ТебеОноНадось• 19 августа 2022

Допомога по безробіттю

Як швидко зараз приходять гроші з центру зайнятості, після надання реквізитів своєму спеціалісту?
Вредняжка• 19 августа 2022
Приходять після наступного відвідування ЦЗ. Прийшла через місяць після взяття на облік, і протягом тижня прийшли кошти

автор ТебеОноНадось • 19 августа 2022
Ответ дляВредняжка
Ну то якщо я наприклад завтра піду, то кошти прийдуть через тиждень десь виходить
Вредняжка• 19 августа 2022
Так, проте зараз вони платять мінімальну виплату, прийшло 1672грн., хоча офіційна зп була 16 тисяч, а також після двох відмов знімають з обліку, роботу пропонують різну не залежно від Вашої професії
автор ТебеОноНадось • 19 августа 2022
Ответ дляВредняжка
Капець, і как на те жити?!
Вредняжка• 19 августа 2022
Не знаю як Вас підбадьорити.....сама в такій же жж
автор ТебеОноНадось • 19 августа 2022
Ответ дляВредняжка
Я зі своєю з/п розраховувала на 5 тисяч(
А я с Рио-де-Житомира!• 19 августа 2022
Ответ дляТебеОноНадось
Автор,стою в центрі зайнятості, мені приходить 6500 грн. Зарплата була біля 8000( працювала неповний робочий день).

автор ТебеОноНадось • 19 августа 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
О, дякую за коментар. Я вже засмутилася. В мене офіційна була 7300. Можливо дадуть таки більше.
кураГАЛЯ• 19 августа 2022
Ответ дляТебеОноНадось
Залежить від вашого стажу загального
автор ТебеОноНадось • 19 августа 2022
Ответ длякураГАЛЯ
Залежить від вашого стажу загального
І стажу на останньому місці роботи також
кураГАЛЯ• 19 августа 2022
Ответ дляТебеОноНадось
В данному випадку ні. Бо тоді мінімальна виплата, якщо немає 6 місяців в останній рік до постанови на облік
автор ТебеОноНадось • 19 августа 2022
Ответ длякураГАЛЯ
В мене рік на останньому місці десь