Luchia80• 27 июня 2022

Уже была эта тема? Уже обсуждали "Військовий облік жінок"

Кто и что думает по этому поводу ?
​⁉️ ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК ЖІНОК В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ: чи будуть мобілізовувати військовозобов´язаних жінок?

💁🏻‍♂️ Військовий облік для жінок стартує від 01 жовтня 2022 року. В умовах воєнного стану можна не чекати до жовтня, а стати на облік зараз. На облік можуть стати жінки молодші 60 років, не мають протипоказань через здоров´я та професія чи фах якої є у наказі Міноборони.

👉🏻 Що таке «ПОВІСТКА»?

❓ Чи одразу мобілізують жінку, яка стала на військовий облік?
Після того, як жінка стала на військовий облік, вона перебуває у запасі збройних сил, національної гвардії чи інших військових формувань Жінок, які перебувають на військовому обліку, можуть призвати на військову службу, залучити до виконання робіт із забезпечення оборони держави у воєнний час, в окремих випадках жінку можуть мобілізувати за найбільш дефіцитними військовими фахами до збройних сил чи інших складових сил оборони. ❌ СЬОГОДНІ ПОТРЕБИ В ЗАГАЛЬНІЙ МОБІЛІЗАЦІЇ ЖІНОК НЕМАЄ ❌

❓ Якщо жінка має неповнолітніх дітей чи можуть її призвати на військову службу?
Жінки, які мають неповнолітніх дітей (до 18 років), можуть бути призвані на військову службу ЛИШЕ за їхньої згоди та за місцем проживання.

❓ Чи може жінка, яка стала на військовий облік, виїхати за кордон?
Військовозобов´язані жінки під час воєнного стану НЕ МОЖУТЬ виїхати за межі України КРІМ ТИХ, хто не підлягає призову на військову службу під час мобілізації (стаття 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).

👉🏻 «ЗНЯТИЙ З ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ»: чи допоможе ця відмітка перетнути кордон?

❓ Чи може жінка відмовитись стати на військовий облік та від проходження військової служби?
Згідно з Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» жінки, придатні за станом здоров´я та віком, зі спеціальністю або професію, спорідненою з відповідною військово-обліковою спеціальністю повинні стати на облік.

❗️ Обов´язки військовозобов’язаних жінок
▫️ Перебувати на військовому обліку за місцем проживання. У разі тимчасового вибуття за межі України бути за місцем консульського обліку в дипломатичних установах України.
▪️ З’являтися за викликом до територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строки, зазначені в отриманих ними документах.
▫️ Не змінювати місце проживання без дозволу військового комісара, керівників СБУ або Служби зовнішньої розвідки після оголошення мобілізації та у воєнний час.
▪️ Проходити медичний огляд та лікування.
▫️ Проходити підготовку до військової служби, військову службу і виконувати військовий обов’язок у запасі.
▪️ За 7 днів прийти до територіального центру для зняття з військового обліку, якщо треба змінити місце проживання, поїхати у відрядження, на навчання, у відпустку чи лікування (на більше, ніж три місяці за межі України). Також якщо змінюється місце проживання у межах міста, але в іншому адміністративному районі.
▫️ За 7 днів повідомляти органам, в яких перебувають на військовому обліку, про зміну сімейного стану, стану здоров’я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи та посади.
▪️ У разі втрати військово-облікового документа негайно повідомити про це територіальний центр комплектування.
Inna807• 27 июня 2022
Ответ дляMari4ka 25
Ну-ну.
Не в первых рядах, конечно же, я не Савченко. Но при необходимости пошла бы.
Не расстраивайтесь сильно, зато у вашей дочери такая участь будет
alena19842010• 27 июня 2022
Ответ дляАлeнь
Вони їб***тися їх всіх на фронт заберуть
Вон девочки писали, что и там про жто думают , природу никто не отменял .. Да и отгулы дают
Алeнь• 27 июня 2022
Ответ дляalena19842010
Ну это , что бы не выезжали масово, а то тут будет мужиков обслуживать , если мы все в Ес рванем , мужики и так тут изводятся без секса
Особливо 60 річна жіночка з останнім пунктом допоможе
ВасильевнаЯ• 27 июня 2022
Ответ дляТанечка КР
И каким боком профессия бухгалтер спориднена военной профессии?
Это вы у меня спрашиваете? Спросите у тех долбодятлов, которые перечень составили. В посте 71 есть ссылка, и пункт 12 как раз мой. Наверное бухгалтера будут обликовувать количество 200-х орков на передовой.
Дівчина з космеями• 27 июня 2022
Якщо діти непонолітні, а вік/стан здоров я/професія відповідає тому, щоб ставати на облік - можна кордон перетинати чи ні? Хтось зрозумів?
alena19842010• 27 июня 2022
Ответ дляАлeнь
Таким, певно, як і кухар
А есть кто будет готовить ))) меня больше астрономия удивила.
Алeнь• 27 июня 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Так як і з чоловіками - тільки багатодітні
bysinka• 27 июня 2022
Ответ дляwer-inn
Так до 60 лет учет)
Нет , в прошлом году - девочки писали , что списание при януковиче провели.
Дівчина з космеями• 27 июня 2022
Ответ дляАлeнь
А якщо не багатодітні, але дитина-інвалід - можуть виїжджати?
Алeнь• 27 июня 2022
Ответ дляalena19842010
Ну так по зірочкам шлях визначати і тд. Астрономія то наука. Дяка, що хоч астрологію з гороскопами не запхали у перелік
alena19842010• 27 июня 2022
Ответ дляАлeнь
Ну , так там тоже разные мужички) они тоже до этого возраста военнообязанны, на кухню определят если что .
helga2014• 27 июня 2022
Згідно з Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» жінки, придатні за станом здоров´я та віком, зі спеціальністю або професію, спорідненою з відповідною військово-обліковою спеціальністю повинні стати на облік

Не раскрыт вопрос. Что значит, повинні?))
Какой закон обязывает это сделать?
Когда я выбирала себе профессию, почти 30 лет назад, она не предусматривала военную обязанность)))
Кто может меня заставить стать на учёт? Даже не так - надо, чтобы я пришла в военкомат и добровольно написала заявление))) кто может меня заставить это сделать? Работа? Так я уволюсь и буду неофициально работать) на улицах обяжут носить дипломы и будут вылавливать, как сейчас мужчин с этими повестками? Типа так будет?
ku4eravaku4erava• 27 июня 2022
А какие профессии не попали? Если нет профессии надо становится?
Mari4ka 25• 27 июня 2022
Ответ дляInna807
Вы бы за свою участь подумали для начала, перед тем как язвить.
Алeнь• 27 июня 2022
Ответ дляalena19842010
Що значить якщо що? Нєєє, тільки за фахом на кухню Закон тепер такий є
alena19842010• 27 июня 2022
Ответ дляАлeнь
Тарологов бы надо ещё в ЗСУ , пусть расклады делают, идти в бой или подождать
Inna807• 27 июня 2022
Ответ дляMari4ka 25
А вы прекратили бы детьми прикрываться
Алeнь• 27 июня 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Боже, та я ж вам посилання відправляла пів години тому
sur_sur• 27 июня 2022
Ответ дляCordoba
Лисапетный батальон
Чет сразу ассоциация
Наши тетки огого,краина-агрессор, судя по украинским сводкам, тепит пизир за пизиром, потеряла уже стопиццот миллионов убитых генералов, а у нас уже, кроме теток, воевать некому
Ей богу, ну де@илы, бл@ять(с)
Удалено администрацией...
alena19842010• 27 июня 2022
Ответ дляАлeнь
А если одни бухгалтера будут , а кухарей недобор, что же тогда делать, придется перенавчать
Алeнь• 27 июня 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Дивіться статтю 23.
clernikol• 27 июня 2022
Ответ дляMy_everything
Сейчас Вам напишут про паникёров.
Люди действительно считают, что это нормально ?
Сначала они заперли мужчин. Теперь женщин.
Дальше кого ? Детей ?
Не хочу возвращаться пока эта власть при власти. Я за них и не голосовала. Вот когда уберут эти законы против человека, тогда подумаю. И я такая не одна. С октября начнётся когда до людей дойдёт как их тестируют на выдержку.
Может не стоит вообще возвращаться?
Vikolette• 27 июня 2022
Сейчас в тылу почти миллион военнослужащих, зачем там еще миллион женщин?
Shoosha• 27 июня 2022
Я не поняла, за границу выехать уже нельзя будет? Или если есть маленькие дети, то можно?
Mari4ka 25• 27 июня 2022
Ответ дляInna807
А вы прекратили бы детьми прикрываться
Лично вы своих куда дели? Служите уже? Или так, других носом любите ткнуть?
My_everything• 27 июня 2022
Ответ дляclernikol
Может не стоит вообще возвращаться?
Может. Все к этому и идёт если ничего не изменится в ближайшем будущем. Имею в виду эти законы против человека. Не так страшна война и экономика как их законы и что им ещё в голову взбредёт пока такие как Вы будут это все молча одобрять.
clernikol• 27 июня 2022
Ответ дляhelga2014

Какой закон обязывает это сделать?
Закон о воинской службе
clernikol• 27 июня 2022
Ответ дляMy_everything
Какие законы против человека вы имеете ввиду?
Mira29-c3c3• 27 июня 2022
Ответ дляkabatosa
Я медичний університет закінчила
Так ви офіцер запасу ?
olya8385• 27 июня 2022
вже уявляю себе в формі