курасаны• 06 июля 2022
У кого рыжие одуванчики?
Вы мечтали о таких малышах?
Результат:
вже голосів:
11 (84.62%)
Нет
2 (15.38%)
Да мечтала
Ежик Хрюха• 06 июля 2022
У мужа сестры, сын, какой то красный родился цветом волос, даже не рыжий.
В роду у них рыжих нет. Но цвет волос, я наверно больше ни у кого не видела такой
Кондуктор трамвая• 06 июля 2022
Ответ дляЛюблю Украину
Сарказм?
Та звичайно.
гарні ж дітки, як можна вживати до дітей слово ’фу’ взагалі. Тим паче за риси, які були дані їм природою.
Майстерня домашнього текстилю• 06 июля 2022
В мене трьохмасний один. Біле волосся, руде і каштанове, як відростає, неймовірна краса.
Раздражевская• 06 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дайте фоточку!🙏🙏🙏
Люблю Украину• 06 июля 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Та звичайно.
Теж не розумію
курасаны
• 06 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Кот?
Ответ длякурасаны
Кот?
Нє, син, але кішка теж триколірна, шпротина.
курасаны
• 06 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ось
Так на одного актера похож,вырастет огонь!!!
Ответ длякурасаны
Нарцис, бідні дівчата будуть. Сатрап, дєспот і тіран. На фото йому без місяця 8. Зараз коротко стрижений, трикольорність більше видно. Нижнє волос біле, середне руде і верх каштан. Тут на фото, як раз нижнє волосся зверху, а під ним руде. Вживу просто бомба.
курасаны
• 06 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Это у него такие ресницы нижнего века прикольные или что это? Как подводка)))
Ответ длякурасаны
Вії довгі, густі і чорні. Майбутня рокзірка, гітарист)) і макіяжу характерного не треба.
курасаны
• 06 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Очень круто смотрится! Пусть растет здоровым и счастливым!
Ответ длякурасаны
Дякую)
Раздражевская• 06 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ось
Бозє! Який солоденький пиріжєчок!

😘😘😘

Ответ дляРаздражевская
Бозє! Який солоденький пиріжєчок!

😘😘😘

Бровки доміком, губки бантіком, але ж характер. З усіх найпротивніший, ледащо і непослух. Хлібну я з ним пубертату, хоч би не захлинутись.
Миллениалка• 06 июля 2022
Я рыжая, вернее медная
Старший темно-русый. Младший светло-русый, но на солнышке в густоте вижу медный отлив.
Конечно, я понимала, что такое может быть)) мечтать - нет