Сижу на стуле• 04 августа 2022

Мами з Ірпеня ви не знаєте, де отримати допомогу

Де можна у нас отримати допомогу для маленької дитини,якщо я не впо і не багатодітна.
Мудробаба• 04 августа 2022
Пробуйте е-допомога

автор Сижу на стуле • 04 августа 2022
Ответ дляМудробаба
Пробуйте е-допомога
Це там де заявка на допомогу від міжнародних фондів)уже висить та заява місяця три коли ще була в евакуації.А впо так і не прийшло..
Молчавочка• 04 августа 2022
Ответ дляСижу на стуле
Сайт Єдопомога не так давно зробили, гугліть і оформляйте.
Апочемучка• 04 августа 2022
Ответ дляМолчавочка
Но грошей нема нікому поки
когдадеЦкие• 04 августа 2022
Ответ дляАпочемучка
Но грошей нема нікому поки
Є! Реєструвалась на початку червня. Пару тижні була верифікація, потім місяць, що вас обрала на виплату організація Redrose, і на тому тижні отримала першу виплату на картку, як перевод від Монеграм.
Губной рояль• 04 августа 2022
Скільки років дитині? Якщо до 2х, то сходіть в соцбез. а ще спробуйте по протестантских церквах походити, там часто надають допомогу.
Волшебная палочка• 04 августа 2022
Есть ирпенская баптистсуая церковь. Вроде как-то такиназывается. Даже в близлежащих селах дают обеды, продукты, хлеб.

Апочемучка• 04 августа 2022
Ответ длякогдадеЦкие
а у вас впо? или многодетные?
Я регистрировалась 18 июня и у меня особо пункт ( нет ничего из перечисленного) поэтому я особо и не надеюсь.
автор Сижу на стуле • 04 августа 2022
Ответ дляГубной рояль
До року, спробую
автор Сижу на стуле • 04 августа 2022
Ответ дляГубной рояль
В соцзазисті допомоги немає такій категорії.
Cor ad cor loquitur• 04 августа 2022
Напишіть мені на пошту myronez@ukr.net