Luchia80• 27 июня 2022

Уже была эта тема? Уже обсуждали "Військовий облік жінок"

Кто и что думает по этому поводу ?
​⁉️ ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК ЖІНОК В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ: чи будуть мобілізовувати військовозобов´язаних жінок?

💁🏻‍♂️ Військовий облік для жінок стартує від 01 жовтня 2022 року. В умовах воєнного стану можна не чекати до жовтня, а стати на облік зараз. На облік можуть стати жінки молодші 60 років, не мають протипоказань через здоров´я та професія чи фах якої є у наказі Міноборони.

👉🏻 Що таке «ПОВІСТКА»?

❓ Чи одразу мобілізують жінку, яка стала на військовий облік?
Після того, як жінка стала на військовий облік, вона перебуває у запасі збройних сил, національної гвардії чи інших військових формувань Жінок, які перебувають на військовому обліку, можуть призвати на військову службу, залучити до виконання робіт із забезпечення оборони держави у воєнний час, в окремих випадках жінку можуть мобілізувати за найбільш дефіцитними військовими фахами до збройних сил чи інших складових сил оборони. ❌ СЬОГОДНІ ПОТРЕБИ В ЗАГАЛЬНІЙ МОБІЛІЗАЦІЇ ЖІНОК НЕМАЄ ❌

❓ Якщо жінка має неповнолітніх дітей чи можуть її призвати на військову службу?
Жінки, які мають неповнолітніх дітей (до 18 років), можуть бути призвані на військову службу ЛИШЕ за їхньої згоди та за місцем проживання.

❓ Чи може жінка, яка стала на військовий облік, виїхати за кордон?
Військовозобов´язані жінки під час воєнного стану НЕ МОЖУТЬ виїхати за межі України КРІМ ТИХ, хто не підлягає призову на військову службу під час мобілізації (стаття 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).

👉🏻 «ЗНЯТИЙ З ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ»: чи допоможе ця відмітка перетнути кордон?

❓ Чи може жінка відмовитись стати на військовий облік та від проходження військової служби?
Згідно з Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» жінки, придатні за станом здоров´я та віком, зі спеціальністю або професію, спорідненою з відповідною військово-обліковою спеціальністю повинні стати на облік.

❗️ Обов´язки військовозобов’язаних жінок
▫️ Перебувати на військовому обліку за місцем проживання. У разі тимчасового вибуття за межі України бути за місцем консульського обліку в дипломатичних установах України.
▪️ З’являтися за викликом до територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строки, зазначені в отриманих ними документах.
▫️ Не змінювати місце проживання без дозволу військового комісара, керівників СБУ або Служби зовнішньої розвідки після оголошення мобілізації та у воєнний час.
▪️ Проходити медичний огляд та лікування.
▫️ Проходити підготовку до військової служби, військову службу і виконувати військовий обов’язок у запасі.
▪️ За 7 днів прийти до територіального центру для зняття з військового обліку, якщо треба змінити місце проживання, поїхати у відрядження, на навчання, у відпустку чи лікування (на більше, ніж три місяці за межі України). Також якщо змінюється місце проживання у межах міста, але в іншому адміністративному районі.
▫️ За 7 днів повідомляти органам, в яких перебувають на військовому обліку, про зміну сімейного стану, стану здоров’я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи та посади.
▪️ У разі втрати військово-облікового документа негайно повідомити про це територіальний центр комплектування.
Танечка КР• 27 июня 2022
Ответ дляalena19842010
Дети ж на очереди , мальчики 30 мес, дев 12 мес. , сразу после школы отслужат
Отслужат все! Кроме главного(
Uebersetzerin• 27 июня 2022
Ответ дляMy_everything
Сейчас Вам напишут про паникёров.
Люди действительно считают, что это нормально ?
Сначала они заперли мужчин. Теперь женщин.
Дальше кого ? Детей ?
Не хочу возвращаться пока эта власть при власти. Я за них и не голосовала. Вот когда уберут эти законы против человека, тогда подумаю. И я такая не одна. С октября начнётся когда до людей дойдёт как их тестируют на выдержку.
+100000
Inna807• 27 июня 2022
Ответ дляLadyDShoes
Это неизбежно… нам нужна армия
Дай ка угадаю,вы в ес сейчас?
kabatosa• 27 июня 2022
Ответ дляАлeнь
І тут треба почати питати, чи багато буде толку з людини, яка фах отримала 10-20 років тому, але жодного дня не працювала за спеціальністю? І бац, невиїздна.
Тобто, потрапляємо в ситуацію як з чоловіками, які за кафедру у виші заплатити і з автомату 10 пуль випустили за все навчання.
У нас у виші навчання виїзні були, і муштрували дай Боже на кафедрі, 10-тю кулями не обійшлося
My_everything• 27 июня 2022
Ответ дляТанечка КР
По-моему тоже равно. Стали на военный учёт- это уже военнообязанная.
Да. Собственно говорящая голова АА так и сказал - кому не нравится воевать следующие 10 лет, поезжайте в Испанию. Ну теперь все яснее смысл его слов.
alena19842010• 27 июня 2022
Ответ дляАлeнь
Ну может это закон не для 40 летних теток, смотрите в завтрашний день , как сказал известный человек
wer-inn• 27 июня 2022
Ответ дляole4kakissa
Диплом
а как они узнают какой диплом? Я вот в 1997 закончила-электрик, специальность попадает под учет, а в 2004 административная деятельность, не попадает вроде под учет. И какой им показать? Как они узнают?
Inna807• 27 июня 2022
Ответ дляMari4ka 25
Я патриотка своих детей. У меня некому их оставлять.
А если бы не дети,побежали бы первая на учет становится? Ну ну))
kabatosa• 27 июня 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
А за границу вы можете выехать?
Я можу, військовозобов´язана, але не хочу і не збираюсь
bysinka• 27 июня 2022
Ответ дляwer-inn
Вас не возьмут. Уже давно списали.
Алeнь• 27 июня 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
И как узнать есть ли у кого то специальность?
https://jurliga.ligazakon.net/ru/news/210172_vysko...

Тут дивилася перелік галузей
автор Luchia80 • 27 июня 2022
Ответ дляole4kakissa
Военный учёт не равно военнообязанная.

Наличие детей до 18 лет - служба по согласию женщины.

Меня смущает нагрузку на военкомат: могли б для начала ограничится женщинами стоящими на учёте в ЦЗ (представляю сколько сразу снимется с учёта или пойдет на любую работу:), с действительно спорідненими профессиями, с детьми старше 6 лет; лица с инвалидностью: зачем их сейчас ’учитывать’?
Очередной бардак:(
Это служить по согласию , а выпустить за границу , то ее не выпустят
Танечка КР• 27 июня 2022
Ответ дляkabatosa
Это же наверное, не решил и поехал? Нужно разрешение брать- что разрешили выезд?
My_everything• 27 июня 2022
Ответ дляАлeнь
А им видимо все равно. Им надо количество, а не качество.
Алeнь• 27 июня 2022
Ответ дляkabatosa
Ви воєнку закінчили?
Ну тоді в професіям гарно вчили, що в через 20 років всі тонкощі пам´ятатимуть
Mari4ka 25• 27 июня 2022
Ответ дляInna807
Ну-ну.
Не в первых рядах, конечно же, я не Савченко. Но при необходимости пошла бы.
kabatosa• 27 июня 2022
Ответ дляАлeнь
Ви воєнку закінчили?
Я медичний університет закінчила
alena19842010• 27 июня 2022
Скорее всего это расчитано на теперешнее поколение женщин, вот примут закон про отслужи после школы 12 мес, потом обучение и на учет, и уже не выездной, вряд ли за нынешними тетками будут ганятся и вооружать всех, но сидеть в стране будем все вместе на минималке
wer-inn• 27 июня 2022
Ответ дляbysinka
Вас не возьмут. Уже давно списали.
Так до 60 лет учет)
ku4eravaku4erava• 27 июня 2022
Ответ дляАлeнь

Тут дивилася перелік галузей
Спасибо...
Алeнь• 27 июня 2022
Ответ дляalena19842010
Так чорним по білому написано що жінки віком від 18 до 60...
ВасильевнаЯ• 27 июня 2022
Охренеть, раньше я бы уже к пенсии готовилась, а теперь я в 50+ должна воевать идти, только потому что я выбрала эту гадскую профессию бухгалтер(((
kabatosa• 27 июня 2022
Ответ дляТанечка КР
Поки ніхто не питає навіть, виїзжала ще на початку березня вивезти дітей родичам
alena19842010• 27 июня 2022
Ответ дляАлeнь
Ну это , что бы не выезжали масово, а то тут будет мужиков обслуживать , если мы все в Ес рванем , мужики и так тут изводятся без секса
ex-barbi• 27 июня 2022
Ответ дляLadyDShoes
Это неизбежно… нам нужна армия
Вам в Швейцарии виднее…..
Танечка КР• 27 июня 2022
Ответ дляВасильевнаЯ
И каким боком профессия бухгалтер спориднена военной профессии?
Алeнь• 27 июня 2022
Ответ дляalena19842010
Так він ось з осені діє і вік від 18 до 60. На яке там теперішнє?
alena19842010• 27 июня 2022
Ответ дляВасильевнаЯ
Во-во , точно гадская профессия , тут нервы лечить надо после нее, а не автомат получать, руки и так дрожат от их нововведений
Алeнь• 27 июня 2022
Ответ дляalena19842010
Вони їб***тися їх всіх на фронт заберуть
Алeнь• 27 июня 2022
Ответ дляТанечка КР
Таким, певно, як і кухар