Все что тут пишеться, русские мониторят с двойной силой. Скрин прилагаю
Ответ дляМатильдa
Создавать видимость и врать ради того, чтоб раша что-то там не заподозрила, серьезно?)))
Ну а как же! Помните сколько лет призывали сидеть тихо и молчать, ибо путин нападет?
Точно так же и тут, надо все молча глотать, бо русня смеяться будет
Вот пусть лучше правительство наше думает, прежде чем что то делать
Ответ дляKvitkaliliia
Правильно. Заходиш сюди зранку - і тема за темою, і всі під ’копірку’, і суцільні перекручування та маніпуляції. І таке відчуття, що деяким співрозмовницям мізки просто вийняли. Намагаєшся розібратися - толку нуль ((( Петиції - це взагалі треш. Ви ніколи не думали, чому жодного юриста до складання цих петицій не залучили?
Чому не залучили? Перша з петицій про дозвіл виїзду чоловіків за кордон була складена юристом та юридично обґрунтована , швидко набрала більше 25000 підписів.
Відповідь президента : «погляньте в очі матерів…» , ніякого законного підґрунтя, ніякої правової оцінки…
Конституцією вкотре підтерлися у «вільній країні».
Нажаль😒
Kvitkaliliia• 14 июля 2022
Ответ дляyulchik
Нажаль😒
От після мантри про Конституцію відпадає бажання відповідати ((