Oliasas• 04 августа 2022

Продовжити закордонний паспорт

Дівчата, підкажіть. Як продовжити закордонний паспорт онлайн, якщо це можливо. Треба мамі, а я не знаю, як це... Сама без паспорта і ніколи не цікавилась таким.
АБВГДэшница• 04 августа 2022
Ніяк, вам потрібно в паспорт штамп поставити, як ви це зробите онлайн?

Ща как дам• 04 августа 2022
Как это - продолжить онлайн? Записаться онлайн можно, но продолжить - нет.
автор Oliasas • 04 августа 2022
Ответ дляЩа как дам
Так мені сказала... я сама думаю, що напевно ні...
автор Oliasas • 04 августа 2022
Ответ дляАБВГДэшница
А може то малося на увазі стати на чергу електронну?
Аноним Первый• 04 августа 2022
Ответ дляOliasas
Можливо мали на увазі онлайн на чергу встати. Продовжувати онлайн не можливо.
автор Oliasas • 04 августа 2022
Термін до червня... був
автор Oliasas • 04 августа 2022
Ответ дляАноним Первый
От, напевно. Куди мені? Можете посилання дати?

Аноним Первый• 04 августа 2022
Ответ дляOliasas
https://dmsu.gov.ua/services/online.html
АБВГДэшница• 04 августа 2022
Ответ дляOliasas
Не впевнена, що зараз це працює. У нашому місті (обласний центр) в міграційній службі є три напрямки на прийом - подати документи на паспорт, забрати готовий паспорт, консультація. Ось на перші два напрямки завжди велика черга, а штамп ставить та людина, яка надає консультацію. Там жива черга і мало людей. Просто підїдьте в міграційну службу.
автор Oliasas • 04 августа 2022
Ответ дляАноним Первый
Дякую!
автор Oliasas • 04 августа 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Зрозуміло. Дякую!
автор Oliasas • 04 августа 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Скажіть ще будь-ласка, якщо лише треба печатка, то одразу робиться? Скільки це може зайняти часу?
є документ, але вийшов термін. Він дійсний хоч чи переробляти треба?
АБВГДэшница• 04 августа 2022
Ответ дляOliasas
При мені робили хвилин за 15. Продовжують лише паспорта, яким вже вийшов срок, тому саме ваш і продовжать.
Кудряшка Сью• 04 августа 2022
Ответ дляOliasas
15 хвилин, нехай мама візьме паспорт , код
автор Oliasas • 04 августа 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Значить мені нічого не треба робити. Точніше, я нічим не допоможу... То треба самостійно мамі їхати. Вірно?
автор Oliasas • 04 августа 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Дякую Вам! І всім!
АБВГДэшница• 04 августа 2022
Ответ дляOliasas
Так, ви тільки дітям могли б продовжити паспорт, а мама повинна бути сама присутня.
автор Oliasas • 04 августа 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую! Зрозуміла.
Остановщица• 04 августа 2022
Ответ дляOliasas
Ні, онлайн не можливо. В паспорт ставлять печатку про продовження.