Неновая почта• 17 августа 2022
Покупаете сейчас доллары? Упадёт ли опять курс?
Недавно курс падал и взяла пол суммы по 39.8...
Хотела подождать, чтоб ещё чуть-чуть упал, а он до 40.8 дорос.
Блин.
Покупаете сейчас по такому курсу или ждёте, чтоб упал?
Блин.
Гуру троллинга• 17 августа 2022
Ответ дляКоварная Зая
А що думаєте про покупку доллара на карту під депозит на 3 місяці? Там курс вигідний. Аваль і Моно пропонують. Оце вагаюсь. Моно точно ні, а Аваль може і ризикнути
А чого Моно ні?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 августа 2022
Ответ дляОтблеск мысли
Ми купуємо в моно по 37,5, але суми не такі великі щоб переживати (по 200-300 дол)
Не бачу приводу переплачувати, моно точно не той банк, якому дадуть збанкрутувати. А зобов’язання перед нами він завжди виконував і з валютної карти ми долар в касі вже знімали під час війни.
А як Ви купуєте,розкажіть,будь ласка...Депозит на 3місяці?
Коварная Зая• 17 августа 2022
Ответ дляГуру троллинга
А чого Моно ні?
Український банк, хоча якщо невеликі суми то може і Моно можна
Гуру троллинга• 17 августа 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Приходите в банки, в яких є ця послуга, і оформляєте.
Точно є в Укргаз, ОТП, Аккорд, ТАСкомбанк, Ексім
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 августа 2022
Ответ дляГуру троллинга
Так ви ж пишете про Моно...Ви в Універсал йдете?
Отблеск мысли• 17 августа 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так, через мобільний додаток відкриваю депозит (в Універсал не хожу як тут пишуть)
ГейТуда• 17 августа 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Это когда он упал до 35,30🤔
Я с июня покупаю валюту, не было такого курса и после 40,65 он упал до 39 на один день, а потом сразу 39,40
был в апреле даже 33.9 покупала ..он в марте был 35 потом просел
Аноним ФЕЯ• 17 августа 2022
Ответ дляГейТуда
Когда был доллар 35,30 после 40?
ГейТуда• 17 августа 2022
Ответ дляОтблеск мысли
в какой кассе ?
ГейТуда• 17 августа 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Пишуть про депозит
так написали что покупают в моно и потом снимают ..как его снять доллар с карты моно?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 августа 2022
Ответ дляОтблеск мысли
А потім в касі Універсалу цікаво чи є долар?
Отблеск мысли• 17 августа 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Зараз можна замовити в телеграм боті завчасно, як буде потім не знаю
Гуру троллинга• 17 августа 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я за моно просто питала, бо не знаю, чи варто мати з ним справу.
Успокойся_Успокойся• 17 августа 2022
Ответ дляАноним_Русалка
На рсінь ніколи не падаж,лиш росте
Власне. І на зиму буде рости.
Тому, купуємо зараз і будемо купувати далі) Зараз на депозит кидаю, як приходить ЗП.
ЯкаКраля• 17 августа 2022
Ответ дляГуру троллинга
В мирное время все ок было, легко сняла депозит моно в евро через кассу. Сейчас побаиваюсь - вдруг выдачу придумают через 3 мес в грн?
Гуру троллинга• 17 августа 2022
Ответ дляЯкаКраля
Мене теж це турбує, хто його зна, що там буде через три місяці. Але депозити відкриваю))