Пацака-задирака• 23 июля 2022
Ну вот только подумали что нет какое-то время и опять детей в подвал((
размахер• 23 июля 2022
Ответ дляОля_с_киркою
Вы о чем вообще пишете???))) это два разных нормативных акта дамочка
Так дайте ссылку. С 19.07 отменили выплату среднего заработка.
Курс капусты• 23 июля 2022
Ответ дляМяуням
Вы посмотрите что она пишет, что завдяки нам почалася війна)))
Я ей ответила на счёт этого!
Я в дамках• 23 июля 2022
Ответ дляИз Виа-гры
З Сєвєродонецька
Давно виїхали? Я просто розумію злість тих, хто під обстрілами, їх відчуття несправедливості, болю, відчаю. Хоч я і в ЦУ.
Точная копия плова• 23 июля 2022
Ответ дляLJA
Удалено администрацией...
Вы мозг забыли на полке.
Белочкой зови• 23 июля 2022
Ответ дляКурс капусты
Удалено администрацией...
Не ’пишите’,а пишете(что делаете?). І,це була відповідь на закид,що ЗУ щось винна Сходу та Півдню України,то ж не виривайте з контексту
Сосулька• 23 июля 2022
Ответ дляМяуням
Смешно даже это читать…юг постоянно под обстрелами рсзо , вот это страшно .
На Півдні страшно. Але чому людині не може бути страшно на ЗУ?
Раніше мірялися гаджетами, тепер - горем... Моя дитина померла зовсім маленькою ще до війни. Зараз гинуть діти різного віку. І я плачу з кожними батьками, які більше не обнімуть своїх 10-13-20-річних дітей. Але це не означає, що я не маю права горювати, бо моя дитина прожила лише 2 тижні. Це не дає право іншим батькам знецінювати моє горе лише через те, що воно об´єктивно менше.
Так і зі страхом. У кожного свій поріг. І відмахуватися від своїх почуттів - це пряма дорога в депресію. Бо не можна забороняти собі відчувати страх лише через те, що комусь набагато гірше
Ответ дляСосулька
Так я уехала в более безопасный город)
Я в дамках• 23 июля 2022
Ответ дляLJA
Удалено администрацией...
Вы звинувачуєте регіони які страждають. Читаю що ви пишете і нудить
Оля_с_киркою• 23 июля 2022
Ответ дляразмахер
Я вам про одно вы про другое
Из Виа-гры• 23 июля 2022
Ответ дляЯ в дамках
Давно, спочатку у Львів, а потім в Київ. І вибухи теж застала. Вся рідня роз‘їхалась, хто в Польщі, хто в Німеччині, хто тут в Україні, всім місце знайшлось, тому не вважаю правильним когось цькувати за те, що виїхали, особливо після Вінниці
Поддакиваю иногДА• 23 июля 2022
Ответ дляЯ в дамках
В бан ее надо. Пусть учится думать, что ее дурной язык болтает
Курс капусты• 23 июля 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Удалено администрацией...
Я в дамках• 23 июля 2022
Ответ дляИз Виа-гры
Я теж проти цькування, однозначно. І ніде не безпечно в Україні зараз. Але треба мати повагу один до одного, і розуміти відчуття тих, кому важко і боляче від того, що його місто руйнують.
размахер• 23 июля 2022
Ответ дляОля_с_киркою
Я вам про одно вы про другое
Я и попросила потому дать ссылку. Спасибо. Но где тут о 19.07?
А вы никак не можете писать без агрессии? Выпейте успокоительного.
Курс капусты• 23 июля 2022
Ответ дляМяуням
Она ещё пишет мне чтоб я лучше сидела под обстрелами в своём городе и никуда не уезжала ) это просто жесть , я таких злых людей не видела ещё
То у неё ломка, что выплаты закончились в ЕС. Не обращайте внимание
Оля_с_киркою• 23 июля 2022
Ответ дляразмахер
Вы нашли полностью документ или скрин посмотрели?
Xвостокрутелка• 23 июля 2022
Ответ дляКурс капусты
Шото автор пропала. Может в подвале закемарила? Автор, вы где? Ау
Спускалась с детьми она намного быстрее, чем поднимается. Прям молниеносно , с первыми секундами сирены унесло, а тут никак не доберется обратно
размахер• 23 июля 2022
Ответ дляОля_с_киркою
Нашла, где изменения от 19.07?