Луноликая Вика• 18 июля 2022
це малесенький таракан? що це за жук?
останнім часом таких жучків вже 6 знайшла. Це схоже на маленького таракана?? Боюсь
Веснушка• 18 июля 2022
Вікно відкрите? В мене цілий день відкрите і таких зальотних за сьогодні 5 нарахувала
Козяка-маляка• 18 июля 2022
Клоп диванный,меня искусали такие((( пришлось диван чистить,выводить всех.
графиняВишенка• 18 июля 2022
А по-моему, это не просто жук, это хрущак, он крупы и муку жрет((, проверьте запасы.
Луноликая Вика
• 18 июля 2022
Ответ дляКозяка-маляка
стоп. це реально клоп? в мене 2 укуси на нозі, але я думала, то комар. ви певні, що це клоп? моєму матрацу 5 років
Козяка-маляка• 18 июля 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Да,искусали ноги,жить не хотела(((( да у меня дивану было 8 лет,там они завелись((((
Луноликая Вика
• 18 июля 2022
Ответ длявиканастя
Это не клоп
мені всерівно страшно. я перемістилась на підлогу
Однозначно• 18 июля 2022
Он какой величины? Может короед, у меня такие с круп вылазят иногда если долго лежат
Луноликая Вика
• 18 июля 2022
Ответ длявиканастя
Зачем? Это или кожеед или вонючка с улицы, если раздавить, воняет. Рядом с окном есть дерево?
Це не жук - вонючка. Подивіться в інтернеті, як він виглядає. Це якийсь маленький жук. Довжиною ,можливо ,в 2 міліметри.
Луноликая Вика
• 18 июля 2022
Ответ дляОднозначно
2-3мм
Однозначно• 18 июля 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
2-3мм
Короед, жрет как дерево, так и кошачий корм, летает, безобидный
ничевока• 18 июля 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Да, сейчас он достанет вставную челюсть и съест Вас
Луноликая Вика
• 18 июля 2022
Ответ дляничевока
він вже в унітаз давно змитий. але я боюсь лягати, а раптом там ще є? я буду на підлозі
ничевока• 18 июля 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Второй точно ногу откусит и в норку унесёт
Заведите себе кота что ли. Или воробья. Он его быстро сожрёт )))
Телочка• 18 июля 2022
Це не клоп і не таракан, в сараї з картоплею такі жуки живуть. Може ви овочі купували і занесли жуків в квартиру?
НеГолосую• 18 июля 2022
Автор, хотите успокою?)
Погуглите медведку. Это такая скотиняра до 7-8 см длиной. У меня в огороде такое щастье в любой клумбе/грядке шастает. И оно зараза кусючее, больно. Сразу забудете своего мини жучонка.
Карта мордвы• 18 июля 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Ні, це не клоп, але він десь завівся. Він любить солод, тому в пшеничній муці його може не бути а в житній буде повно, при чому, вони можуть стояти поруч. Ще любить насіння льону, деякі приправи, трави. Шукайте, десь він є.
Луноликая Вика
• 18 июля 2022
Ответ дляНеГолосую
Автор, хотите успокою?)
О Боже! Краще б я не гуглила. Це страх.
НеГолосую• 18 июля 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
О Боже! Краще б я не гуглила. Це страх.
Отож) так що спіть спокійно, у вас чисто невинна комашня пробігала.