло при янике,войни не было,правда порох устроил майдан и захватил власть и
Кукуля• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Какой поддержки? Какой от этой троицы поддержки можно ждать!
Oleksa1551• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
приехали, ну пусть хоть на Ирпень глянут
А зачем они приехали. Кто такие его проституты?
AHetfield• 16 июня 2022
Ответ дляMalinka111_
О, так))) Вони ж читають цей форум А власних ЗМІ, які пишуть те ж саме про необхідність зброї і слабкість перед кремлем, вони не читають, ні
A no name• 16 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Нам винні за Будапештський це по-перше

Німеччина і Франція не є учасниками Будапештського меморандуму.
Так, у світі багато зла і несправедливості. Але недалекоглядно очікувати, що хтось прийде і буде тебе захищати ’бо то нечесно і диктатура’.
Сухогруз• 16 июня 2022
Ответ дляWorrm
Удалено администрацией...
ну они могли не платить и остаться без газа -как бы работало их производство? что значит путя поднял цены на газ? это рынок скачет как хочет. у кого контракты с фиксированными ценами - все осталось на прежнем уровне.
это глабилистика - все зависят друг от друга. все страны переплетены - не так просто разоравать все в угоду кому-то
ТриАна• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Я в курсі, США не дає в повному обсязі що обіцяє
Ви можете макронам і тд скільки завгодно дупи відмивать(( вони так само винні в нашій війні
Malinka111_• 16 июня 2022
Ответ дляAHetfield
Так вы дайте моей соседке 1 млн , что же вам жалко? слабая? Только о себе думаете?
//Как можно, позор, прости.@@, как посмела тут появляться?//
Нормальная поставка вопроса?
Mrs.Ochmonek• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
кожна країна розуміє, що міжнародні меморандуми, домовленості - або мають силу, або ні, і кожна країна повинна висловитись з цього приводу.
Це не просто ’багато зла’, це зло, яке або ти хочеш зупинити або або підтримуєш. На ділі, а не на словах
FuntikS• 16 июня 2022
Ответ дляWorrm
Удалено администрацией...
В Украине нет судебной системы, когда будет уже трибунал над своими преступниками, которые торгуют страной?
Malinka111_• 16 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Нет и не предвидется
Worrm• 16 июня 2022
Ответ дляКукуля
Ця трійця приїхали вмовити Зеленського на переговори і вирішити питання з зерном. Ця трійця ніколи не діяла в інтересах України. Всі канцлери Германії - друзі путіна. Ця дружба у спадок наступникам передається. Канцлер Шрьодер он живе в москві і очолює Роснєфть. Анжела насилу слово вимовила після того, як результати її роботи розхльобує Німеччина і як страждає наш народ. Анжела зробила все, щоб Германія стала повністю залежна від путінської голки. Анжела Меркель закрила всі діючи атомні електростанції в Німеччині, всі вугільні шахти - все зробила щоб альтернативи газу путінському не було. А Шольца задача - продовжить роботу на путіна.
tarveldy• 16 июня 2022
Ответ дляPlayland
а хто вам дав право так ображати людей?

Яка иоже бути толерантність до людей, які ’не дають уроніть ліцо’ маньяку?
oksigen_ks• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Це не ’диванні аналітики’, це люди явно відробляють свої 30 срібняків. Не може людина у здоровому глузді писати таке.
Так может это Вы консерва? Так защищать путинских прихвостней могут только рашкованы
AHetfield• 16 июня 2022
Ответ дляA no name
Ок, а можна тоді цим країнам не диктувати «умови капітуляції» для України? Можна не давати пустих обіцянок? Вони непогано нагрілися на допомозі озброєння рф з 2014 року. Можна сказати, що так чи інакше французькі та німецькі ракети летять по Україні. Звинувачуйте мене в чому завгодно, але я маю право висловлювати претензії до лобістів путіна.
І останнє - не можна цілуватися з диктаторами, а потім дивуватись відповідній реакції тих, хто від цього диктатора страждає. Більше я нічого в цій темі писати не буду.
tarveldy• 16 июня 2022
Ответ дляТриАна
За нас тільки ЗСУ
Інші за свої зади і вигоді((
І тероборона , вони як ЗСУ, тільки дикі
A no name• 16 июня 2022
Ответ дляAHetfield
Так з ваших слів, наша армія ’добре укомплектована’. То якої ж допомоги ви очікуєте? Ви вже визначиться: або визнайте, що армія була геть не готова до наступу і ми повністю залежні від постачань зброї від інших держав (це ж вина Шольца за вашою логікою?), або припиніть всіх звинувачувати адже ’армія укомплектована’.
То чому армія Німеччини чи Франції попри відсутність прямої загрози війни укомплектовані та озброєні, а наші ні? Ось головне питання. А не переведення стрілок на Шольца. Шольц відстоює інтереси своїх громадян, як би нам не хотілося інакше. Бо пересічного німця цікавить його країна, його добробут. Так само як нас до цієї війни мало цікавили війни в інших країнах.