Ромашкинная• 05 августа 2022

Кто записывал на руский манер имена типа Кирил, Никита и другие?

Например Кирилл или Никита или Даниил и другие такие имена? Анна для девочек, или Дарья и другие? Кто записывал имена на руский манер, будете что-то менять или как будет? Столкнулась сейчас с этим, и мне не нравится теперь как звучит имя с русским оттенком так сказать
Гомосноб• 05 августа 2022
Ответ длябарабанщица
І онука в неї Жанна чомусь а не Івана
Французи нас теж не колонізовували.

Ms. Dolly• 05 августа 2022
Ответ дляoboeva
Но вы же говорите по -русски, или не важно, Микито иди сюда это будет, Ганно , срочно домой!Одарко, ты уроки выучила?
Имена не переводятся! Как записано, так и зовут!
Непогодка• 05 августа 2022
Ответ дляГомосноб
А можна поцікавитись, а Ганни - вони які? В коров´ячому посліді в постолах під мазанкою вишні драглюють на вареники? Чи які?
Вони добрі і чуйні
Гомосноб• 05 августа 2022
Ответ дляНепогодка
Вони добрі і чуйні
Круто. Шкода, що ваша не така.
Непогодка• 05 августа 2022
Ответ дляГомосноб
Круто. Шкода, що ваша не така.
Це я Ганна:)
Лорка-хлорка• 05 августа 2022
Ответ дляНепогодка
Так не було тоді українського свідоцтва
У вас різні імена стоять. Там Анна, а там Ганна.
Для держструктур то не аргумент, що свідоцтво російською. Вони просто не визнають свідоцтво і паспорт як документи однієї людини і все. Дивно, що вам досі того ніхто не підказав.
Гомосноб• 05 августа 2022
Ответ дляMs. Dolly
А чому так багато українок тоді записують російськими варіантами імен, що мають український відповідник? Є якась причина, як думаєте?
Вишиванка• 05 августа 2022
Я Крістіна, планую змінити на Христина.
oboeva• 05 августа 2022
Ответ дляГомосноб
У вашому переліку нормальні народні імена, НЕ зросійщені. Діда Даніїла з бабкою Єлізавєтою ж не було? Бо ж у діда з бабкою супутникової тарілочки на російський телеканал не було. Не пощастило діду з бабою.
Моя была баба Полька,хотя она в паспорте Пелагея, должна быть Палажка. Пелагея Антоновна вполне себе русское имя в украинской среде. Дед Дорофей Пантелеймонович, вот это попробуй выговори.

Светика• 05 августа 2022
Ответ дляГомосноб
Вам виднее.
У меня нежная кареглазая блондинка Анна)
Непогодка• 05 августа 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
В мене паспорт по русскому Анна по українському Ганна:)
Ms. Dolly• 05 августа 2022
Ответ дляГомосноб
Какое имя вы указали при регистрации, с таким именем и живёт человек. А в быту вы можете называть как хотите.
Гомосноб• 05 августа 2022
Ответ дляoboeva
Ну бо називали за святцями. Дорофей - це норм, а от було кілька проклятих імен, котрими попи карали покриток. Хлопчиків, народжених поза шлюбом, в підросійській частині України найчастіше називали Нікіфорами та Нікітами.
Мила 26• 05 августа 2022
Ответ дляРомашкинная
Ну девочки могла. Больше мужские имена интересно
Ілья, міняти не збираюсь. Але головне, що він і сам не захоче (17 років)
oboeva• 05 августа 2022
Ответ дляГомосноб
а ви ж розумієте, що шашка - це кавказька зброя, в Україні практично невідома, тут шаблі були :) Зросійщення - воно і в таких от деталях вилізає.
Чиряк главное,чтоб не вылез и геморрой, остальное мелочи.
Гомосноб• 05 августа 2022
Ответ дляoboeva
ні, мова не дрібничка.
oboeva• 05 августа 2022
Ответ дляMs. Dolly
Вы автора читали?
Кто записывал имена на руский манер, будете что-то менять или как будет?
Кундалини• 05 августа 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Мы записали Нікіта.
Аналогично. Не нравится мне Микита.
Багиня• 05 августа 2022
Ответ дляКороль дивана
Глібович? Орестович? І тд? Звичайно, нормально
Чем Нікітович хуже орестовича? Это лишь ваши личные заморочки. Оба варианта звучат одинаково нормально

Лорка-хлорка• 05 августа 2022
Ответ дляНепогодка
А хто дивиться у паспорті на російську транслітерацію?
Працівник установи буде знімати копію свідоцтва про народження і копію паспорта, де українська транслітерація. Якщо ви заміните паспорт на ІД картку, то рос.там взагалі не буде, лише укр.иа англійська.
У вас точно будуть проблеми з документами, люди висушені судитися за літери ’і’ та ’ї’ у паспорті (лишня крапочка у прізвищі стоїть) чи ’и’ та ’й’ (у СРСР допускалося, до речі написання їх однакове, а зараз у людей проблеми через те).
Просто дізнаєтесь ви про те, що документи недійсні, в самий непідходящий момент, коли часу судитися не буде.
oboeva• 05 августа 2022
Ответ дляГомосноб
ні, мова не дрібничка.
Когда я буду писать на украинском,тогда русизмы будут не мелочью. На русском пользоваться русскими словами вполне естественно. Махать можно хоть ятаганом, главное чтоб речевой оборот был понятен.
ХдеЯсь?• 05 августа 2022
Я Дар´я по паспорту. російською Дарья, в закордонному Daria. В звичайному житті Даша. Буда знайома Дарина, то вона дуже нервувалася, коли до неї Даша зверталися. Вона і по паспорту Дарина була.
Акукарача• 05 августа 2022
Ответ дляБагиня
А варианты отчества Глеба, Ореста, Оскара, Платона, Кима вам норм? И это не самые редкие имена сейчас. Просто люди живут без заморочек, без предвзятых отношений к либо чему.
Так, ці нормальні. А Нікітович - ні.
Матрёна• 05 августа 2022
Ответ дляШирли-Мырли
Анна , не считаю что это на руссский манер.
Так Ганна жеж)
Король дивана• 05 августа 2022
Ответ дляБагиня
Нічим. Діти точно не винні
Непогодка• 05 августа 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
До 50)
Вчились у російськомовній школі?
Гомосноб• 05 августа 2022
Ответ дляКундалини
Аналогично. Не нравится мне Микита.
А Нікіта, на вашу думку, для української фонетики нормально звучить? Питомо?
Король дивана• 05 августа 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
До речі, Ви праві. При подачі документів на вступ до університету часто діти ридали, бо в паспорті Анна, а в атестаті Ганна. І все ((. Атестат не її, треба міняти. А це все час і нерви
Лорка-хлорка• 05 августа 2022
Ответ дляБагиня
Вимовляється у поєднанні з іменем важче, не милозвучно.
Це виглядає так само, як Гансович, Людовикович і т.д.
Девушка Прасковья• 05 августа 2022
Ответ дляНепогодка
Вчились у російськомовній школі?
Ні, україномовна школа, україномовна сім´я