Трусиковед• 04 августа 2022
чи телефонуєте вночі/рано вранці дізнатися про товар/послугу?
Маю невелику базу відпочинку. Із завидною регулярністю отримую дзвінки то біля опівночі(бувало і в 2 години ночі ), то дуже рано, із питанням про відпочинок. Сьогодні, наприклад, був дзвінок в 6.20 із просьбою "розповісти детальніше про умови". Години роботи вказані, але кого і коли це зупиняло.
Цікаво, багато серед нас таких, хто ввіжає нормальним телефонувати з приводу товару чи послуги будь-коли і які аргументи мають такі люди?
Результат:
вже голосів:
46 (61.33%)
телефоную в робочий час
28 (37.33%)
не телефоную, питаю онлайн
1 (1.33%)
телефоную в будь-який час
Отчебучкина• 04 августа 2022
Ответ дляТрусиковед
у мене в принципі немає проблем. Як і стійки реєстрації, бо у нас не готель, а будинки в оренду
Хоть койкоместо.
Отчебучкина• 04 августа 2022
Ответ дляТрусиковед
Аренда жилье на короткий срок предполагает наличие человека круглосуточно. Ничего страшного что позвонили вам вечером
Не_в_вашем_вкусе• 04 августа 2022
заведіть окремий телефон і відключайте звук, або прибирайте подалі
а взагалі, вихована людина не дзвонить вночі, або коли тільки півні закукурікали