Печальки.нет• 20 августа 2022

Боже, які ж у всіх страшні ті пудрові брови.

Вибралася в люди і жахнулася - які у всіх страшні брови. Навіть якщо гарна форма і намальовані там де треба - так всі жахливого сірого кольору. То майстри такі чи самі по собі пудрові брові такі страшні? Псують обличчя - ну дуже. В мене в самій а ля пудра - те саме. На пудру навіть і близько несхоже (як і у всіх). Але я малюю коричневим олівчиком - так не такий поганючий колір.
Чого ж так?
Угадайс• 20 августа 2022
Бо людям так подобається. Ви теж для когось страшна
Без QR коду• 20 августа 2022
Самая жара будет через пару лет, когда мода на форму опять поменяется, и все будут повально выводить. Вообще смотрю на это все и диву даюсь, как под глупую моду все быстро готовы себя подрихтовать
Без комплексов• 20 августа 2022
Не знаю, мне кажется, что все брови после бровистов страшные. Ни одной не видела с нормальными бровями после работы мастеров. У кого алопеция, то вариант отличный. Для других - нет. Честно, лучше, чем делали сами девушки/женщины до появления бровистов, выглядило куда естественней и симпатичнее. Ты смотрел на человека, может и понимал, что это подкрашенный и выщепаные брови, но они смотрелись гармонично, аккуратно. Сейчас - это жесть.
Яйцеголовая• 20 августа 2022
Просто пигмент сереет и синеет со временем. И ходят эти красавишны с синими и серыми бровями
автор Печальки.нет • 20 августа 2022
Ответ дляУгадайс
А я і не кажу, щов мене кращі. Пишу ж - такі самі. Мінеральни матеріали, колір буде красивий, не піде в сірий. По факту - гівно. Мені пощастило, щоя попелясто русява. Я не думаю що дівчатам то подобається. Навряд вони розраховували на сірий колір
автор Печальки.нет • 20 августа 2022
Ответ дляБез QR коду
ну іноді треба. Як мені - я взагалі безброва. Навіть фарба не тримається.
черная мамба• 20 августа 2022
Мне тоже не нравится. Я чуть прохожу карандашом еле заметно, потому как от природы светловаты.
Угадайс• 20 августа 2022
Ответ дляПечальки.нет
На корекціях все виправляється, кому не подобається- йде і коректує
автор Печальки.нет • 20 августа 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Ну так майстри ж кажуть - в мене супер пігменти - не підуть в сірий колір
Катастрофа• 20 августа 2022
Я не считаю их страшными. Мне просто забавно, когда женщины ходят ’модернизированные’. Оно же всегда видно, что там нарисовано, там нарощено, там уколото. И все однотипные, как с конвейера.
Пушап Ми• 20 августа 2022
Ответ дляПечальки.нет
В мене не йдуть, прикиньте?
автор Печальки.нет • 20 августа 2022
Ответ дляУгадайс
Ну коректувати тре тоді кожен місяць? Бо через місяць - сірі.
Мизимец• 20 августа 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Зараз нічого не синіє, максимум виходить в тауп
Угадайс• 20 августа 2022
Ответ дляПечальки.нет
Вибираєте нормальних майстрів і не будуть сірі
автор Печальки.нет • 20 августа 2022
Ответ дляПушап Ми
В мене не йдуть, прикиньте?
Всі йдуть з часом або в сірий або в коричневий.

Скільки вашим бровам?
Пушап Ми• 20 августа 2022
Ответ дляПечальки.нет

Скільки вашим бровам?
Ще раз кажу, всі не йдуть
В мене поверхневий. Йому рік
автор Печальки.нет • 20 августа 2022
Ответ дляУгадайс
Я шла по відгукам.
Чкщо у вас є такий майстер - буду вдячна за контакти. Київ цікавить.
Мизимец• 20 августа 2022
Ответ дляКатастрофа
Так форма різна у всіх, роблять ще по своїм +-
автор Печальки.нет • 20 августа 2022
Ответ дляПушап Ми
Ще раз кажу, всі не йдуть
В мене поверхневий. Йому рік
В кого робили, якщо не секрет?
ТыЧиНеТЫ• 20 августа 2022
Ответ дляБез QR коду
Причем тут глупая мода? У меня своих бровей толком и нет. Я сделала лет 6 назад, да, ушло в серый со временем. Выведу лазером и сделаю опять. Ничего в форме бровей стратегически не поменялось
Пушап Ми• 20 августа 2022
Ответ дляПечальки.нет
В кого робили, якщо не секрет?
В петрухіної
автор Печальки.нет • 20 августа 2022
Ответ дляПушап Ми
В петрухіної
Дякую.
Угадайс• 20 августа 2022
Ответ дляПечальки.нет
Я шла по відгукам.
Знаю у Львові
автор Печальки.нет • 20 августа 2022
Ответ дляУгадайс
Знаю у Львові
Ні, у Львов точно не поїду.
Клин_Кляйн• 20 августа 2022
Я свои тоже карандашом подкрашиваю, т.к. мой татуаж уже давно стал серым (ну, радует, что не синим)...
автор Печальки.нет • 20 августа 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
А перекрити? Чи тільки виводити?
Kapitoshka-4fe1• 20 августа 2022
Мені оця подобається, не знаю може і синіють, я ще не робила.
https://instagram.com/ischastlivayaya?igshid=
автор Печальки.нет • 20 августа 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
В моєї знайомої красивий рожевий. Виглядає як повний капець.
ТыЧиНеТЫ• 20 августа 2022
Ответ дляПушап Ми
Ще раз кажу, всі не йдуть
В мене поверхневий. Йому рік
В мене роки 4 або 5 норм. було. Останній рік поступово в сірий пішло. Але ж коли я робила технологія інша була.
Пушап Ми• 20 августа 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
В мене колись теж був кошмар. Рік виводила. А зараз зовсім інші пігменти