ЯсноВидящая• 29 июля 2022

Стрижки для хлопчиків, поділіться ссилками

В нас троє хлопців. Чоловік стриже сам. Мені не подобається. Завела один раз в перукарню, нарвалась на скандал, бо постригли неякісно, ще й гроші заплатила. Хочу навчитися сама стригти. Підкажіть якісь відео,хочу процес побачити
Берюковна• 29 июля 2022
в интернете куча видео. муж учился по разным. главное, выбрать какую конкретно стрижку вы хотите.

Утка_в_тапках• 29 июля 2022
Какие у мальчишек волосы? Я тоже своих сама стригу. Точнее сейчас только среднего, у него красивые тонкие золотые волосы. У него горшочек по уши. А у старшего очень много волос, ему нравится тоже такие длинные, но иногда хочет прям коротко, тогда идёт в парикмахерскую, потому что я так не могу.
автор ЯсноВидящая • 29 июля 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
В моїх густе, жорстке і неслухняне волосся. Чоловік стриже просто під барабан, їм таке зовсім не до лиця. Хочеться зверху залишити довше, але складно зробити якісний перехід. В мене племінниця супер-перукар, в неї черга наперед,все забито, багато постійних клієнтів. Я її просила декілька разів, але бачу,що вона спригує, мабуть незручно брати гроші, а задарма нецікаво,бо й так людей валом.
Утка_в_тапках• 29 июля 2022
Ответ дляЯсноВидящая
Это у старшего такие. Я противник стрижек машинкой. Поэтому стригу их ножницами. У меня обычные и филировочные. Вторыми филирую густоту сверху
ЛюблюДевчонок• 30 июля 2022
Автор, я з Вами🤗 Сина періодично стрижу сама, тепер машинкою. Стригла інтуітивно, згадаючи рухи майстрині. А тут попалися кілька відео - там все по схемам і алгоритмам роблять. Я не знаю, як це робить без конспекта і підглядання.
ЛюблюДевчонок• 30 июля 2022
автор ЯсноВидящая • 30 июля 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
https://youtu.be/XkcGo9tcV4U
О, дуже вам дякую!!!!!