Увидела у адвоката....
ВЗРЫВ_МОЗГА• 18 августа 2022
Не, ну то, что вы читаете эту хрень - ладно. Нафига вы его дальше несёте?
Ответ дляvikaS
Но о завещании вы читали?
Господи, Вы серьёзно? А кто Вы по образованию?
Откройте ЦК ст. 1252 , там сто лет существуют дії прирівняні до нотаріальних
Цивільний кодекс України
Стаття 1252. Посвідчення заповіту іншою посадовою, службовою особою
1. Заповіт особи, яка перебуває на лікуванні у лікарні, госпіталі, іншому стаціонарному закладі охорони здоров´я, а також особи, яка проживає в будинку для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, може бути посвідчений головним лікарем, його заступником з медичної частини або черговим лікарем цієї лікарні, госпіталю, іншого стаціонарного закладу охорони здоров´я, а також начальником госпіталю, директором або головним лікарем будинку для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.
2. Заповіт особи, яка перебуває під час плавання на морському, річковому судні, що ходить під прапором України, може бути посвідчений капітаном цього судна.
3. Заповіт особи, яка перебуває у пошуковій або іншій експедиції, може бути посвідчений начальником цієї експедиції.
4. Заповіт військовослужбовця, а в пунктах дислокації військових частин, з´єднань, установ, військово-навчальних закладів, де немає нотаріуса чи органу, що вчиняє нотаріальні дії, також заповіт працівника, члена його сім´ї і члена сім´ї військовослужбовця може бути посвідчений командиром (начальником) цих частини, з´єднання, установи або закладу.
{ Частина четверта статті 1252 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2435-VI від 06.07.2010 }
5. Заповіт особи, яка тримається в установі виконання покарань, може бути посвідчений начальником такої установи.
Цивільний кодекс України
Ответ дляSo_so
Цивільний кодекс України
Я не юрист.
Ответ дляQorianka
Об этом писали ещё несколько дней назад. Только что это за адвокат, у которого не кулуары, а кОлуары? Бить словарем Даля таких, пока не запомнят правописание!...
Простите за оффтоп, но адвокату хорошо надо разбираться в законах, грамМотность тут вторична, он не преподаватель русского языка.
В своё время мне отлично помог участковый разговаривающий на сюржике, а от пяти грамотных юристов толку не было никакого.
Mikulishna• 18 августа 2022
Ответ дляvikaS
Но о завещании вы читали?
не завещайте никому свои органы, в чем проблема?
старик Мендельсон• 18 августа 2022
Ответ дляvikaS
Но о завещании вы читали?
А вы представляете себе какие условия нужны для донорских органов - для их рецепиенции, хранения и перевозки?
И знаете ли вы, что такое набивать подписчиков провокационными вбросами?