Физрукая• 27 июня 2022

У вас была когда-то проблема со здоровьем с которой долго тянули?

А стало еще хуже? Или же наоборот, прошла сама?
СноваЗдорова• 27 июня 2022
Да, она и сейчас есть .сначала ковид,теперь война, надо делать операцию.но не критично
Крошка Енот• 27 июня 2022
да
со спиной
sunholder• 27 июня 2022
У мене наприклад вже 6 років поліп ендометрію, нічого з ним не роблю, спостерігаю.
Недавно з´явилась ще одна - дисплазія((
Артура Пирожкова• 27 июня 2022
Так.
Зуб
Кусочек Сыра• 27 июня 2022
У чоловіка була. Тягнули через ковід, бо планових пацієнтів не дуже приймали. Через рік ні дихати нормально, ні їсти не міг. Була кіста в гайморовій пазусі розміром майже з самі пазуху. Ще й лікарі футболили хто куди.
riabika_vika• 27 июня 2022
Я только зубы так умудряюсь затягивать
Бутылка Кифира• 27 июня 2022
затягнула з операцією по покращенню короткозорості, тепер у мене є вона, і астігматізм і далекозорість, в голову - швах
Смячиком• 27 июня 2022
Я на щитовидку 2 года старалась внимания не обращать, хотя и была увеличена, и симптомы все были, вес теряла прилично. Все говорили какая я стала красавица, худая, лицо молодое
Я улыбалась и шутила что работаю над собой, но в душе червяк жил, чувствовала что затягиваю. И тоже, то ковид то война. И вот уже 2 месяца на терапии, ежедневно по 20 таблеток, ежемесячно врач и анализы. Вес полез вверх, естественно. Устаю очень. Короче, лучше бы не затягивала и сразу пошла к врачу, может не убила б так сердце за 2 года.
Стетоскопуло• 27 июня 2022
Да. Зубы. В 25 перестала лечить. Вот в 30 удалила уже 6 и ещё один надо. Плюс все нужно лечить. За импланты, штифы (или как оно называется) уже молчу (
Что-то не спится• 27 июня 2022
зуби... потім лікування -протезування дорожче
tarveldy• 27 июня 2022
Саме нічого не проходить, всеивоно вилізе рано чи пізно
Мариджан-4f22• 27 июня 2022
Эрозия ш/м,перешла в дисплазию, сейчас ухудшилась,буду удалять
Уходя дверю не хлопать• 27 июня 2022
Купа,але найболючіша це спина. Тепер вона, була, є і буде.
Замороженная селедка• 27 июня 2022
Завжди тягну з візитом до лікаря. Спочатку самолікування. Коли вже стає гірше, лише потім звертаюся. Є проблеми з хребтом, судинами головного мозку, у головному мозку вогнища, декілька років не обстежувала щитовидку - є вузли + гіперплазія (почала худнути і інші симптоми), набухання шийних вен з пульсацією (що це є припущення, потрібне обстеження). Підвищуватись АТ почав дуже рано, заставити вдома не могли заставити сходити до лікаря, таблетки майже не приймала, як результат - лакунарні інфаркти у головному мозку. Колись підслизнулася і щось хруснуло у хребті, боліла, пішла через декілька місяців на рентген, виявили що був компресійний перелом хребця. Від самолікування легше не було. Потім таки до лікаря зверталася.
Админко• 27 июня 2022
О, це мій коник 😀
Не можу видалити дууууууууже проблемний зуб мудрості вже років 10
Коли загострюється, прихожу, сідаю в крісло і тікаю.......
Інша проблема теж мало не довела до онко. Коли полікувала, тепер чітко, по розкладу бігаю на профілактичні огляди
maijolika• 28 июня 2022
Эндометниоз был сильно запущен,сейчас это вылилось в кучу проблем со здоровьем.