Marine_29• Изменено 20 июля 2022

Бачили, новину, я не розумію, чому не дать, 20 або більше?

Министр обороны США заявил, что США передадут Украине еще четыре реактивных артиллерии HIMARS.

По каплі дають, ніби знущаються..
«Ось вам ще 4.. попробуйте ще так, а ми подивимся..потім ще може 1 чі 2 дамо..а як вам таке? А потім ми ще Ленд Ліз перенесемо на зиму, а краще на весну..а поки подивимся як вас перебиватимуть ще пів року».

І купити HIMARS ми в них не можемо, якийсь "замкнутий"круг в 21 столітті, таке не можливо - думалось раніше...
Vira_Kos• 20 июля 2022
Ответ дляVikolette
а яка його думка, чому так?
Послухайте його, будь ласка, хоч кілька сюжетів, довго розповідати. Загалом цікаво його слухати насамперед для себе.

Any• 20 июля 2022
Ответ дляMarine_29
Так, це якийсь треш, читала, що в них їх більше 600 ( і то це не на 2022 рік інфа )
Жодна притомна влада не лишить свою країну без важливого озброєння. А розрахунок у кожного свій щодо того, яка кількість нз
Vlada-Maria• 20 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Я б неохоче критикувала владу, але про це не варто забувати.
треба речі називати своїми іменами. Закривання очей мовчки на те, що робиться за спинами воюючих під приводом ’не на часі’, це такий самий злочин. Ба більше, теперішній владі відверто поливати помиями свого попередника ніяка війна не заважала, тоді було на часі. А як тепер за правду спитати - так караул, не на часі
ИринаК1976• 20 июля 2022
Ответ дляMarine_29
тим паче, для них 100 тоді це, як каплі в воді.
Я как то слушала Ивана Яковину. Так он рассказывал почему США так себя ведут. Есть такая история про лягушку, которую варили постепенно. В кипяток не бросали, а постепенно повышали градус воды, пока та сварилась. Вот тоже самое делают с рашкой. Резко побеждать рашу нельзя, поэтому ее постепенно ослабляют. Постепенно поднимают градус эскалации, ослабляют рашу. К сожалению для наших людей это грустно все.
Piracanta• 20 июля 2022
Ответ дляИринаК1976
Ну посмотрите на карту. Все, что с левой стороны Днепра и юг до приднестровья, всю эту часть рашка хочет.
То есть, правобережная тоже в их хотелки входит?
I-va• 20 июля 2022
Не знаю насколько правда, но информация по количеству HIMARS на вооружении у других стран не такая, как здесь озвучивают.
https://ru.wikipedia.org/wiki/HIMARS#%D0%9D%D0%B0_...
Vlada-Maria• 20 июля 2022
Ответ дляИринаК1976
Их цели и были другие, сухопутный коридор до приднестровья. Соловьиный помет на телемарафоне в одной итальянской передаче сам признался. Его ведущий итальянец спрашивает, вы говорили, что хотите защитить ЛДНР. Тогда зачем рф бомбит Харьков, Одессу, Николаев, другие города? Какие ваши настоящие цели? Соловьев ему сказал, дойти до приднестровья. И это и были первоначальные цели рашки.
Ага, то вони до придністров’я робили коридор через Чернігів і Київ. А як же парад в Києві? А що з ’денацификацією/демілітаризацією’?
Lanuella• 20 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Мова не йде зараз про волонтерів. Мова йшла про Німеччину та сухпайки як єдину допомогу. Це й так зрозуміло, що найперше і найбільше саме ми, українці, повинні старатися для перемоги.
Для нашої перемоги так. Але, здається мені, що Европа зараз дуже занепокоєна і нарощує обороноздатніть в першу чергу у себе в країнах, причому дуже активно, тому пока хуйло давиться Україною, а ми захищаємось на мінімумі можливостей, в них ще вдосталь часу підготуватися для прикриття своєї дупи.
Catou• 20 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Ми могли багато чого робити самі. Богдана, яка вибила рашистів з острова, була єдиним екземпляром, бо згорнули проект. Ми могли робити набої для арти, стугни, богдани, нептуни. І багато чого ще. Нептун міг бити на дальність 300 км, верба - аналог Хаймарса, так і не почали виготовляти, хоча можливості були.
Верба - это град
Вы, наверное, имели ввиду ’Вільха’, они существуют

Vira_Kos• 20 июля 2022
Ответ дляCatou
Верба - это град
Так, я вже теж погуглила, мала на увазі Вільху.
Верба є на озброєнні.
Дякую за зауваження.
автор Marine_29 • 20 июля 2022
Ответ дляRubiii
Они дают ровно столько, сколько нужно для обороны.
Они не заинтересованы в нашей победе, пора бы это уже всем понять на 6ом месяце войны.
Завжди хочется вірити в краще... Тому, здивування, як вперший раз.
Але, то ви праві на 100%.
В нас не має вибору, ми ’пешки’/’куклоли’ в їх грі.
Vira_Kos• 20 июля 2022
Ответ дляLanuella
Так нам би теж не завадило думати про себе, а не про те, як не дратувати сусідів і сидіти рівно на с@аці.
Це моя суб’єктивна думка, не нав’язую.
Vira_Kos• 20 июля 2022
Ответ дляИринаК1976
Схоже і Цимбалюк каже. Вони хочуть добити її всім в сукупності, і санкціями, і зброєю. Якось так.
Vira_Kos• 20 июля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Ви маєте рацію, навіть не маю що додати.
Vika-N• 20 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Ніхто нам не винен, що ми до війни не готувалися. Хоча всі визнали, що знали про вторгнення уже як рік.
Я дивлюся Цимбалюка, він про зброю пояснює. Швидко і багато не дадуть. А вибору в нас іншого нема.
Ось чому краще б був Порошенко
coch100• 20 июля 2022
Ответ дляИринаК1976
Я вначале вашего поста думала, что лягушка -это мы
Vira_Kos• 20 июля 2022
Ответ дляVika-N
Ось чому краще б був Порошенко
З тих двох однозначно. Коней на переправі не міняють.
glad674• 20 июля 2022
Ответ дляНиколь1986
Да, хрень. Тоже бесит. Резников кричит во все горло, что нам 50 надо, чтоб выбить уродов, а они 4. Издевательство. Понятно, что не хотят они быстрой победы, суки.
Так что это значит?О наступлении и освобождении наших территорий можно забыть?
Женя-bc6e• 20 июля 2022
Дають таку кількість, яку ми можемо обслуговувати. Спочатку навчають наш х військових і на цих навчених дають зброю. Процес поставлений, просто не можуть одразу навчити і дати 200 установок

Женя-bc6e• 20 июля 2022
Який сенс дати зброю, якою не вміють користуватись?
автор Marine_29 • 20 июля 2022
Ответ дляЖеня-bc6e
чому не вміють, а як знищили 20 складів... то вміємо же

ВСУ использовали HIMARS и M270 для уничтожения более 20 крупных складов с артиллерийскими боеприпасами, а также по другим объектам в глубине территории контролируемой российскими военными (40–80 километрах от линии фронта)[28][29]
VA 11• 20 июля 2022
Ответ дляАкварель 38
Удалено администрацией...
То вы нашли кого слушать. А 500 не надо?)
AnnaOst• 20 июля 2022
Ответ дляLanuella
Дивилася, мало, як для живого щита на підступах до ЄС
У них десятилетиями был курс на разоружение. В итоге их бундесвер сейчас это потешные войска. Они отдали все что могли. Сказали же что дальше только денег дать могут. И то, их самих путин за яйца крепко держит газом.
Ну и не забывайте что никто не станет загонять в угол страну с ядерным оружием. Все равно посадят нас договариваться с русскими. Когда посчитают что пора....
glad674• 20 июля 2022
Ответ дляАкварель 38
Удалено администрацией...
100% аналогично так же считаю что надо предоставить коридор Раше через нашу территорию,туда в Евросоюз , Британию,пусть они побудут в шкуре живого щита умники!
Лика32• 20 июля 2022
Ответ дляИринаК1976
Как красиво звучит уничтожение страны и людей...
автор Marine_29 • 20 июля 2022
Ответ дляAnnaOst
да, тоже думаю, что посадят... а наших парней сколько ляжет до этого времени , а гражданских(
Женя-bc6e• 20 июля 2022
Ответ дляMarine_29

То це зробили ті військові, яких навчили виробники зброї
Pole• 20 июля 2022
Ответ дляИринаК1976
Це було зрозуміло ще у 2014 році.
Lanuella• 20 июля 2022
Ответ дляAnnaOst
НАТО значит это был курс на разоружение, какой мощный блок однако)Что пытаются всеми силами стран ЕС хуйлу держать лицо и одной ногой кидать нам коврижки чтоб совсем быстро не сдохли. Только вот никаких гарантий, что хуйло не пойдет дальше и они это прекрасно понимают. Даже после возможных переговоров, на которые раша плевала с высокой колокольни и ничего не будет соблюдать в очередной раз.
AnnaOst• 20 июля 2022
Ответ дляMarine_29
Ну как бы общество готово воевать и отстаивать территории. Были бы другие общественные настроения, давно бы договаривались. Судя по всему посадят не скоро, пока риторика очень воинственная