когдадеЦкие• 03 июля 2022

Как много денег я спускаю!!!

Каждый день кофе с собой, к кофе булочка, а летом и мороженку хочется, а на вечер суши с винцом - ну как отказаться, когда хочется???
Брехушка• 03 июля 2022
Ответ дляСхема сыра
Да, здесь мороженное очень вкусное. В магазине конечно дешевле. Мы берём в парке в шарике, там большой выбор и все вкусное 😍
Можливо. Я куштувала, ні, Галя балувана) Мені в порівнянні в Італії найсмачніше.
А ви куштували італійське морозиво?
Схема сыра• 03 июля 2022
Ответ дляБрехушка
А ви куштували італійське морозиво?
Да, 3 года назад.
Особой разницы не вижу. Разве что может выбор больше.
Пишу_граммотно!• 03 июля 2022
Ответ дляРевнивая жена
З Северодонецьку сім‘я під опікою -матері 50 років,чоловік загинув -нічого ,що нажила не має -,житло іім зняла ,годую ,одяг купили ,а далі що??? дуже страшно ,що далі буде -кожен день живу ,як останній,-іім ,пью .
Ви Людина з великої букви Л.
Дай Боже , щоб Вам прийшло в десять разів більше !