Снегурочко• 20 июня 2022
Мужчины все равно выезжают за границу
Состою в одной из групп типа "Украинцы в Европе" и заметила, что там очень много молодых мужчин из Украины спрашивают где можно снять жилье, куда пойти на пляж и прочее. Родственники из Германии сказали, что после 24 более 400 тыс. мужчин пересекли польскую границу ( это не считая других), по крайней мере так им показали по tv. Сегодня в ФБ знакомый выставил свои фото в Румынии, со словами, что теперь у него новая жизнь и все хорошо. Молодой мужчина, спортсмен, даже 40 нет. Одни жизни отдают, другие продолжают плодить коррупцию в такое время и в таких масштабах... К чему мы идём? Нужно ли вообще отдавать жизнь за такое государство?
Ответ дляНе ангелы
Всем уехать из страны? Вы сейчас серьезно????
Моя позиция в посте 59. Читайте.
Ответ дляНаталья557
Какие бредни? Я выше уже озвучила свою позицию: все должны быть в равных правах. И я против коруппции, особенно сейчас.
Все вірно
Мають бути рівні умови для всіх громадян
Щоб всі чоловіки і жінки в обов’язковому порядку проходили військовий вишкіл, як у Ізраїлі
І всі рівною мірою робили свій вклад у перемогу
А то одні воюють або волонтерять
А інші за кордоном відсиджується і ще й обурюються, що їх чоловіків до них не випускають
А то одні воюють або волонтерять
Галина_Киев• 20 июня 2022
Ответ дляШкура Шуры
Правильно роблять, що виїжджають, закриття кордонів багатьом зіпсувало життя.
Правильно? а чому хтось має захищати країну, а вони ні?
Нехай тоді не повертаються, такі чоловіки Україні не потрібні....
Strelka_007• 20 июня 2022
З приводу чоловіків у Німеччині - так, бачу щодня в нашому гуртожитку. Всі вони не інваліди, не багатодітні, вік 30-45. Кілька кадрів взагалі самі приїхали без жінок і дітей. Вся їхня ´робота´ пачками палити цигарки під вікнами і до першої години ночі на підпитку гомоніти про своє тяжке життя. Номери машин у двох кадрів точно харківські, решту не бачила на чому приїхали. Припускаю, що вони через рашу виїхали.
Німеччина, нажаль, за статтю та віком їх не фільтрує, приймає всіх з українським паспортом. І так, вважаю що ці люди займають місце жінок, дітей і людей похилого віку із зони активних бойових дій.
Ответ дляWomAnn
Анонимы сняли, автор слилась. Потому что провокатор. Надеюсь, за такое админы банят
Нет, не слилась, как видете почти всем отвечаю. Люди, которые отвечают боятся писать свое мнение без анонимов. Я закрыла для того, что бы другие не побоялись высказать здесь свое мнение.
Strelka_007• 20 июня 2022
Ответ дляbilochko
Автор, чоловікам із окупованих територій варто виїхати насправді, щоб їх, не дай бог потім насильно не мобілізували воювати проти своїх. Таких не мало в тг чатах.
Тільки заїхати потім назад в Україну вони не хочуть з Європи.)
Галина_Киев• 20 июня 2022
Ответ дляЗаместитель автора
Тіки написать хотіла.
Люди не винні, що хочуть жити
А ті що на передовій не хочуть жити???
Хочуть жити не менше втікачів(сцикунів), а ще хочуть щоб їх жінки і діти повернулись в свої домівки, і могли щасливо і спокійно жити у своїй країні!
Natalia505• 20 июня 2022
Ответ дляlilyD
Все вірно
А то одні воюють або волонтерять
Думаю що ми таки до того дійдемо, рано чи пізно. Сидять там і вовком виють, сваряться і всим цим гімном засмічують інформаційний простір. А воно нам треба?
Mira29-c3c3• 20 июня 2022
Ответ дляlilyD
Не розганяйте зраду, гидко читати
На кордоні дійсно багато чоловіків з тимчасовими дозволами
Але по гуманітарках і магазинах шаряться жінки з дітьми
Немає там здорових лобів!
Та прямо таки немає .
Ответ для Sчастливая
а кто помнит о тех ребятах, что защищали аэропорт Прокофьева?
А кто помнит о тех, кого кинули в Иловайском котле?
Кому это все нужно было? Эти люди сейчас бы жили, платили налоги , рожали детей.
Уезжают мужчны, и правильно. Не осуждаю, ни в коем случае.
Ото ви кумедна. Жилі би гдє? Якби ці хлопці тоді не зупинили б ворога, русня була б у вас вдома ще вісім років тому, коли армія ледь-ледь трималась завдяки старанням волонтерів. Ваше умнічаніє схоже на «якби здались гітлеру, то їли б баварські сосиски і запивали німецьким пивом».
Ответ дляbilochko
Я не про окупированые территории
Natalia505• 20 июня 2022
Ответ дляlilyD
Воно скоро і європейцям не буде треба
100% попросять з речами. Такі ніде не потрібні.
Ответ дляStrelka_007
А ще до війни багато чоловіків вже були в ЄС. Наприклад, наш кум. Виїхав у січні, 37 років, працює інжинером. Без родини. Ходить до магазину. Уявляю як йому такі як ви кістки перемивають
Ответ дляЗапыхалась
А как же честь, достоинство? Пусть тогда в росию выезжают.
Давайте не будем рассуждать о чести и достоинстве с таким уровнем коррупции в во власти..
И сколько тем было, как депутаты и приближенные повывозили свои семьи, а нам про шашлыки пели...а сами знали, что нас ждёт
Хоть бы дети с мамами выехали..
Strelka_007• 20 июня 2022
Ответ дляWomAnn
А він хіба став на облік як біженець і живе безкоштовно на виплати соціламта? Чи стоїть в черзі за гуманітаркою?
Мова про тих, хто втік після початку війни незаконно і не гребує всіма пільгами як біженець.
Mira29-c3c3• 20 июня 2022
Ответ дляWomAnn
До війни .Цим все сказано .Тим паче інжИнером .
Ответ дляlilyD
Що ви закрили?))
Адміни вам закрили анонімів
Хоч тут не набріхуйте
Адміни вам закрили анонімів
Хоч тут не набріхуйте
Мне все равно, что вы там себе думаете. Я уже ответ дала.
Strelka_007• 20 июня 2022
Ответ дляbilochko
Ну не всі, деякі вертаються. Деякі вирішують залишитися із сім´єю в безпечному місці і не платити 2 оренди на одну сім´ю, зараз такий час, що гроші точно зайвими не будуть
Родину залишити в безпеці у безкоштовному житлі в Німеччині, а самому повернутися в Україну не варіант? Щоб боронити свою країну. Ви хоч одного чоловіка, хто виїхав незаконно до Європи з родиною, а згодом повернувся знаєте? Я особисто нікого.
Ответ дляБуко
Все,кто выехал семьёй в основном не планируют возвращаться.
Планировать можно что угодно. Я знаю семьи которые ещё до войны выезжали и на эмоциях были - здесь намного круче, остаёмся. Но пожив не на пособия, попытавшись прожить год на съёмном жилье, оплачивая самостоятельно все счета, их мнение резко менялось и они всем составом возвращались в Украину.