Неновая почта• 01 августа 2022
Чим нагодувати вередунів
Вітаю. Що ви готуєте щоденно ,так щоб і дітям і дорослим було смачно і корисно. Вже закіпають мізки з тим щоденним готуванням. Поділіться рецептами страв,які до смаку вашим дітям
АБВГДейка• 01 августа 2022
Блюдо Жерымовчки особенно если перед этим пропустить один прием пищи.
Ух какое всё вкусное оказывается
Гладиолус• 01 августа 2022
Гречка, пшеничка, макароны, отбивные, окрошка, тефтели, суп гороховый, суп с галушками это практически все что ест сын сейчас.
Майстерня домашнього текстилю• 01 августа 2022
Ответ дляАБВГДейка
Ух какое всё вкусное оказывается
Моя улюблена страва)) ще в меню є закривротіїж і з´ївдодна.
Видящие_помогите• 01 августа 2022
Ответ дляЕжеМышь
Не ест- не голодный. Приходишь на следующий прием пищи. Никаких перекусов. Переборчивость сразу заканчивается.
Очень’остроумно’ так думать и делать.
Меня тоже так все пытались воспитать, дошли только до анемии и потери сознания
Дальше готовили то, что я ем.
Кнопус• 01 августа 2022
Так спросите у них, что они хотят кушать. Мой дядя, к примеру, очень любит пельмени. И может есть их неделями на завтрак, обед и ужин. Когда в гости приезжает, то никакой головной боли с готовкой. Главное - налепить много пельменей.
Ms. Android• 01 августа 2022
В последний раз вредины ели хлеб с водой на обед. На ужин было: ой, мамочка, спасибо, все такое вкусное!
У меня не ресторан и я не кухарка по диплому. Приготовила, накрыла, кому не так- выход с кухни рядом.
Неновая почта
• 01 августа 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Очень’остроумно’ так думать и делать.
Дальше готовили то, что я ем.
Мене в дитинстві так само ’виховували’ , я своїх дітей не змушую їсти,що не прдобається, от просто хочу моде якогось різноманіття просто
Ответ дляВидящие_помогите
Очень’остроумно’ так думать и делать.
Дальше готовили то, что я ем.
Ну, жаль что так получилось. У меня едят все и все, что я дала. Не голодный - идёшь заниматься своими делами. Я не кухарка, каждому выготавливать, ещё и когда ресурс ограничен.
Видящие_помогите• 01 августа 2022
Ответ дляНеновая почта
верю.Тоже достает придумывать, а что делать)
Видящие_помогите• 01 августа 2022
Ответ дляЕжеМышь
Если едят, то норм.Я не ела, про такие случаи пишу)
СернаМоисеевна• 01 августа 2022
Автор, жизнь научит. Те, кто переборчив в еде, будут рады люброй еде через год....
Кнопус• 01 августа 2022
Мне очень помогает заморозка полуфабрикатов. Одни любят сырники, другие блинчики с начинкой. Готовить легко: достаешь из морозилки нужное количество, разогреваешь и все счастливы, никто не вредничает.
Дайте подумать• 01 августа 2022
Це тема №1. В мене вже кипить все! Син їсть одне, донька друге. Але сина як не заставиш поїсти - буде голодний і 3 дні. Потім ацетон і так по кругу скачемо. Варіант - не їсть бо не голодний, не про мого. З донькою простіше, та хоч м‘ясо з кашею їсть.
Неновая почта
• 01 августа 2022
Ответ дляДайте подумать
Які ви страіи готуєте, щоб смакувало?
Сыро_Ежка• 01 августа 2022
Готую здебiльшого те що дiти люблять. Якщо щось таке для себе, що не люблять, то й не страшно, менi буде бiльше)))) I всi щасливi)
Дайте подумать• 01 августа 2022
Ответ дляНеновая почта
Які ви страіи готуєте, щоб смакувало?
Та що готую, те що їдять! На сніданок можуть бути оладки, млинці з джемом, сирники, каша молочна, омлет. Це діти полюбляють. Чоловік із цього всього їсть тільки омлет, але він сам готує собі сніданок. Омлет інколи на вечерю, ось сьогодні був, бо зранку були сирники. На вечір ще можуть бути зрази з м‘ясом, їдять всі. Менший так собі, але впихнути можна. Перше то взагалі проблема. Чоловік їсть все, але любить борщ. Донька не їсть ніякого окрім сочевичного з сухарями, син ще їсть овочевий з фрикадельками. Так і мучусь. Готую плов, просто рис з м‘ясом, котлети, відбивні, купую напівфабрикати люля із ягняти - донька їсть все м‘ясо, син тільки котлети із дуууже великою проблемою. Печена, варена, жарена картопля, макарони, сосиски, пельмені. Ще купую рибні котлети. Можу напівфабрикати, інколи готові вже. Овочі і фрукти діти не їдять, тут печаль зовсім.
Сумчатая кошка• 01 августа 2022
Їдять обидва-пюре і курячий биток,суп з фрикадельками,млинці тонкі,оладки,сирники.котлети свинячі,жирненькі,макарони спагетті чи павутинку.запечене курча,прямо дивляться,як я тушку готову розриваю,тоді жадібно їдять. Син ще сало став їсти з хлібом.йогурт агуша в пляшечках.Це люблять,їдять охоче.донька гречку з маслом їсть. Супи,борщі,якісь картоплі тушковані-ненавидять і їсти не будуть.