Серпневе кошеня• 10 июля 2022

чи можна у Польщі з доларової карти зняти долари в банкоматі?

підкажіть будь ласка, хто там знаходиться. якщо так, то це банкомати якогось конкретного банку? цікавялть саме банковати, не відділення!
genaolega• 10 июля 2022
Вот интересно, какой европейский банк загрузит банкомат долларами?!
oksi-71• 10 июля 2022
нет
ПахлаваМедовая• 10 июля 2022
нет, снимаете злотые и в обменник
manik84• 10 июля 2022
В банкоматі - ні. В відділенні - так.
автор Серпневе кошеня • 10 июля 2022
Ответ дляgenaolega
в Миколаєві навіть такий є (принаймні був). не бачу проблеми в Європі мати такі
genaolega• 10 июля 2022
Ответ дляСерпневе кошеня
Вы видели курс доллара в Европе? Кому он там нужен?
автор Серпневе кошеня • 10 июля 2022
Ответ дляgenaolega
жінко, у вас проблеми? не можете відповісти на питання - пройдіть повз.
Свята• 10 июля 2022
Нельзя