Гляньте, це воно? Якщо не воно, то хто впізнає?
любительница• 17 июля 2022
Це ваше фото? Зірвати і попробувати, кісточка всередині є)
Не китайська вишня? Вона не висока така
Ответ длялюбительница
Не китайська вишня? Вона не висока така
Моє фото, ягодка продовгувата в крапинку, смак кислосолодкий з терпкістю.
Ответ дляKristal2013
Гугл пишет,что это ’гуми’
О, схоже) дякую
Ответ дляYamarisha
Годжі колючі дуже.
Да, колючки є, шипи прямо
любительница• 17 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Кісточка є? У годжі її немає начебто
Китайська вишня маленька, але солодка. По крайній мірі те, що пробувала я в дитинстві через паркан
любительница• 17 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Да, колючки є, шипи прямо
Годжі там гладенька ягода, по крайній мірі те, що показує гугл
Ответ длялюбительница
Кісточка є? У годжі її немає начебто
Кісточка така
Ответ дляALEKSAMAR
Це гумі. На базарі їх багато) . Я вперше побачила, якщо чесно
Так, схиляюсь до гумі теж) малі вже два раза пакет гілочок цих приносять, хтось їх вгощає, а не знають хто. Смакота нереальна)
Ответ дляPolz
Лох
Вже почитала, лох і гумі одного поля ягоди) тільки лох кругліший і зонтиком росте.
любительница• 17 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
І я вперше бачу, бо думала за китайську вишню,мале вона не має гладеньку ягоду
любительница• 17 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Количество витамина С, содержащегося в ягоде, в разы превышает черную смородину и цитрусовые.
Те, що я прочитала, та за смаком сході на хурму.
Ответ длялюбительница
Да-да, терпкувата, але не так, щоб язик відібрало, всього вмєру.
любительница• 17 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А солодка?
Ответ длялюбительница
А солодка?
Так солодка з чуть-чуть кислинкою.
любительница• 17 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так солодка з чуть-чуть кислинкою.
Цікава ягода) якщо вам сподобалась і маєте змогу її часто їсти - їште!
Я тільки прочитала в інтернеті про цю ягоду, має багато вітамінів та добре для профілактики серцево-судинної системи та проблем із шлунком.
Ответ длялюбительница
Тут на місці вгощають, не знаю хто, так хоч вияснила, як ягода зветься, бо вдома такого нема. Як повернусь, посадю))
любительница• 17 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так там з посадкою почитайте в інтернеті, як садити правильно. Бо там кілька варіантів є.
Ответ дляDamianaD
То ви виїхали?
Так, вже півтора місяці на волі)
Ответ дляDamianaD
Вітаю
Україна?
Так, Прикарпаття, під Франіком. Так місцеві кажуть) мило, в нас морько і хамсічка, а тут Франік)