Olgusya• 02 августа 2022

Полювання на калмика, який замордував нашого військового

Труха оголосила полювання з винагородою від Давида Сакварелідзе. Але на фото не він. Я одна так думаю?
Дамасская Роза• 02 августа 2022
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
Вы фашистка? Или садистка?

Дресса• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
Про українців завжди думаю. Просто Труха глупий колаж зробила. Невже не видно, що на фото різні люди
Ну тогда зачем этот глупый коллаж сюда тянуть? Чтобы что?
Жалеть их никто не будет. А кого ликвидировать- спецы разберутся, если доберутся.
Яна11122• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
Може на фото він молодший цей у*бок, але навіть якщо це не його фото, то не має у нас приволу для нервування)
DVTanyaM• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
Отож! Ліквідують іншого бідолаху, який може і не воює
Ну і що,хай ліквідовують. Вам шкода ?а наших дітей їм не шкода ?
автор Olgusya • 02 августа 2022
Ответ дляDVTanyaM
Україна ж за верховенство права, особливо міжнародного
Nat-li• 02 августа 2022
Ответ дляДамасская Роза
Вы фашистка? Или садистка?
а вам их пожалеть охота?
MarryV• 02 августа 2022
Ответ дляDVTanyaM
Наверное, дело не в том, что жаль или не жаль. Большинству теперь врядли жаль. А в том, чтобы виновного найти, а не кого попало.

mamaМия• 02 августа 2022
Ответ дляt.fodlash
если честно, то если поставить двух калмыков рядом, то я не отличу их от бурята
Вони всі росіяни. Головне ЦЕ пам’ятати.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
В ліквідацііі виродків держава яким чином буде фігурувати?
Конвенція щодо військовополонених теж відноситься норм міжнародного права. І що? З вовками жити по вовчі вити. Знаєте значення цього прислів’я, рашиського, до речі.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляMarryV
Та ні, чим більше знищено, тим краще.
Немає там невинних. 85% підтримують війну
irina _d• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
Я в Трухе виду другой коллаж, и это один и тот же, как на мой взгляд
Nata.t.1970• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
Ну уявіть, якщо він навіть не воює і проти цієї війни. Живе собі мирний однофамілець убивці й шарахається щодня, шо його ліквідують замість урода в шляпі
Да при чём здесь однофамилец
Их же по схожести,тату и другим признакам идентифицируют
Дресса• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Еще мне нравится их прикольная пословица - хорошо там, где нас нет. Вот в точку прямо)
автор Olgusya • 02 августа 2022
Ответ дляirina _d
Це той самий колаж, який я виклала. Обличчя різні, як цього можна не бачити
Nata.t.1970• 02 августа 2022
Ответ дляДамасская Роза
Вы фашистка? Или садистка?
А Вы за русский мир?
МАМА НИКИТКИ-2• 02 августа 2022
Ответ дляДресса
О, 100%
А як всім гарно буде, коли ця орда зникне кудись.
irina _d• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
А где разные? Я улыбашка и я с автоматом тоже буду разная на фото
Дресса• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
тут написано про бурята
вы, автор, писали про калмыка
MarryV• 02 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та ні, чим більше знищено, тим краще.
А виновный от этого как пострадает?

автор Olgusya • 02 августа 2022
Ответ дляДресса
тут написано про бурята
вы, автор, писали про калмыка
Бо Труху адмінить ідіот. Самі ж у координатах пишуть, що калмик, Еліста
автор Olgusya • 02 августа 2022
Ответ дляirina _d
Там все різне. Основне - це ніс
Дресса• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
не знаю
я читаю более информативные и серьезные тг каналы
труха и есть труха, зачем на нее обращать внимание
Міражана• 02 августа 2022
Ответ дляklaraneill
лично Вы многих уничтожили?
Я скидаю гроші волонтерам, які закупляють зброю, щоб вбивати русню. Так що ’лічно’ я причасна до смерті русні і пишаюсь цим.
irina _d• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
Ну, начнем с того, что после Бучи слово ’ бурят’ стало нарицательным, вот и всё.
А национальных меньшинств в рашке дохерища и трошечки, и половина узкопрофильных нам, славянам, как одно лицо
Міражана• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
ойой бідненький. Рашку треба обгородити трьохметровим парканом і залити все всередині бетоном.
irina _d• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
Я прямо всплакнула, так вы за узкопленочного переживаете, как за брата родного
vinika• 02 августа 2022
Ответ дляOlgusya
Там нет бедолаг, они все конченые. Если сейчас не воюет, завтра попрется. А так типа по их- наопережение.
Но и того что реально это сделал нужно, чтоб всей семье досталось, не только ему выродку
Lilianna_• 02 августа 2022
Як на мене, це різні морди. Хіба на війні виродок схуд і був трошки потрьопан
Lilianna_• 02 августа 2022
Ответ дляМіражана
kirrrya• 02 августа 2022
Ответ дляTanaqa
Різні морди. Той що вбивця, на мого кума схожий...
вы с кумом в хороших отношениях?)))